Google Chrome internet tarayıcınızın dil ayarları bozuldu ve nereden düzeltebileceğinizi bilmiyorsanız bu yazıyı okuyarak bu sıkıntıdan kurtualabilirsiniz.

Chrome dil ayarları için yeni bir sayfa açınız.

Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayınız.

Chrome Dil Ayarları Resimli Anlatım 1

Açılan menüden “Settings” sekmesine tıklayınız.

Yeni açılan sayfanın en altında bulunan “Advanced” linkine tıklayınız.

Chrome Dil Ayarları Resimli Anlatım 2

Yeni açılan sayfanın orta kısmında bulunan “Languages” bölümünü bulun.

Chrome Dil Ayarları Resimli Anlatım 3

Bu bölümde hangi dilin etkin olduğunu görebilirsiniz. Benim bilgisayarımda gördüğünüz gibi English etkin durumda. Bunu değiştirmek için sağ tarafta bulunan aşağı ok işaretlerinden üsttekine tıklayınız.

Chrome Dil Ayarları Resimli Anlatım 4

Açılan listede hangi dili istiyorsanız o dilin karşısındaki üç noktaya tıklayın ve açılan pencerede bulunan “Display Google Chrome in this language” kutucuğunu işaretleyin.

Google Chrome’da dil değiştirme işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/chrome-dil-ayarlari-2018-4.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/chrome-dil-ayarlari-2018-4-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojichrome dil ayarlarını değiştirmeGoogle Chrome internet tarayıcınızın dil ayarları bozuldu ve nereden düzeltebileceğinizi bilmiyorsanız bu yazıyı okuyarak bu sıkıntıdan kurtualabilirsiniz. Chrome dil ayarları için yeni bir sayfa açınız. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayınız. Açılan menüden 'Settings' sekmesine tıklayınız. Yeni açılan sayfanın en altında bulunan 'Advanced' linkine tıklayınız. Yeni açılan sayfanın orta kısmında bulunan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...