İzleyeceğiniz En Korkunç Film

“İzleyeceğiniz En Korkunç Film” sloganıyla vizyona hızlı bir giriş yapan “Kötü Ruh” filmi, gerilim filmi tutkunlarının ilgisini çekmeye başardı.

Yönetmenliğini Fede Alvarez’in yaptığı, baş rollerini Jane Levy,Shiloh FernandezJessica Lucas ve Lou Taylor Pucci‘nin paylaştığı bu iddialı film, 19 nisan 2013 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyona girdi. Sinema severlerin değerlendirmelerinden yüksek puanlar almaya başaran bu filmi merak ettik ve mercek altına almaya karar verdik.

Dünya sinemalarında çok daha önce vizyona giren film, etkileyici görsel efektleri ile ön plana çıkıyor. Korku filmlerinin usta ismi Fede Alvarez, seyircileri etkileyebilmek için elinden gelen her şeyi yapmış gibi görünüyor.

Gerilimin filmlerinin klasik senaryosu haline gelen “gençlerin ıssız bir yerde yavaş yavaş öldürülmeleri” konusu, bu filmde de karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı, bu kadar iddialı olan bu filmin, “senaryo seçimi çok yerinde olmuş” dedirtebileceğini zannetmiyorum.

İzleyeceğiniz En Korkunç Film

Filmin giriş bölümü oldukça etkileyici olmuş. Bu etki filmin ortalarına kadar devam ediyor. Yavaş yavaş heyecanlanmaya ve korkmaya başlıyorsunuz. Son 45 dakikaya girmeye başladığınızda olaylar kontrolden çıkmaya başlıyor. O etkileyici hava kayboluyor. Haddinden fazla kan ve şiddet filmin gerçekçiliğini yok etmeye başlıyor. Çok küfürlü ve argo diyaloglarda bu duruma tuz biber oluyor. Yani, çok etkileyici başlayan film, sonlara doğru etkisini kaybetmeye başlıyor. Film bitmeden salondan ayrılan bir çok kişi de, benim bu düşüncelerimi destekliyor nitelikte.

Fakat her şeye rağmen, filmin aldığı yüksek puanlar genel olarak filmin beğenildiğini gösteriyor. Korku filmlerini seven ve sıkça izleyen biri olarak benim puanım 10 üzerinden 6.

Gerilim filmlerini seviyorsanız bu filmi izleyebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34285d1366790449-kotu-ruh-1-300x236.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34285d1366790449-kotu-ruh-1-150x150.jpgFatih ELTUNSinema'İzleyeceğiniz En Korkunç Film' sloganıyla vizyona hızlı bir giriş yapan 'Kötü Ruh' filmi, gerilim filmi tutkunlarının ilgisini çekmeye başardı. Yönetmenliğini Fede Alvarez'in yaptığı, baş rollerini Jane Levy,Shiloh Fernandez, Jessica Lucas ve Lou Taylor Pucci'nin paylaştığı bu iddialı film, 19 nisan 2013 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyona girdi. Sinema severlerin değerlendirmelerinden yüksek puanlar almaya başaran bu filmi merak...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...