Bearshare İndir, Kur ve KullanDünya’nın en çok kullanılan ve sevilen dosya paylaşım programı olanBearshare’i sizler için detaylı olarak inceledik. Programın kurulumunu ve kullanımını, video ve görsellerle destekleyerek sizlere anlatmaya çalışacağım.

Bearshare, 2 MB büyüklüğünde oldukça küçük ve bilgisayarınızı zorlamayan bir program.

Program, kullanıcılarının bilgisayarlarında yüklü olan multimedia (ses,video vs) dosyalarını ortak kullanıma açıyor. Yani, aramaları internet ortamında değil de, kullanıcılarının bilgisayarında yapıyor.

Siz, başka birinden bir şarkı alırken, başka biride sizin bilgisayarınızdaki bir şarkıyı kendi bilgisayarına yüklüyor. Sistem tamamen güvenli. Kişisel dosyalarınız kesinlikle başkalarına açılmıyor, bu konuda rahat olun. Belgelerimde bulunan “Video“, “Müzik” gibi klasörleri otomatik tespit ediliyor ve diğer kullanıcılara açılıyor.

Programın arayüzü çok basit ve kullanışlı. Ana ekranımızda bir adet arama motoru, hemen altında arama sonuçlarının gösterildiği bir alan, sol tarafta çalma listeniz ve yukarıda bir adet menü bulunuyor. Bu menüden programın ayarlarını yapabiliyorsunuz.

Bearshare İndir, Kur ve Kullan 1


Programı indirip kurduğunuzda sizden üye olmanızı istiyor. İki aşamalı basit bir üye olma ekranını doldurup üye olabiliyorsunuz.

Üyelik işleminden hemen sonra arama yapıp içerik indirmeye başlayabilirsiniz.

Programın kurulumu ve kullanımını daha çabuk öğrenebilmeniz için iki adet video hazırladım. Bu videoları izleyerek Bearshare programı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Bearshare Kurulum İşlemi

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/32533d1349779161-bearshare-indir.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/32533d1349779161-bearshare-indir-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiBearshareDünya'nın en çok kullanılan ve sevilen dosya paylaşım programı olanBearshare'i sizler için detaylı olarak inceledik. Programın kurulumunu ve kullanımını, video ve görsellerle destekleyerek sizlere anlatmaya çalışacağım. Bearshare, 2 MB büyüklüğünde oldukça küçük ve bilgisayarınızı zorlamayan bir program. Program, kullanıcılarının bilgisayarlarında yüklü olan multimedia (ses,video vs) dosyalarını ortak kullanıma açıyor. Yani, aramaları internet ortamında...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...