Iron Man 3

Yönetmenliğini Shane Black’in yaptığı, başrollerini Robert Downey, Guy Pearce, Cobie Sumlders ve Gwyneth Paltrow’un paylaştığı Iron Manfilminin üçüncü ve son filmi olan Iron Man 3, 2 hafta önce Türkiye’de vizyona girdi.

Son zamanlarda izlediğim birbirinden başarısız filmler yüzünden seyretmeme kararı aldığım filmi daha fazla dayanamayarak dün izledim.

Çizgi romandan sinema filmine uyarlanan filmler arasında en çok sevilenlerden olma başarısını gösteren Iron Man, son filmiyle sinema salonlarına veda etti. Oldukça fazla hayran kitlesine sahip Iron Man filmi, büyük bir merakla 3. filmi bekleyen hayranlarını birazcık hayal kırıklığını uğrattı.

Aksiyonu bol, heyecanlı bir film beklentisiyle sinema salonlarını dolduran seyirciler, beklentilerin çok uzağında bir film ile karşılaştılar. Çok durağan ve beklenen aksiyon sahnelerinden mahrum film, 130 dakikalık süresiyle de izleyenlere “bitsin artık” dedirtmeyi başardığı düşünüyorum.

Amerika Birleşik Devletlerinin politikalarını eleştirme üzerine odaklanan konusu, ortaya çıkan onlarca Iron Man robotuyla da iyice sıkıcı hale gelmiş. Nedendir bilmiyorum, son yıllarda vizyona girenHollywood filmlerinin hemen hemen hepsinde aynı durum söz konusu. Seri şeklinde çekilen başarılı filmlerin ilk iki bölümden sonraki bölümleri, ilk bölümlerin yakaladığı başarının yanından bile geçemiyorlar. Bu da izleyicilerde büyük hayal kırıklıklarına neden oluyor.

Ben, Iron Man 3 filmine 10 üzerinden 5 veriyorum. İyi seyirler…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34497d1368977859-iron-man-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34497d1368977859-iron-man-3-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaYönetmenliğini Shane Black’in yaptığı, başrollerini Robert Downey, Guy Pearce, Cobie Sumlders ve Gwyneth Paltrow’un paylaştığı Iron Manfilminin üçüncü ve son filmi olan Iron Man 3, 2 hafta önce Türkiye’de vizyona girdi. Son zamanlarda izlediğim birbirinden başarısız filmler yüzünden seyretmeme kararı aldığım filmi daha fazla dayanamayarak dün izledim. Çizgi romandan sinema filmine uyarlanan filmler arasında...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...