Mekke Yetişen Çocuk Sahibi Olmak İçin Yenilen Meyvenin Adı Nedir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Mekke Yetişen Çocuk Sahibi Olmak İçin Yenilen Meyvenin Adı Nedir?

1. Bana mekkeden bir meyve geldi.portakal kadar büyük keçi boynuzu renginde.onu zorla bıçakla soyduk içinden ağaç gövdesine benzeyen bir şey çıktı. Onuda kırdık zorla.içinden ceviz kadar büyük beyaz bir şey çıktı.kırılma kırılmıyor,rendelenme rendelenmiyor,biz onu nasıl yiyeceğiz.onu yiyeyin çocuğu oluyormuş.bize yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun oluruz.

Bana kandıralı diyebilirsiniz.
  2. 2009-12-10 #2
    Böyle meyveyle çocuk sahibi olabileceğinizi sanmıyorum.

3. 2017-06-06 #3
    slm arkadaşlar nette araştırmalarım sonucu adının narçıl olarak öğrenmiş oldugum bitki arabistanda mekkeden gelen orda adının bom meyvesi olarak geçtigini öğrendigim ve kullandıgım meyve kullanıldı ve sonuç pozitif ilk ayda pozitif sonuç aldık hamile kalamayanlara tavsiye edecegim meyve kullanılısı ikiye ayırın (kırın çok sert) 2 litre suda 30 dk kaynatın kırmızıya dönecek su sonrasında bir cam kaba meyveyle birlikte boşaltın sabah aç karna bir çay bardağı için

4. 2017-06-11 #4
    canım bu meyve den banada geldi ama kırıp yiyin demişler kırdık çok sert sizin söylediğiniz gibi uapacagım ama kabuğunuda kaynatacakmıyım kafam çok karışık

5. 2017-09-24 #5
    Meyvenin adı medine elmasidir çok serttir elmayı kırıp çekirdeğini cikarin elmayı ezip un haline getirin üç yemek kaşıgi karakovan bali ile karıştırıp macun haline getirip sabah akşam bir çay kaşığı yiyin

6. 2018-01-07 #6
    İyi akşamlar bana aynısını dediler ama ezilmiyor aril polenide verdiler nasıl yapicam bilmiyorum bana yardımcı olabilirsiniz karakovan balina karıştırın dediler

7. 2018-01-26 #7
    Merhaba hanimlar mescid i haramdan selam olsun.buradaki araplar adem diyor bu meyveye kirip suyunu icin diye tarif ettiler salladi icinden su sesi geliyor. yenmesine dair bisey soylemediler.bu arada meryem otu da var dogumu kolaylastiran

8. 2018-02-08 #8
    Benim eşim dış teknisyeni yaşadığınız şehirde dış laboratuvarı varsa onlara götürün rica edin onlarda bu meyveleri toz haline getirecek malzemesi var

9. 2018-02-14 #9
    Slm umreye gittik mekke'den bizde aldık kırdım kaynattım bu meyvenin suyunu içerken adetli olmak farkeder mi

10. 2018-03-13 #10
    Mekke'deki meyve / Mekke'den gelen meyve (çocuğu olmayanlara hamilelik için) / Mart 2018

Tarif videosu için aşağıdaki linke tıklayınız:
    https://www.youtube.com/watch?v=i8mP8-G6MFw&lc=Ugyl02ean-IkDANPYJZ4AaABAg

11. 2018-09-25 #11
    Arkadaşlar merhaba benimde 1 buçuk seneden beri korunmamama rağmen çocuğum olmuyor bende o hacdan gelen elmadan duymustum ama bir türlü gettirmek nasip olmamıştı benim arkadaşım bu elmadan hamile kaldı ve kim kullandıysa olumlu sonuç almış bnde bir kaç arkadaşa söylemiştim ama sonucu kayınvalidem buldu bu elmanın adı adem elması mekkede çocugu olmayanlar için satılıyormuş bnde kayınvalidemın arkadaşından aldım ve kullandım inşallah şifa olur kullanan herkese elmanın kullanımı şöyle adem ekmasını ortadan ikiye kırıp bir tencerede 1 sürahi su koyup kaynattım ve ayrıyetten de onun içindeki ceviz büyüklüğünde olan çekirdegini zar zor çıkarıp şekersiz normal bir balın içerisine kariştırdım ve her sabah ikisini aç karnına içiyodum daha yeni kullandıgım için adet günümede var daha o yüzden şuan bi sonuç alamadım ama alırsam yazarım inşallah rabbim isteyen herkeze evlat nasip etsin

12. 2018-11-07 #12
    Slm arkadaşlar herkes fikir paylaşmış uzun zaman da olmuş yeni gördüm yeni lazım oldu bana yazayım dedim Mekke meyvesinden bana da geldi içinizde kullanıp olumlu sonuç alanlar olmuş okudum bende kullanmak istiyorum ama nasıl yapıldığını ne zaman içmem gerektiğini kaç gün kullanmam gerektiğini bilmiyorum bilgisi olan yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

13. 2018-12-03 #13
    Merhaba arkadaşlar o meyvenin adı Adem elması dış kabuğu kırılarak içindeki meyve çıkarılacak o sert mevye ezilerek rendelenip toz haline gelince bal ile karıştırılıp sabah aksam 5 gün yenilecekmis inşallah Rabbimin vesilesi ile Rabbim evlat sahibi olmak isteyenlere yardımcı olsun

14. 2018-12-13 #14
    Peki bu Adem elması dediğimiz meyveyi adetliyken mi yememiz ve içmemiz gerekiyor yoksa adet bitiminde mi?

15. 2018-12-20 #15
    Bende yeni kullanmaya başladım arkadaşlar benimde 3 senedir çocuğum olmuyor ben kabuğunu zar zor ezip balla karıştırıp sabah akşam yiyorum olumlu sonuç olursa yazarım

16. 2019-02-04 #16
    Benimde yakın bir arkadaşımın eşi bu meyveden sonra hamile kaldı yaklaşık 5 yıldır çocuk sahibi olamıyordu bu meyveyi suda kaynatıp içtikten sonra yaklaşık 2 ay içerisinde hamile olduğunu öğrendi denemekten hiç zarar gelmez rabbim herkesin evini çocuk sesleriyle inletsin inşallah

17. 2019-02-12 #17
    Arkadaşlar bu meyveden hamile kalan arkadaşlar tam olarak nasıl kullandınız onu yazın

18. 2019-03-28 #18
    Merhabalar. Alternatif tıpla çocuk sahibi olmadan bu sitelere ihtiyaç duyuyoruz. Fakat çocuk sahibi olduktan sonra kimse dönüp bu sitelere olumlu yorum yapmıyor. Kulaktan dolma haberlerle yorum yapılıyor. Rabbim isteyen herkezi çocuk sahibi yapar inşallah.

19. 2019-03-31 #19
    Biz matkapla delebildik. Çekiç. Keser hiçbir şey fayda etmedi.

20. 2019-06-17 #20
    Gerçekten kimse geri dönüş yapmamış keşke. Birisi dönüş yapsa elimde var yapmak istiyorum ama iste yazan. Yok. Hayırlısı olun

21. 2019-08-15 #21
    Meyvenin dış kabuklarını kırın ve tohum çıkınca kıl testere ile ikiye bölün

22. 2019-10-07 #22
    Merhaba arkadaşlar bende medine elması ve hurma poleni sonrası hamile kaldım. 4 yıld8r hiçbir sorunumuz olmamasına ragmen çocuğumuz olmuyordu. Mekkeden gelen bu ürünleri kullandım ve bir ay sonra hamile kaldım. Medine elmasıni kırıp içindeki çekirdeği attık diğer kahverengi kısmını da un haline getirip hakiki karakovan balıyla karıştırıp sabah aksam eşimle beraber yedik. Aynı şekilde hurma poleninide karakovan balıyla karıstırip sabah aksam eşimle yedik. Medine elmasının bitanesine 3 kaşık bal koyduk. Hurma polenine de bir şişesine 5 kaşık bal koyduk. İnşallah herkese şifa olur. İnanarak yedik ve Allah'a şükür şuan 3 aylık hamileyim

23. 2019-11-24 #23
    Merhaba! Arkadaşlar banada bu meyveden geldi ama nasıl kullanacağımı bi türlü anlayamadım getiren kişi ezip toz haline getir dedi eşinle beraber 3 gün tüket dedi

24. 2019-12-29 #24
    Bugün başladım bende bu meyveye kesinlikle kıramadık üst kabuğunu attım içinde ki küçük kahve kabuğu içinde de beyaz sert bir şey vardı rende yapmak mümkün olmadı o küçük kabuklu olanı suya koyup kaynattım sabah akşam birer bardak olmak üzere 3 gün içmeyi düşünüyorum 3 gün de Meryem ana otunu kaynatıp aynı şekilde içtim umarım sonuç alabilirim 5 yıldır çocuk Özlemi çekiyoruz rabbim dileyen herkese nasip etsin inş

Konu Etiketleri

doonu meyvesi, hacdan gelen sert kabuklu meyve, hamile kalmak için hacdan gelen bitki, mekke cevizinin faydaları, mekke elması, mekke'de yetişen sert meyve, mekke'de yetişen sert meyvenin adı, suudi arabistan'da yetişen meyveler

Okunma: 80747 - Yorum: 23 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -