Daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama bilmenizde yarar olduğunu düşünüyorum; Türkiye’nin en büyük süper market mağaza zincirlerinden biri olan BİM, BİMcell adıyla GSM hizmeti vermeye başladı. Duyunca çok hem çok şaşırdı hem de umutlandım. “Bizi bu GSM operatörü şirketlerinin zulmünden kurtaracak beyaz atlı operatörümüz mü geldi” çok heveslendim ve ufak bir araştırma yaptım. İlk olarak BİMcell’in yeni bir oluşum olmadığını, 2012 yılında bu işe başladıklarını öğrendim. Bunu öğrenir öğrenmez o bahsettiğim heyecan ve hevesim kaçtı. Büyük bir yenilik veya uygun fiyat tarifeleri olsaydı, bu zamana kadar zaten duyardık diye düşündüm. Fakat yine de fiyatlarına ve hizmetlerine bir göz attım. Diğer operatörlerden birazcık olsun daha avantajlı diyebilirim. Aman aman bir ucuzluktan bahsetmek mümkün değil.

bimcellDiğer operatör firmalarının yaptıkları, “şu var, bu var ama şu yok” mantığı aynı şekilde devam ediyor. Hangi tarifeye baksanız ihtiyacınız olan bir şey eksik. Konuşmayı ve interneti veren firma, mesajı vermiyor.  Mesajı-konuşmayı verse, interneti vermiyor. Ben bu zihniyete “faşo ağa” zihniyeti diyorum. “Ekmeğini veriyem, daha ne istiyorsan” mantığı ile yola çıkan GSM firmaları, insanların teknoloji zaafından sonuna kadar faydalanıyorlar. İşte bundan dolayı, yeni bir GSM operatörünün haberini alınca heyecanlandım. 

Merak edenler için konuşma, internet ve mesajlaşma tarifeleri şu şekilde;

Aylık 12 TL’ye 250 her yöne dakika, 19 TL’ye 500 her yöne dakika paketi,

1 GB internet kullanım ücreti 14,5 TL

Aylık 4 TL’ye 100 SMS, 7 TL’ye 500 SMS veya 9 TL’ye 2000 SMS paketi,

Bunların dışında;

Aylık  19 TL’ye her yöne 250 Dakika, 500 MB ve 5000 SMS paketini satın alabilirsiniz.

Kimlik ve kimlik fotokopiniz ile en yakın BİM mağazasına giderek BİMcell sim kartınızı alabiliyor muşsunuz. Bu güzel gelişme ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/bimcell.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/bimcell-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiDaha önce duydunuz mu bilmiyorum ama bilmenizde yarar olduğunu düşünüyorum; Türkiye'nin en büyük süper market mağaza zincirlerinden biri olan BİM, BİMcell adıyla GSM hizmeti vermeye başladı. Duyunca çok hem çok şaşırdı hem de umutlandım. 'Bizi bu GSM operatörü şirketlerinin zulmünden kurtaracak beyaz atlı operatörümüz mü geldi' çok heveslendim ve...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...