Mad-Max_-Fury-RoadBugün ilkini yıllar önce seyrettiğim Mad Max filminin 4.nü izleme şansım oldu. İlki 1979 yılında çekilen film dünya çapında çok ilgi görmüştü. Serinin son filmi olan Fury Road’da 15 mayısta Türkiye’de vizyona girdi. Bir haftadır izlemek için fırsat kolladığım bu filmi bugün seyrettim.

Filmden beklendim oldukça fazlaydı. Konu olarak her türlü aksiyona açık olan filmde tamda beklediğim gibi bol bol aksiyon ile karşılaştım. Filmin tansiyonu baştan sona hiç düşmedi. Özellikle  Tom Hardy, Rosie Huntington-Whiteley ve Nicholas Hoult’un oyunculuklarını çok ama çok beğendim.

Filmin konusundan bahsetmek istemiyorum. Sinema severlere filmi izlemelerini şiddetle öneriyorum. Bu arada film 3D…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Mad-Max_-Fury-Road.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2015/05/Mad-Max_-Fury-Road-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaBugün ilkini yıllar önce seyrettiğim Mad Max filminin 4.nü izleme şansım oldu. İlki 1979 yılında çekilen film dünya çapında çok ilgi görmüştü. Serinin son filmi olan Fury Road'da 15 mayısta Türkiye'de vizyona girdi. Bir haftadır izlemek için fırsat kolladığım bu filmi bugün seyrettim. Filmden beklendim oldukça fazlaydı. Konu olarak her türlü...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...