Wolverin 3DBaşrollerini Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hiroyuki Sanada, Hal Yamanouchi, Brian Tee ve Svetlana Khodchenkova’nın oynadığı X-Men serisinin devamı olan Wolverine filmi, nam-ı diğer X-Men ve hayatını kurtardığı bir Japon subayı olan Yashida’nın arasında geçen bir takım olayları konu almaktadır.

Son zamanlarda beyaz perdeye düşen en hareketli film olan Wolverine, başından sonuna kadar aksiyon ve dövüş sahneleri ile dolu. Logan karakteriyle herkesin beğenisi kazanan Hugh Jackman, bu filimde de harikalar yaratmış.

Filmin konusundan biraz bahsetmek gerekirse…

Film, 9 Ağustos 1945 yılında Japonya Nagasaki‘de bir Japon askeri üstünde başlıyor. Logan Japonlar tarafından yakalanmış ve bu askeri üstte bir yer altında bulunan küçük bir delikte hapsediliyor. Amerika – Japonya savaşının devam ettiğini bu günlerde, Amerikan bombardıman uçakları Nagasaki’ye atom bombasını atıyorlar. Bombardımandan hemen önce Bir Japon subayı olan Yashida, esirleri serbest bırakmaya çalışır. Son olarak Logan‘ın bulunduğu hücrenin kilidini de açan Yashida, harakiri yapmak üzereyken Logan tarafından kurtarılır. Bombardımandan kurtulan ikili arkadaş olurlar.

Yıllar sonra Yashida’nın üvey torunu olan Yukio, Logan’ın peşine düşer. Görevi, Logan’ı Japonya’ya gelmeye ikna etmektir. Aradan geçen uzun yıllar sonrası Yashida çok zengin olmuştur ve çok yaşlanmıştır. Ölmek üzeridir. Logan’a haber gönderir, amacı vedalaşmaktır. Yukio’nun ısrarlarına dayanamayan Logan, vedalaşmak için Japonya’ya gitmeye razı olur. Bu saatten sonra kendini inanılmaz bir oyunun içinde bulan Logan, yeteneklerini ortaya koyarak bu oyunu bozmaya çalışır.

Baştan aşağıya heyecan dolu film, dövüş sahneleriyle izleyicilerinin yüreklerini ağızlarına getiriyor. Aksiyon ve dövüş filmlerini seven kişilerin mutlaka gitmesi gereken bu güzel film, benden 10 üzerinden 7.5 almayı başarıyor. İzleyecek olanlara iyi seyirler…

Bu arada, film bittikten kısa süre sonra bir sahne daha gösteriliyor. Bu sahneyi de bekleyip seyretmenizi tavsiye ediyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/35373d1375021363-wolverin.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/35373d1375021363-wolverin-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaWolverin 3DBaşrollerini Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hiroyuki Sanada, Hal Yamanouchi, Brian Tee ve Svetlana Khodchenkova'nın oynadığı X-Men serisinin devamı olan Wolverine filmi, nam-ı diğer X-Men ve hayatını kurtardığı bir Japon subayı olan Yashida'nın arasında geçen bir takım olayları konu almaktadır. Son zamanlarda beyaz perdeye düşen en hareketli film olan Wolverine, başından sonuna kadar aksiyon ve...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...