Dünya: Yeni Bir BaşlangıçYönetmenliğini M. Night Shyamalan‘ın yaptığı, başrollerini Will SmithJaden Smith, Isabelle Fuhrman ve Zoë Kravitz’in yaptığıDünya: Yenir Bir Başlangıç filmi Cuma günü vizyona girdi.

Filmin başrollerini oğlu Jaden Smith ile paylaşan Will Smith, filmde korkusuz, hayalet sezgilerine sahip Cypher adında karizmatik bir komutan rolünde karşımıza çıkıyor. Yaşanmaz hale gelen dünyayı terk edip başka yaşam platformlarında yaşamaya başlayan insanoğlunun yolu çok uzun bir süre sonra tekrar dünya ile kesişiyor. Uzayda göktaşı fırtınasına yakalanan Cypher’ın uzay gemisi dünyaya düşüyor ve sadece kendi ile oğlu bu kazadan kurtuluyor. Çok uzun süredir insanın yaşamadığı dünyada, doğa inanılmaz derecede gelişmiştir. Her yer uçsuz bucaksız orman ve normal boyutlarından kat ve kat daha büyük hayvanlarla doludur. Bu zor şartlardan kurtulabilmelerinin tek yolu ise, oğlu Kitai Raige’nin 100 km uzakta bulunan geminin kuyruk kısmına ulaşabilmesine bağlıdır. Yaralı ve hareket edemeyecek durumda olan Cypher, gemide kalarak oğlunu bu zor yolculukta uzaktan yönlendirmeye çalışmaktadır.

Will Smith’in klasik filmlerinden birini bekliyorsanız ciddi anlamda yanılgıya düşersiniz. Will Smith hiç alışık olmadığımız pasif bir rol üstlenmiş kendine. Filmin başından sonuna kadar hemen hemen hiç hareket etmiyor. Filmde ana karakter Will Smith’in gerçek dünyadaki oğlu olan Jaden Smith. Yaşı küçük olmasına rağmen gerçekten harika bir oyunculuk sergileyen Jaden, görünüşü ile babasının kopyası gibi duruyor.

Film konu ve görsel açıdan iyi olmakla birlikte, bir çok mantık hatası ile dolu. Bu mantık hataları filmin ciddiyetini bariz bir şekilde kaçırıyor. İnce detaylara takılmıyorsanız bu filmi zevkle seyredebilirsiniz.

İyi seyirler…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34725d1372680793-yeni-bir-baslangic.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/34725d1372680793-yeni-bir-baslangic-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaYönetmenliğini M. Night Shyamalan'ın yaptığı, başrollerini Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman ve Zoë Kravitz'in yaptığıDünya: Yenir Bir Başlangıç filmi Cuma günü vizyona girdi. Filmin başrollerini oğlu Jaden Smith ile paylaşan Will Smith, filmde korkusuz, hayalet sezgilerine sahip Cypher adında karizmatik bir komutan rolünde karşımıza çıkıyor. Yaşanmaz hale gelen dünyayı terk edip başka yaşam platformlarında yaşamaya başlayan insanoğlunun yolu çok...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...