MSN Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

MSN Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

1. MSN Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim
  2. 2009-12-18 #2
    Msn / hotmail şifresi unutma konusuna. msn şifresini unutan kullanıcılarına iki seçenek sunuyor.

1-Kayıt esnasında seçtiğiniz alternatif email adresine yeni şifre emaili gönderimi,

2-Gizli soru ve bulunduğunuz ülkeyi doğru bilmeniz halinde, şifrenizi sıfırlama

Gizli Sorunuzu Yanıtlayacaksınız (Doğru Şekilde)

Gizli Sorunuzu Hatırlamıyorsanız Kayıt Olurken 2. Bir Mail Adresi Girmiş Olmalısınız O Adrese Parola Sıfırlama Göndereceksiniz

3. 2012-01-04 #3
    mesene parolamı unuttum nolur yardımcı olun

4. 2012-04-14 #4
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    mesene parolamı unuttum nolur yardımcı olun
    Msn de kullandığınız şifre "Hotmail" hesabınızın şifresidir. Bu yüzden şifreyi öğrenmek için hotmail.com sayfasını ziyaret edeceğiz. Hotmail'in şifre sıfırlama sayfasına giriş yapalım. Açılan sayfada üç adet seçenek var. Aşağıda gösterdiğim gibi;

* Parolamı unuttum

Parolanızı sıfırlayın.

* Parolamı ve Windows Live ID'mi biliyorum ama oturum açamıyorum
    * Başka birinin Windows Live ID'mi kullandığını düşünüyorum

Açılan sayfada;

"Windows Live ID:" yazan yerin karşısına msn adresini tam olarak yazın. Hemen
    altında bulunan güvenlik sorunu yanıtlayın.İleri tuluna basın. Karşınıza yine üç seçenek gelecek aşağıdaki gibi.;

* Bana e-postayla sıfırlama bağlantısı gönder
    * Güvenlik Sorusu
    * Müşteri desteği

Hotmail'den mail adresi alırken kurtarma maili girdiyseniz 1. seçeneği seçiniz. Hotmail'den mail adresi alırken "Güvenlik sorusunun" cevabını hatırlıyorsanız 2. seçeneği seçiniz. 2 seçenekten de sonuç alamadıysanız "Müşteri desteği" seçeneğini seçiniz.

5. 2012-06-05 #5
    sifremi nasil ogrene bilirim
    Alıntı:
    crazzy girl Nickli Üyeden Alıntı
    MSN Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim

6. 2012-06-12 #6
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    sifremi nasil ogrene bilirim
    şifremi unuttum yenileme yapamıyorum

7. 2012-07-31 #7
    YHA KARDEŞİM BIKTIM ŞU MICROSOFTAN YHAA **qq resımdekı karekterlerı gırıoz TEKRAR TEKRAR GELIO KABUL ETMIO DOGRU YAZDIGIMIZ HALDE YINE YANLIŞ İYİP YENI KAREKTER GELIO

8. 2012-08-21 #8
    Facemi kapatmıştim msn şifremi unuttum tekrar açmak istiyorum ama olmuyor onay kodu istiyo msn şifremi de sıfırlayamiyorum ne yapmalıyım

Okunma: 14486 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -