Bence veremedi. Kesinlikle filmin ilkinden aldığım tadı alamadım. Denzel Washington’un oyunculuğunda bir şey yoktu ama iş filmin senaryosuna gelince aynı şeyi söyleyemem…

Birinci filme göre daha hareketli olmasına rağmen bu filmde inanılmaz bir bayaalık vardı. İlk filmdeki konu derinliği bu filme hiç uğramamış. Filmin ilk sahnesi zaten hem garip ve anlamsız hem de çok kötü çekilmiş. 

Filmde giriş gelişme ve sonuç şeklinde bir senaryo yoktu. Sanki akıllarına ne gelmişse çekmişler gibiydi. Ben çok ama çok hayal kırıklığına uğradım. Birinci filmle çok güzel hava yakalanmıştı. Aksiyon ikinci plana atılmış sanki birinin biyografi filmi gibiydi. Filmdeki dinginlik ve derinlik benim çok hoşuma gitmişti. Ama gelin görün ki ikinci film tam da klasik ve görmekten bıktığımız aksiyon tarzı filmlere benzemiş. 

Söylemeden geçemeyeceğim; filmin başındaki sahnenin senaryo ile hiçbir ilgisi yok. Birileri filmin ilke 5 dakikasını bu filme ekletmiş gibi geldi bana. Dikkatli hiçbir gözden kaçacağını zannetmiyorum. Böyle bir filmde bu iş hiç olmamış. Denzel Washington gibi dünyanın tanıdığı bir aktörün filmine siyasi konuların karıştırılması nasıl söyleyeyim basitlik olmuş.

Bu filmin üçüncüsü çekilir mi bilmiyorum ama inşallah bu filmdeki gibi bayat bir senaryoya sahip olmaz.  

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/10/the-equalizer-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/10/the-equalizer-2-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaBence veremedi. Kesinlikle filmin ilkinden aldığım tadı alamadım. Denzel Washington'un oyunculuğunda bir şey yoktu ama iş filmin senaryosuna gelince aynı şeyi söyleyemem... Birinci filme göre daha hareketli olmasına rağmen bu filmde inanılmaz bir bayaalık vardı. İlk filmdeki konu derinliği bu filme hiç uğramamış. Filmin ilk sahnesi zaten hem garip ve...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...