Türkçe Dosya Şifreleme Programı - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Türkçe Dosya Şifreleme Programı

 1. Program bedavadır ve türkçedir. Çok gelişmiş bir program olmamakla beraber dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz. Şifrelediğiniz dosyayı açmaya çalıştığınızda şifre sormaz ama dosyayıda açmaz. Metin belgelerini şifrelediğinizde dosyanın içeriğini tamamen okunmaz hale getiriyor. Şifrelediğiniz dosyanın şifresini unuttuğunuzda geri dönüşü yoktur. Amacınız dosyayı sizden başka birinin görmesini engellemek ise tam olarak istediğinizi yapabilen bir program. Programın kuruluma ihtiyacı yoktur yani programı istediğiniz yere götürüp kullanabilirsiniz. Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


  Kullanımı

  Programı çalıştırın
  Program önyüzünde iki bölüm vardır. Sol tarafa şifreleyeceğiniz dosyaları sürükle bırak yoluyla atıyorsunuz. Sağ tarafa şifre (anahtar) giriyorsunuz hemen üstte bulunan şifrele tuşuyla şifreliyorsunuz.

  Şifreyi açmak için tekrar programı çalıştırıyorsunuz şifresini açacağınız dosyayı sürükle bırak yoluyla sol atarafa atıp sağ tarafa şifreyi girip üst tarafta bulunan şifreyi çöz tuşuyla şifreyi çözüyorsunuz.

  Name:	dosyasifreleme..JPG 
Views:	2558 
Size:	58,0 KB (Kilobyte) 
ID:	6971  Eklenmiş Dosya
  Okunma: 4239 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -