Captain PhillipsHeyecanla beklediğim Kaptan Phillips filmi sonunda vizyona girdi ve iki gün gecikmelide olsa koşa koşa sinema gittim.

Uzun süredir çektiğim kaliteli film özlemimi büyük usta Tom Hanks giderir düşüncesi ile 21:00 seansına büyük bir zevkle bilet aldım. İşin heyecanı kaçmasın diye filmin fragmanın bile tam olarak izlememiştim. Girmediği bir gemi kaptanı rolü kalan Tom Hanks’i de özlemiştim açıkçası. Konunun gerçek bir hayat hikayesinden alınmış olması da ayrı bir heyecan kattı bana. İşte bu ruh hali ile filme gittim ve izledim.

Film, Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılmaya çalışılan bir gemi kaptanının ve personelinin hikayesini anlatıyor. Başrol oyuncumuz olan Richard Phillips namı-diğer Tom Hanks evli, 2 çocuk sahibi ve işini iyi yapan oldukça ciddi bir gemi kaptanıdır. Görevi icabı Somali yakınlarından gemisini geçirmek zorundadır. Yola çıkmadan önce bütün tedbirleri alsa da korsan baskınından kurtulamaz. Korsanlar gemiyi ele geçirir ve film sonuna kadar sürecek gergin saatler başlar.

Filmin en beğendiğim tarafı korsanlar oldu. Korsan rolünü oldukça iyi oynadılar. Geri kalanı hakkında yorum yapmak istemiyorum. İzleyecek arkadaşları şimdiden yönlendirmek pek doğru olmaz. Ama şunu söyleyebilirim, Tom Hanks’den beklentilerim daha büyüktü…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/37650d1382832147-captain-phillips.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/37650d1382832147-captain-phillips-150x143.jpgFatih ELTUNSinemaCaptain PhillipsHeyecanla beklediğim Kaptan Phillips filmi sonunda vizyona girdi ve iki gün gecikmelide olsa koşa koşa sinema gittim. Uzun süredir çektiğim kaliteli film özlemimi büyük usta Tom Hanks giderir düşüncesi ile 21:00 seansına büyük bir zevkle bilet aldım. İşin heyecanı kaçmasın diye filmin fragmanın bile tam olarak izlememiştim. Girmediği bir gemi...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...