Son yapılan antivirüs testlerinde en iyi ücretsiz virüs tarama programı seçin 360 Total Security’nin üstün yeteneklerinden yararlanarak bilgisayarınızı her türlü saldırıdan koruyabilirsiniz. Üstelik kullanımı çok kolay ve bilgisayarınızı hiç yormayan, inanılmaz hızlı bir program ile…

Varlığından yeni haberdar olduğum bu programı sizler için denedim. Uzun süre test yapma şansım olmasa da, yılların verdiği tecrübeyle programın çok iyi olduğunu izlenimine vardım. Program son versiyonu olan 360 Total Security, şuan beta aşamasında fakat kullanımı sunulmuş durumda. Programın ilk dikkatimi çeken yanı çok hızlı olması ve kurulumun oldukça basit olması. Programın kurulum dosyası sadece 25 MB. Yani kısa süre içesinden indirip kurabiliyorsunuz. Antivirüs programına ihtiyacı olan arkadaşlar için programı kesinlikle öneriyorum. En azından programa bir şans verilebilir.

360-total-security-4

Programı şu adresten indirip kurabilirsiniz.

Şimdi programın özelliklerinden birazcık bahsedelim;

360-total-security-3

Programı ilk kurduğunuzda yukarıda gördüğünüz uyarı ile karşılaşıyorsunuz. Bu uyarıda sizden programı güncellemenizi istiyor. Hemen hemen bütün antivirüs programları bu şekilde çalışmaktadır. Kurulumdan sonra güncelleme yapmak güvenliğiniz için çok önemlidir. “Path Now” tuşuna basarak programın ihtiyacı duyduğu pathleri yükleyebilirsiniz.

360-total-security-1

Programın ana ekranı yukarıdaki gibidir.

Ana menüde bulunan;

Virus Scan sekmesinden bilgisayarınızı tarayabilirsiniz.

Speedup sekmesi, programınızı optimize ederek hızlanmasını sağlayan bölümdür.

360-total-security-2

Yine ana menüde bulunan Cleanup sekmesinden gereksiz dosyaları sildirebilir bilgisayarınızda yer açabilirsiniz.

Programın en önemli bölümü Protection bölümüdür. Bu bölümden programın koruma ayarlarını yapabilirsiniz. Hangi koruma modlarının açık olup olmayacağını siz ayarlayabiliyorsunuz.

360-total-security-5

Switch moduna geçerek koruma fonksiyonlarını seçebiliyorsunuz.

360-total-security-6

Yukarıda gördüğünüz gibi sistemi performans, balans veya güvenlik moduna alabiliyorsunuz. Programın her türlü koruma modu bulunmakta. Online Shopping Protection fonksiyonu, internet üzerinden alışverişlerinizi takip ediyor ve sizi hırsızlara karşı koruyabiliyor. Güvensiz web sitelerini anında bloke edebilen program, indirdiğiniz dosyalardan açtığınız dosyalara kadar her türlü aktivitenizi izliyor. 

Bu kadar özelliği ücretsiz sunan 360 Total Security programını kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/360-total-security-4.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/360-total-security-4-150x150.pngFatih ELTUNTeknolojiSon yapılan antivirüs testlerinde en iyi ücretsiz virüs tarama programı seçin 360 Total Security'nin üstün yeteneklerinden yararlanarak bilgisayarınızı her türlü saldırıdan koruyabilirsiniz. Üstelik kullanımı çok kolay ve bilgisayarınızı hiç yormayan, inanılmaz hızlı bir program ile... Varlığından yeni haberdar olduğum bu programı sizler için denedim. Uzun süre test yapma şansım olmasa da,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...