Chrome için Media Player Eklentisini Yükleme 1Google Chrome Browser kullanıyorsanız ve tarayıcınız web sayfalarında bulunan bazı içerikleri görüntüleyemiyorsa, sizler için hazırladığım bu yazıdaki talimatları yerine getirerek sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Google Chrome kullanan kullanıcılar, web sayfalarında bulunan multimedia (video, mp3 vs.) içerikleri görüntüleyebilmeleri için “Media Player” eklentisini yüklemeleri gerekmektedir.

Yükleme işlemi aşağıda anlattığım şekilde yapabilirsiniz.

İlk olarak bu adrese giriş yapınız.

Chrome için Media Player Eklentisini Yükleme 1

Açılan sayfada kırmızı ok ile gösterdiğim “here” linkinin üzerinde fareniz ile sağ tuşa tıklayınız.

Açılan menüde “Bağlantıyı farklı kaydet” sekmesine tıklayınız.

Chrome için Media Player Eklentisini Yükleme 2

Eklentiyi “Masaüstüne” kaydediniz.

Not: Herhangi bir uyarı alırsanız “Devam et” tuşuna tıklayınız.

Eklenti “wmpChrome” adında bir dosya olarak bilgisayarınıza inecektir. İndirme işlemi bittiğinde, herhangi bir Google Chrome penceresi açıkken, pencerenin sağ üst köşesinde bulunan “Google Chrome’u özelleştirin ve kontrol edin” menüsüne giriş yapınız.

Bu menüden “Araçlar—> Uzantılar” yolunu izleyin.

Chrome için Media Player Eklentisini Yükleme 3

Uzantılar penceresi açıldığında masaüstünüzde bulunan “wmpChrome” dosyasını fareniz ile sürükleyerek açılan uzantılar penceresinin içine bırakınız.

Yükleme işlemi çok kısa sürecektir ve yükleme işlemi başarı ile sonuçlandı ise uzantılar listenize aşağıda gördüğünüz gibi Media Player eklentisi gelecektir.

Chrome için Media Player Eklentisini Yükleme 5


Artık web sayfalarından bulunan multimedia içerikleri de sorunsuz görüntüleyebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34617d1371593469-chorme-media-player.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34617d1371593469-chorme-media-player-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiMedia PlayerGoogle Chrome Browser kullanıyorsanız ve tarayıcınız web sayfalarında bulunan bazı içerikleri görüntüleyemiyorsa, sizler için hazırladığım bu yazıdaki talimatları yerine getirerek sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Google Chrome kullanan kullanıcılar, web sayfalarında bulunan multimedia (video, mp3 vs.) içerikleri görüntüleyebilmeleri için 'Media Player' eklentisini yüklemeleri gerekmektedir. Yükleme işlemi aşağıda anlattığım şekilde yapabilirsiniz. İlk olarak bu adrese giriş yapınız. Açılan sayfada kırmızı ok ile gösterdiğim 'here'...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...