Büyükler 2Uzun süredir sinemada bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Uzaylılar, savaşlar, mantık dışı süper kahramanlar derken asli görevi olan “güzel zaman geçirtme” kavramını iyiden iyiye kaybeden sinema dünyası, bu durumu Büyükler 2 filmiyle biraz değiştirmeyi başarabilmiş.

Gergin ve sıkıcı geçen uzun bir haftanın sonunda birazcık moral bulabilmek için gittiğim Büyükler 2 filmi beni ziyadesiyle eğlendirmeyi başarabildi. Komedi-Eğlence türü bir film olan Büyükler 2, Büyükler 1 filminin devamı olarak karşımıza çıktı. Kahkahalarla gülünebilecek filmler arasında olmasa da, eğlenmek ve güzel vakit geçirmek isteyen kişilerin mutlaka gitmesi gereken bir film olarak film arşivime eklendi.

Yönetmenliğini Dennis Dugan’ın yaptığı, başrollerini Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, Salma Hayek, David Spade’in oynadığı filmde kahramanımız Lenny, uzun süre sonra ailesi ile birlikte, büyüdüğü kasaya geri dönüyor. Birlikte büyüdüğü arkadaşlarına kavuşan Lenny, hiç ara vermeden geçmişte bıraktığı çılgınlıklarına devam ediyor.

Shaquille O’Neal’ın polis rolünde oynadığı bu filmdeki oyuncuların hemen hepsi tanıdık simalar. Beni oldukça eğlendiren bu filmin, sizinde çok hoşunuza gideceğini söyleyerek film hakkındaki sözlerimi burada bitiyorum. İyi seyirler…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36631d1378729858-buyukler-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/36631d1378729858-buyukler-2-150x142.jpgFatih ELTUNSinemaBüyükler 2Uzun süredir sinemada bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Uzaylılar, savaşlar, mantık dışı süper kahramanlar derken asli görevi olan 'güzel zaman geçirtme' kavramını iyiden iyiye kaybeden sinema dünyası, bu durumu Büyükler 2 filmiyle biraz değiştirmeyi başarabilmiş. Gergin ve sıkıcı geçen uzun bir haftanın sonunda birazcık moral bulabilmek için gittiğim Büyükler 2 filmi beni...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...