film
Yarının Sınırında

Cuma günü vizyona giren çok ses getirmesi beklenen “Yarının Sınırında” filmini dün seyretme fırsatı buldum. Baş rollerini Tom Cruise ve Emily Blunt oynadığını film, uzaylıların dünyamızı işgalini anlatan, oldukça hareketli ve sürükleyici bir senaryoya sahip. Nedendir bilmiyorum, Tom Cruise hiç ara vermeden bu uzaylı işgallerini konu alan filmlerde oynuyor. Sinema yolu ile insanları mı uyarmaya çalışıyorlar anlamadım.

Yarının Sınırında filmini ilk defa seyretmeme rağmen sanki daha önce izlemişim izlenimine kapıldım. Filmde geçen objeler, olaylar ve olayların sonunu getiren o son işlemi daha önce bir çok filmde gördüğüm için bu hisse kapıldığımı düşünüyorum. Filme pek halım yok, güzel bir film. Fakat gördüğüm bu garipliği de söylemeden edemeyeceğim. Bu film, daha önce çekilmiş 3-5 filmin birleşiminden oluşmuş gibi. Artık bana mı öyle geldi gerçekten de öyle mi emin değilim. Seyrettiğinizde sizinde bu garipliği görebileceğinizi düşünüyorum.

Aksiyon ve savaş sahnelerini sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bu filmi, son 5 dakikası haricinde hiç sıkılmadan izledim. Son 5 dakika neden sıkıldığımı merak edenler için ufak bir açıklama yapmak gerekirse; Bu tür filmlerde düşman genellikle çok güçlü oluyor. Filmin sonuna kadar düşmanı yenebilecek bir güç ortada olmuyor. Ve son 5 dakika içinde apar topar bir çözüm bulunuyor ve düşman anında yok ediliyor. İşte bu kalıp beni çok baymaya başladı. Bunda dolayı son 5 dakika bir sıkıldım. 

Film oylamalarda 5 üzerinde 4,5 almış. Bende 5 üzerinden 4 veriyorum ve film hakkındaki sözlerimi burada bitiyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/06/film.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/06/film-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaCuma günü vizyona giren çok ses getirmesi beklenen 'Yarının Sınırında' filmini dün seyretme fırsatı buldum. Baş rollerini Tom Cruise ve Emily Blunt oynadığını film, uzaylıların dünyamızı işgalini anlatan, oldukça hareketli ve sürükleyici bir senaryoya sahip. Nedendir bilmiyorum, Tom Cruise hiç ara vermeden bu uzaylı işgallerini konu alan filmlerde oynuyor. Sinema yolu ile...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...