Cad eğitim sitelerinden autocadokulu ‘un geliştirdiği bizimcad isimli Türkçe çizim programı beta aşamasında. bizimcad.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz programın arayüzünün tamamına yakını türkçe. Autocad’de olduğu gibi komut satırı var.

Bedava Türkçe Çizim Programı BizimCAD 1

Program da şimdilik üçüncü boyut yer almıyor. Mühendisler haricinde de, geometrik-vektörel çizim yapanlar. BizimCAD v1.0beta’yı tercih edecek gibi gözüküyor.

Detaylı bilgi almak için şu adrese bakabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/BizimCAD_3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/BizimCAD_3-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiCad eğitim sitelerinden autocadokulu 'un geliştirdiği bizimcad isimli Türkçe çizim programı beta aşamasında. bizimcad.com adresinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz programın arayüzünün tamamına yakını türkçe. Autocad'de olduğu gibi komut satırı var. Program da şimdilik üçüncü boyut yer almıyor. Mühendisler haricinde de, geometrik-vektörel çizim yapanlar. BizimCAD v1.0beta'yı tercih edecek gibi gözüküyor. ...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...