pek-yakindaCem Yılmaz’ın en son filmi olan “Pek Yakında” bugün itibariyle vizyona girdi. Bugün başka bir filmi seyretmek için sinemaya gittiğimde filmin vizyona girdiği fark ettim. Sanırım filmin tanıtımı yeteri kadar yapılamadı. Durumu fark edince hiç düşünmeden planımı değiştirip “Pek Yakında” filmine bilet aldım. Söz konusu Cem Yılmaz olunca pek düşünmüyor. Bir filmi dışında beni hiç hayal kırıklığına uğratmamıştır.

Pek hevesli ve meraklı bir şekilde filmi başlamasını bekledim. Film hakkında da pek bir fikrim yoktu. Dediğim gibi söz konusu Cem Yılmaz olunca pek düşünmüyorum.

Film; korsan film işinde çalışan, ailevi problemler yaşayan ve karısı ile olan sorunları çözmeye çalışan bir adamın hayatını anlatıyor. Oyuncu kadrosu Cem Yılmaz’ın diğer filmlerinden alışık olduğumuz kişilerden oluşuyor. Bir, iki kişinin dışında yabancı kimseleri görmedim. Fakat filmin kalitesi için diğer filmleri örnek gösteremiyorum. Film komedi mi, drama mı, romantik mi anlayamadım. Aslına bakarsanız Cem Yılmaz’ın bu filmi neden çektiğini bile anlayamadım. Film konusunda acımasız olmak istemiyorum fakat bende çok fazla hayal kırıklığı yarattı. Seyretmek isteyenler için filmin detayına girmek istemiyorum. Fakat büyük beklentiler içinde gitmemenizi tavsiye ediyorum. Bu filmden sonra aklımda olan bir küçük bir soru daha da büyüdü. Neden Cem Yılmaz filmlerinde “Eş cinselliği” ön plana çıkarıyor? Artık bu soruyu açık açık sormaya başladım. Nedir bu olayın hikmeti Cem Yılmaz?

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/10/pek-yakinda.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/10/pek-yakinda-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaCem Yılmaz'ın en son filmi olan 'Pek Yakında' bugün itibariyle vizyona girdi. Bugün başka bir filmi seyretmek için sinemaya gittiğimde filmin vizyona girdiği fark ettim. Sanırım filmin tanıtımı yeteri kadar yapılamadı. Durumu fark edince hiç düşünmeden planımı değiştirip 'Pek Yakında' filmine bilet aldım. Söz konusu Cem Yılmaz olunca pek...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...