2018 Ocak ayında vizyona giren ve yaklaşık 120 milyon dolar gişe geliri elde eden The Commuter filmi, özellikle oyunculuklarıyla değerlendirmelerden tam puan almayı başardı.

Hollywood’un en iyi erkek oyuncularından biri olan Liam Neeson’in başrolünü oynadığı film emekli bir polis memuru olan ve artık sigortacılık yapan Michael’in başından geçen garip bir olayı konu alıyor.

Michael polislikten emekli olmuştur ve bir sigorta firmasında çalışmaktadır. Çocuklarının okul masrafları artmıştır ve geçim sıkıntısı çekmeye başlamıştır. Birgün işinden atılır ve her gün işe gidip geldiği trene biner ve evine gitmeye koyulur. Canı çok sıkılmıştır. Yeni bir iş bulamama ihtimali onu çok vermektedir ve karısına işten atıldığını söyleyemez. 

Bu sıkıntılar arasında trende karşına güzel ve genç bir kadın oturur ve onu çok ilginç bir teklifte bulunur. Teklifi ilk seferde kabul etmese de işin sonunda alacağı para da ilgisini çok çekmiştir. İşte olaylar tam burada başlar ve filmin sonuna kadar devam eder.

Dünya çapındaki tüm değerlendirme sitelerinde yüksek puanlar almayı basarabilen bu film benimde hoşuma gitti. İzlenmesi gereken bir film olarak degerlendirdiğim The Commuter – Yolcu filmini sizlere de tavsiye ediyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/10/the-commuter-yolcu-filmi.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/10/the-commuter-yolcu-filmi-150x150.jpgFatih ELTUNSinema2018 Ocak ayında vizyona giren ve yaklaşık 120 milyon dolar gişe geliri elde eden The Commuter filmi, özellikle oyunculuklarıyla değerlendirmelerden tam puan almayı başardı. Hollywood'un en iyi erkek oyuncularından biri olan Liam Neeson'in başrolünü oynadığı film emekli bir polis memuru olan ve artık sigortacılık yapan Michael'in başından geçen garip bir...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...