Yatak,oda,ev,sokak,mahalle,ilçe,il,ülke,dünya,güneş sistemi,galaksi ve en sonunda kosmos’a uzanan yolculuğumuzda her şeyin bir dengeye muhtaç olduğunu ıspata gerek yoktur. Her köprünün, bir ucu kötüyse öbürü iyidir denklemindeki terazi görevi gören bu köprü sanat filmlerinde bir hayli sevilerek kullanılır.

Başlangıç aşamasında suya doğru koşan birini görünce bir akış döngüsü ve bunun üstünde gerçekleşen olayları muhafaza eden bir köprü olacağını tahmin edebilirsiniz. Kısacası Kosmos’un kendi içindeki bir suya kaçarak medet umması; konuşamayan çocuğun köprü üstündeki iç muhasebesini kosmostan aldığını yani bilinçsizce yaptığını görürüz. Bu yüzden iç muhasebemizden asla vazgeçmeyiz çünkü bitirdiğimiz yerde rahatlıkla başlayabileceğimiz başka bir yer manen doğuyor kalbimize ve bunun sirayeti istem dışı bir şekilde cereyan ediyor.

Reha Erdem ve Kars’a teker teker teşekkür etmemiz gerekiyor bizi bir uykudan uyandırdılar fakat öteki uyku başladı.

Yeter ki uykularımızdan koşarak, ağlayarak kovulmalayım tıpkı doğruları söyleyen 9. köydeki kişi gibi.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/kosmos-filmi-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/kosmos-filmi-1-150x150.jpgSefa AslanSinemaYatak,oda,ev,sokak,mahalle,ilçe,il,ülke,dünya,güneş sistemi,galaksi ve en sonunda kosmos'a uzanan yolculuğumuzda her şeyin bir dengeye muhtaç olduğunu ıspata gerek yoktur. Her köprünün, bir ucu kötüyse öbürü iyidir denklemindeki terazi görevi gören bu köprü sanat filmlerinde bir hayli sevilerek kullanılır. Başlangıç aşamasında suya doğru koşan birini görünce bir akış döngüsü ve bunun üstünde gerçekleşen...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...