Advanced System Care Free programını kullanarak tek tuşla bilgisayarınızdaki spyware, zararlı yazımları, güvenlik açıklarını, kayıt defterinizdeki problemli kayıtları silebilirsiniz.

Bunun yanında program disk birleştirme işini yapmaktadır. Bilgisayarınızdaki sorunlu ne kadar dosya varsa hepsini düzeltmektedir. Ve bu işlemleri tek tuşla yapabilirsiniz. Programı kullanmak için ücret ödemenize gerek yoktur. Program bizzat bizim tarafımızdan test edilmiştir. İşlemi yaptığımız bilgisayarın çalışma hızında 0 artık olmuştur, hatalar düzelmiştir. Programı verdiğimiz linkten indirip kurabilirsiniz. Arayüzü sade ve kullanışlıdır. Sağ tarafta “Çare” adında bir buton bulunmaktadır. Bu butona tıklamanız yeterlidir. Program bütün işi kendisi yapmaktadır. Aşağıdaki resimlerden programın arayüzünü görebilirsiniz.

Sürüm : 3.7.3.737
Boyut : 9.5 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici Firma : IObit

Bedava Bilgisayar Hızlandırma ve Onarma Programı 1
Bedava Bilgisayar Hızlandırma ve Onarma Programı 2


Tanıtım:

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows’unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal), diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.

Faydaları :
Sadece 1 klik
Tüm işi 1 klikle bitirir.

Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri düzeltir.

PC’niz için 360° koruma

Güncel tanımlamalarla, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.

Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.

Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler.

Bilgisayarınızı 0 tamir eder ve korur

Geçersiz kayıt defteri girişlerini tarar ve düzeltir.

Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devredışı bırakır.

Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.

PC performansını 3 kata kadar çıkarır

Windows’un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler.

Windows’u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows’un gücünü kaybetmesini önler.

Yenilikler
+ Yeni bir kayıt defteri düzenleyicisi eklendi.
+ Kullanıcı arabirimi güçlendirildi.
+ Dil paketi güçlendirildi.
* Windows Vista’daki GUI hataları giderildi.
* Genel hatalar giderildi.

Yükle

Ayrıca bu programa da göz atabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/16839d1316092442-advanced-systemcare-free-630x403.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/16839d1316092442-advanced-systemcare-free-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiAdvanced SystemCare,HızlandırmaAdvanced System Care Free programını kullanarak tek tuşla bilgisayarınızdaki spyware, zararlı yazımları, güvenlik açıklarını, kayıt defterinizdeki problemli kayıtları silebilirsiniz. Bunun yanında program disk birleştirme işini yapmaktadır. Bilgisayarınızdaki sorunlu ne kadar dosya varsa hepsini düzeltmektedir. Ve bu işlemleri tek tuşla yapabilirsiniz. Programı kullanmak için ücret ödemenize gerek yoktur. Program bizzat...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...