Eyyvah Eyvah 3 GeliyorYönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, baş rollerini Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak’ın paylaştığı Eyyvah Eyvah filminin üçüncüsü çok yakında vizyona girecekmiş. İlk iki filmi ile rekorları altüst eden Eyyvah Eyvah filminin üçüncü filmiyle de rekorlar kıracağını düşünüyorum.

Birkaç gün önce ilk fragmanı yayınlanan filmin oyuncularında bir kaç ekleme dışında bir değişiklik göremedim. İlk fragmandan izlenimlerim şunlar oldu;

Babasını bulmak için İstanbul yollarına düşen Hüseyin, bu sefer karşımıza evli ve çocuklu olarak çıkacak. İkinci filmde meşhur olmayı başaran Firuzan bu filmde star olarak köye geri dönüyor.

Pavyonda çalgılıcılık yapan Hüseyin karısı ile sorunlar yaşamaya başlamış ve mecrubi iş değişikliği yapmak zorunda kalıyor. Hüseyin, aynı saflığına ve komik konuşmalarına kaldığı yerde devam ediyor.

2014’ün Haziran ayında vizyona girecek Eyyvah Eyvah 3’ü sabırsızlıkla bekliyorum. 

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40759d1389197722-eyyvah-eyvah.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40759d1389197722-eyyvah-eyvah-150x149.jpgFatih ELTUNSinemaEyyvah Eyvah 3 GeliyorYönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı, baş rollerini Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak'ın paylaştığı Eyyvah Eyvah filminin üçüncüsü çok yakında vizyona girecekmiş. İlk iki filmi ile rekorları altüst eden Eyyvah Eyvah filminin üçüncü filmiyle de rekorlar kıracağını düşünüyorum. Birkaç gün önce ilk fragmanı yayınlanan filmin oyuncularında bir kaç ekleme dışında bir değişiklik...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...