Windows XP veya Windows Vista kullanıyorsunuz ve Windows 7‘e geçmek istiyorsunuz. Ama bilgisayarınızın Windows 7 uygun olup olmadığını bilmiyorsunuz.

Windows 7 diğer işletim sistemlerine göre daha iyi donanıma ihtiyaç duyduğundan dolayı, bilgisayarınızda Windows 7’nin düzgün çalışıp çalışmayacağını merak ediyorsanız, bilgisayarınızın şuan ki halini risk atmak istemiyorsanız, aşağıda verdiğim linkten Windows 7 Yükseltme Danışmanını(Windows 7 Upgrade Advisor) yükleyip bilgisayarınızı kontrol ettirebilirsiniz.

8.3 MB büyüklüğündeki bir asistan program, bilgisayarınızı kontrol edip size bir rapor sunuyor.Raporda Windows 7 kullanabilmeniz için donanımınız da hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini söylüyor.

Bilgisayarımda Windows 7 Çalışır mı?


Programı kurup çalıştırdığınızda birkaç dakika içinde size raporu hazırlıyor. Raporda çıkan sonuçlar Windows 7’nin istediğin minumum özelliklerdir.

Program sadece donanım eksiğini değil, yazılımlarda ki sorun ve eksiklikleri de size raporda veriyor.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/24748d1319977598-windows-7-yukseltme-danismani.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/24748d1319977598-windows-7-yukseltme-danismani-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiWindows 7Windows XP veya Windows Vista kullanıyorsunuz ve Windows 7'e geçmek istiyorsunuz. Ama bilgisayarınızın Windows 7 uygun olup olmadığını bilmiyorsunuz. Windows 7 diğer işletim sistemlerine göre daha iyi donanıma ihtiyaç duyduğundan dolayı, bilgisayarınızda Windows 7'nin düzgün çalışıp çalışmayacağını merak ediyorsanız, bilgisayarınızın şuan ki halini risk atmak istemiyorsanız, aşağıda verdiğim linkten Windows 7 Yükseltme Danışmanını(Windows 7 Upgrade Advisor)...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...