Türkiye gov tr Üyelik Nasıl Alınır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Türkiye gov tr Üyelik Nasıl Alınır?

1. HTML-Kodu:
    www.turkiye.gov.tr
    adresinden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmenizi "e devlet şifresi" almanız gerekmektedir. Bu şifre şu şekilde alabilrsiniz;

e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 1 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT'den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

Şifreyi aldıktan sonra aşağıda adresten giriş yapabilirsiniz.

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris2/gir?hk=null

2. 2010-12-21 #2
    sigorta ögrenme

3. 2011-10-18 #3
    Belirtilen yontemle sisteme giriyorum fakat e-konsolusluk uyeligi icin yaptigim islemde Turkiye gov tr ye uye olmam gerektgi soruluyor.Sisteme nasil uye olacagim bu sorunu cozemedim.yardimlariniz icin tesekur eder iyi calismalar dilerim

4. 2012-03-16 #4
    bu uygulamayı yanlış buluyorum çünkü 10 tl büyük bir rakam.ikinci şifreyi almak isteyenlerden daha düşük ücret alınması bence daha uygundur.ilgililerin bu işi dikkate almalarını istiyorum

Okunma: 21245 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -