Dwayne Johnson’u ve film tarzını seviyorsanız tam size göre bir film. Çok büyük bir bütçe ile 2018’de çekilen film bilim kurgu ve aksiyon karışı oldukça hareketli bir filmdir. İllegal işler yapan bir firmanın neden olduğu bir kaza sonrasında üç hayvanın mutasyon geçirerek kontrolden çıkmasını anlatan filmde aksiyon bir saniye durmuyor. Beyazperde ve Sinemalar.com da çok yüksek puanlar almış olmasına rağmen ben filmi çok beğendiğimi söyleyemem.

Filmin ana konusunu oluşturan mutasyon geçirmiş hayvanları çok gerçekçi bulmadım. Çok orantısız büyüyen bu hayvanların yok oluşları da aceleye getirilmiş gibi. Sonuç olarak bende 10 üzerinde 6 alabilecek bir film olmuş.

Filmi boş bir vaktinizde seyretmenizi tavsiye ediyorum.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN son yayınları (tümünü gör)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/rampage-buyuk-yikim-izle.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/rampage-buyuk-yikim-izle-150x150.jpgFatih ELTUNSinemarampage büyük yıkım fragman,rampage büyük yıkım imdb,rampage büyük yıkım yorumlarıDwayne Johnson'u ve film tarzını seviyorsanız tam size göre bir film. Çok büyük bir bütçe ile 2018'de çekilen film bilim kurgu ve aksiyon karışı oldukça hareketli bir filmdir. İllegal işler yapan bir firmanın neden olduğu bir kaza sonrasında üç hayvanın mutasyon geçirerek kontrolden çıkmasını anlatan filmde aksiyon bir saniye...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...