Mad-Max_-Fury-RoadBugün ilkini yıllar önce seyrettiğim Mad Max filminin 4.nü izleme şansım oldu. İlki 1979 yılında çekilen film dünya çapında çok ilgi görmüştü. Serinin son filmi olan Fury Road’da 15 mayısta Türkiye’de vizyona girdi. Bir haftadır izlemek için fırsat kolladığım bu filmi bugün seyrettim.

Filmden beklendim oldukça fazlaydı. Konu olarak her türlü aksiyona açık olan filmde tamda beklediğim gibi bol bol aksiyon ile karşılaştım. Filmin tansiyonu baştan sona hiç düşmedi. Özellikle  Tom Hardy, Rosie Huntington-Whiteley ve Nicholas Hoult’un oyunculuklarını çok ama çok beğendim.

Filmin konusundan bahsetmek istemiyorum. Sinema severlere filmi izlemelerini şiddetle öneriyorum. Bu arada film 3D…

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Mad-Max_-Fury-Road.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Mad-Max_-Fury-Road-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaBugün ilkini yıllar önce seyrettiğim Mad Max filminin 4.nü izleme şansım oldu. İlki 1979 yılında çekilen film dünya çapında çok ilgi görmüştü. Serinin son filmi olan Fury Road'da 15 mayısta Türkiye'de vizyona girdi. Bir haftadır izlemek için fırsat kolladığım bu filmi bugün seyrettim. Filmden beklendim oldukça fazlaydı. Konu olarak her türlü...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...