İlki 2016 yılında vizyona giren Deadpool filminin ikinci filmi bu sene vizyona girdi. Aksiyon ve fantastik film tarzını komik argo bir dille harmanlayan bu film gerçekten çok beğenildi. Ciddi film izleyicisi filmin ilk fragmanlarından kötü etkinlenmiş olsa da ileri ki zamanlarda bu ön yargı kendiliğinden yıkıldı.

En azından bende direk böyle oldu. Zira film çok alışkın olduğumuz bir tarzda değildi. Her zaman ciddi bir süper kahramanla karşılaşmaya alışmış olduğumuzdan mıdır nedir bu kadar ciddiyetsiz bir süper kahraman beni olumsuz etkiledi. Filmi seyretmem de bundan dolayı çok gecikti. 

İlk filmde olduğu gibi ikinci filmde de heyecan yok. Bu film çekilecek bütün serileri için aynı şeyi söylemek mümkün aslında. Bu kahraman seyircisi heyecanlandırmak için değil eğlendirmek için ortaya çıkarılmış. Ve görevini çok iyi yerine getiriyor. Ben ilk filmde olduğu gibi bu filmde de çok eğlendim. Özellikle topladığı ekibin ilk operasyonları çok komik olmuş. Şiddetle seyretmenizi tavsiye ediyorum. Çok eğleneceğinizden eminim.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/deadpool-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/deadpool-2-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaİlki 2016 yılında vizyona giren Deadpool filminin ikinci filmi bu sene vizyona girdi. Aksiyon ve fantastik film tarzını komik argo bir dille harmanlayan bu film gerçekten çok beğenildi. Ciddi film izleyicisi filmin ilk fragmanlarından kötü etkinlenmiş olsa da ileri ki zamanlarda bu ön yargı kendiliğinden yıkıldı. En azından bende...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...