Baş rolünü ünlü oyuncu Denzel Washington’ın oynadığı 2014 yapımı The Equalizer filmini kimseye tasfiye etmeyeceğim çünkü Denzel Washington’nun filmlerinin tavsiyelere ihtiyaçları yoktur. Bence tamamen böyle. Denzel Washington bence film dünyasının en iyi birkaç aktöründen birisidir. Yani kısacası düşünmeden seyredebilirsiniz. Merak edenler için film hakkında biraz bilgi vereyim.

Filmde Denzel Washington McCall karakterini canlandırıyor. McCall yaşını almış ve emekli olmuş bir ajandır. Çok iyi eğitim almış ve çok tehlikeli görevlerde bulunmuş McCall artık bir firmasında tezgahtarlık yapmaktadır. Çok sakin bir hayata sahiptir ve pek kimseyle görüşmez.

McCall hastalık derecesinde düzenli ve titizdir. Her şeyi kronometreye göre yapan zaman takıntısı olan biridir. Akşamlar ev işlerini yaptıktan sonra yemek için bir cafeye gider ve her zaman aynı yere oturur. Zamanla cafeye takılan Teri adında genç bir kadınla tanışır. Tell çok gençtir ve rus maftasının elinde çalıştırılmaktadır. 

Bir gün rus mafyası Tell’i acımazsızca döver ve bundan dolayı Tell cafeye gidemez. Bunu fark eden McCall Tell’i merak eder hastanede olduğunu öğrenir. Tell’in durumuna çok üzülen McCall onu rus mafyasının elinden kurtarmak için rus mafyası ile görüşür. Rus mafyası McCall’un onlara sunduğu teklifi dalga geçerek reddeder. Rus mafyasının bu yaklaşımı McCall’u çok kızdırır ve McCall’un asıl kişiliği ortaya çıkarır. İşte herşey bu andan itibaren başlar. 

Bu olaydan sonra filmde aksiyon ve hareketli anlar hiç bitmez. McCall adaleti sağlamayı kafasına koymuştur ve karşısındaki mafyanın ne kadar güçlü olduğuna bakmadan rus mafyasına saldırır.  

Filmin ikincisi de yakın zaman önce vizyona girdi. Onu da seyreder seyretmez sizler için yorumlayacağım. İyi seyirler…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/the-equalizer-filmi.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/the-equalizer-filmi-150x150.jpgFatih ELTUNSinemaBaş rolünü ünlü oyuncu Denzel Washington'ın oynadığı 2014 yapımı The Equalizer filmini kimseye tasfiye etmeyeceğim çünkü Denzel Washington'nun filmlerinin tavsiyelere ihtiyaçları yoktur. Bence tamamen böyle. Denzel Washington bence film dünyasının en iyi birkaç aktöründen birisidir. Yani kısacası düşünmeden seyredebilirsiniz. Merak edenler için film hakkında biraz bilgi vereyim. Filmde Denzel Washington...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...