İnternet Explorer 7 nin Hızını 8 Kat Artırın -IE7Pro 2.2 - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

İnternet Explorer 7 nin Hızını 8 Kat Artırın -IE7Pro 2.2

 1. IE7Pro ile Internet Explorer'ınız şahlansın

  Tarayıcı savaşlarında geride kalmış IE7'ye hayat öpücüğünden çok öte, 8 kat hızlı bir destek: IE7Pro

  502 - İnternet Explorer 7 nin Hızını 8 Kat Artırın -IE7Pro 2.2

  IE7Pro: 8 kat daha hızlı bir IE7 hayal değil

  Tarayıcı savaşlarında bir hayli geride kalmış IE7 için de bir tarayıcının sağlayabileceği bir çok olanağı elinize getiren bir eklenti olduğunu biliyor muydunuz?

  Uzun bir süredir güçlü bir eklenti hazinesi olan Firefox'a nazaran, IE'nin zayıf kaldığı açık. Lakin IE7Pro durumu tersine çeviriyor gibi görünüyor. Firefox Plug-in'lerinin aksine IE7Pro ve Maxthon, Internet Explorer 7'nin varsayılan hantal motorunun işleyişini düzenleyerek, Internet Explorer'ın doğal yapısından vazgeçemeyenler için eşsiz bir düzenleme yapıyor.

  Hız, daha çok hız

  Internet Explorer'ın yavaş sayfa açmaları da meşhurdur. IE7 ile bu durum biraz düzelse de, eski yapının getirdiği hantallık devam ediyordu. IE7Pro

  Bir çok tarayıcının özellikleri birleşiyor

  Yeni tarayıcılarda alıştığınız bir çok özellik de IE7Pro ile Internet Explorer'a entegre ediliyor. Open Office'in yazım denetim motorunu kullanarak 16 dili destekleyen yazım denetiminden tutunda, reklam filtrelemesi, otomatik tamamlamaya, fare işaretçilerinde aramaya, güvenlikten kendi eklentilerine, SpeedDial'dan, Sık Kullanılanlar'ın online yedeklenmesine kadar bir çok özelliği barındırıyor.

  IE7'deki tüm önyargılarınızı silecek IE7Pro özelliklerini galerimizde inceleyin.

  IE7 pro eklentisinin bilgisayarınızda ilk farkını sayfa açılış hızında farkedeceksiniz. IE7 motorunu çok-ilmekli yapıya dönüştürüp, sitelerde gördüğünüz bir çok öğenin sırayla değil, aynı anda yüklenmesini sağlıyor. Bu yöntem diğer tarayıcılarda sadece Opera'da kullanılıyordu. IE7 ile sekiz kata kadar daha hızlı bir sörf artık mümkün.  Lisans:Ücretsiz

  Dil:Türkçe

  Kısıtlama:Yok

  İşetim Sistemi:Windows Tümü

  Üretici Firma:Microsoft


  İNDİR


  Not:Bu direk bir program değil sadece bir ektir..Yani bu eki IE7'nin üstüne kurmanız lazımdır..Başka bir ek progrma falan yüklemenize gerek yoktur..


  Güncelleme : 2017-07-04
  Okunma: 2586 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -