Avea telefon borcunuzu internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Sizde Avea faturalarınızı internet üzerinden ödemek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

İlk olarak Avea.com.tr sitesine giriş yapınız. Ana sayfada bulunan Online İşlemler tuşuna basarak online işlemler merkezine giriş sayfasını açınız.

Açılan pencerede telefon numaranızı ve şifrenizi girebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.

Telefon numaranız yazan yere başında sıfır olmadan telefon numaranızı yazınız.

Avea İnternetten Fatura Ödeme

Daha sonra ekranda bulunan kırmızı kare içindeki soru işaretinin üzerine farenizin imlecini getiriniz.

Avea İnternetten Fatura Ödeme 2

Ekranınıza yukarıda gördüğünüz ufak pencere açılacaktır. Bu pencerede şifreyi nasıl öğrenebileceğiniz yazmaktadır. Telefonunuz tuş takımını kullanarak *952# değerini tuşlayınız ve ara tuşuna basınız. Bir kaç saniye içinde ekranınıza şifreniz gelecektir. Bu şifre tek kullanımlık şifredir. Online işlemler merkezine her giriş yaptığınızda şifrenizi bu şekilde alacaksınız. Daha sonra online işlemler merkezinden kendi şifrenizi temin edebilirsiniz.

Telefonunuzun ekranına gelen şifreyi pencerede bulunan şifre kısmına giriş yapınız ve Gönder tuşuna basınız.

Avea İnternetten Fatura Ödeme 3
Yeni açılan pencerenin sol tarafında bulunan menüdeki “Fatura Bilgileri” yazan sekmeye tıklayınız.

Hemen bir altına bir menü daha açılacaktır.

Şimdi bu menüde bulunan “Kredi Kartı ile Fatura Ödeme” sekmesine tıklayınız.

Ekranınıza fatura ödeme penceresi açılacaktır. Bu pencere aşağıda gördüğünüz gibidir. Ödemek istediğiniz faturaların yan taraflarında bulunan ufak kutucuları işaretleyiniz ve daha sonra kredi kartı bilgileriniz giriniz.

Son olarak Fatura Öde tuşuna tıklayınız.

Avea-İnternetten-Fatura-Ödeme 5

Avea faturalarınızı bu şekilde internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34831d1373762185-avea-fatura-odeme-1.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34831d1373762185-avea-fatura-odeme-1-150x150.pngFatih ELTUNTeknolojiAveaAvea telefon borcunuzu internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sizde Avea faturalarınızı internet üzerinden ödemek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. İlk olarak Avea.com.tr sitesine giriş yapınız. Ana sayfada bulunan Online İşlemler tuşuna basarak online işlemler merkezine giriş sayfasını açınız. Açılan pencerede telefon numaranızı ve şifrenizi girebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Telefon numaranız yazan yere başında sıfır olmadan telefon...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...