Bu yazıda tanıtacağım Agent Ransack programı mutlaka bilgisayarınıza indirin ve kurun. Bugün olmazsa da bir gün mutlaka işinize yaracaktır. Özellikle de dosya arşivi sahibi herkesin bu programı sahip olması gerekiyor. 

Dosya İçinde Kelime Arama Programı 1

Agent Ransack programı hiçbir dosya türünü ayırt etmeden dosyaların içinde topluca arama yapabiliyor. Ve kullanımı çok ama çok basit bir program. Dosyalarınız olduğu klasörün üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden programı çalıştırın.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve aratın. Birkaç saniye içinde aradığınız kelimeyi veya kelime grubunu içeren tüm dosyalar önünüzde. Bu işlemi disklerin tümü içinde yapabilirsiniz. Yani bilgisayarınızın tümünü de aratabilirsiniz.

Adını unuttuğunu ve kaydettiğiniz bir dosyanız varsa bu program ile dosyanıza da bulabilirsiniz.

Dosya İçinde Kelime Arama Programı 2
Programın Ara Yüzü

Program ücretsiz ve Windows’un tüm sürümlerinde çalışmaktadır. Programı resmi web sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/dosya-icinde-kelime-aratma.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/dosya-icinde-kelime-aratma-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiBu yazıda tanıtacağım Agent Ransack programı mutlaka bilgisayarınıza indirin ve kurun. Bugün olmazsa da bir gün mutlaka işinize yaracaktır. Özellikle de dosya arşivi sahibi herkesin bu programı sahip olması gerekiyor.  Agent Ransack programı hiçbir dosya türünü ayırt etmeden dosyaların içinde topluca arama yapabiliyor. Ve kullanımı çok ama çok basit bir...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...