Android telefonunuzda engellemek istediğiniz kişiler varsa, Calls Blacklist uygulaması tam size göre. Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz bu uygulama ile istemediğiniz kişilerin siz aramalarını ve mesaj atmalarını tamamen engelleyebilirsiniz.

Bu uygulama ile engellediğiniz kişi size aradığında telefonunuz hiçbir şekilde çalmıyor. Karşı taraf “bu numara kullanılmamaktadır” uyarı alıyor ve arama sonu eriyor. Yani, size ulaşmaya çalışan kişi sizin onu engellediğinizi anlayamıyor. Numaranın kapatıldığını düşüyor. Sms ile iletişime geçmeye çalıştığında mesaj gönderilmiş gibi görünüyor fakat size ulaşmıyor.

Calls-Blacklist

Uygulamanın ana yüzü aşağıda gördüğünüz gibidir.

call-blacklist-1

Blacklist sekmesinde engellediğiniz kişilerin listesini görebiliyorsunuz.

Uygulama telefonunuzdaki rehberi kendi üzerinde açıyor ve size tüm kayıtları liste halinde gösteriyor. Engellemek istediğiniz kişinin üzerine tıkladığınızda;

call-blacklist-2

bu pencere açılıyor. Bu pencereden isterseniz sadece mesaj atmasını veya aramasını engelleyebilirsiniz. “From contacts” seçeneğini seçerseniz kişi sizinle hiçbir yoldan iletişime geçemiyor.

Uygulama gerçekten harika çalıyor. Ücretsiz versiyonunda bazı pencerelerde reklamlar bulunuyor. Uygulamanın pro versiyonu 5,59 TL’dir. Ücretli versiyonunu satın alarak reklamlarında çıkmasını engelleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın;

Ücretsiz versiyonu

Ücretli versiyonu

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Calls-Blacklist.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/07/Calls-Blacklist-150x150.jpgFatih ELTUNTeknolojiAndroid telefonunuzda engellemek istediğiniz kişiler varsa, Calls Blacklist uygulaması tam size göre. Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz bu uygulama ile istemediğiniz kişilerin siz aramalarını ve mesaj atmalarını tamamen engelleyebilirsiniz. Bu uygulama ile engellediğiniz kişi size aradığında telefonunuz hiçbir şekilde çalmıyor. Karşı taraf 'bu numara kullanılmamaktadır' uyarı alıyor ve arama sonu eriyor....Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...