Öğrencilere "Smile Vitamin" - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Öğrencilere "Smile Vitamin"

1. Okullar açılıyor, smile adsl öğrencilere "smile vitamin" veriyor.

smile adsl, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanmış ve sürekli güncellenen "smile vitamin" paketiyle ilköğretim öğrencilerinin eğitimlerine destek oluyor ve yeni eğitim döneminde smile vitamin ile herkese zihin açıklığı diliyor.

smile adsl, İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin dersleri kolayca anlamasına yardım eden, derslere ilgilerini arttıracak sesli konu anlatımları; matematik, fen, teknoloji, Türkçe ve sosyal bilgiler derslerini kapsayan 3200'ün üzerinde interaktif etkinlik, deneyler, değerlendirme ve seviye tespit sınavlarını, 870'in üzerinde sınıf ve soru cevap etkinliğini içeren smile vitamin paketini, ayda sadece 5 TL'ye tüm smile adsl abonelerinin hizmetine sundu. smile adsl'in internet üzerinden ulaşılan, okul eğitimine destek veren bir eğitim hizmeti olan smile vitamin, öğrencinin bireysel farklılıkları ve değişik öğrenme stilleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, öğrencinin artılarını güçlendirirken zayıf yönlerinin giderilmesi için olanaklar sunuyor.

smile vitamin sadece öğrencilere değil öğretmenlere de hitap ediyor. Öğretmenler, tamamı sesli ve görsel anlatımlı olan smile vitamin'i ders esnasında kullanarak, öğrencilerin derse ilgisini arttırıp smile vitamin ile pratikte yapılması zor olan deneyleri yapabilecek, anlatması güç olan soyut kavramları kolayca anlatıp, ders işleyişine görsel ve deneysel unsurlar katabilecekler. smile vitamin'de yer alan hazır sınıf etkinlikleri, power point sunumları, sınav, ödev ve ek kaynak özellikleri ile öğretmenlerin ders hazırlıkları da kolaylaşacak.

smile vitamin hizmetinden birden çok kullanıcı da çok uygun fiyatlarla yararlanabilecek. 1 kullanıcı ayda 5 TL'ye, yıllık 36 TL'ye; 2 kullanıcı ayda 9 TL'ye, yıllık 63 TL'ye; 3 kullanıcı ayda 13 TL'ye, yıllık 90 TL'ye 365 gün boyunca smile vitamin'i kullanabilecek.

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programıyla uyumlu olan smile vitamin'de deneyler, etkinlikler, çözümler ve konu anlatımlarının yanında öğrencilerin kendilerini test etmesi için tarama testleri ve seviye belirleme sınavları da bulunuyor. 1 Mb ve üzeri internet bağlantı hızı olan tüm aboneler, smile vitamin'i rahatlıkla kullanabilecekler. smile adsl aboneleri, 0212 444 33 75 numaralı smile adsl Gülümseten Hat'tan veya smile vitamin adresinden smile vitamin'e kolayca abone olabilecekler.

Güncelleme : 2018-12-22
  Okunma: 3621 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -