Bizimkiler Yaz Tatilinde - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Yaz Tatilinde

1. Yaz tatili oldurda bizimkiler hiç eksik olur mu???

Arwen:12 yıldır hiç tatile çıkmadım nerdeyse bu site başında geçti tüm ömrüm..

Acaba:Bu tatil hepimiz için çok iyi olccak..

Vuslat:Arwen sanki ben çok tatile çıkıyoumda işte bulduk fırsatı hazır sitede ücretsiz tatile ***ürüyor bende gelim dedim..

İsyanlı Sükut:Geldik tatile ama inşallah yağmur yağmaz...:skt:

*Thoth*:Sizin için işimi gücümü bıraktım geldim bu tatile yağmur eğer bir yağarsa..:honk

İsyanlı Sükut:Sen merak etme aldım ben bilgileri metorolojiden...

Sel var dedi panik yapmamıza gerek yokmuş..

*Thoth*:honk

İnci:Olsun yağmurda yağsa selde olsa ben sizinle geldiğimden çok memnunum..

*su*:Sel haberini alan su hemen can simidiyle gelir otobüse...:
    Duydum yağmuru hemen geldim su,suya bişey yapmaz..

Ares:Boş verin kızlar yağsın yağsın bereketdir..

Sessiz Gemi:Ben Derini almadan hiç biyere gelmem..Siz gidin ben arkanızdan arabayla sizi takip ederim...

Derin:Çok sağol Sessiz...

aso2:Bulmuşunuz böyle beleşe tatili kaçırmayın derim bence..

Bizimkiler:Otobüs kalkıyor delinetciler tatil köyüne gidecek olanlar kalmasın..

Lale:Arkadaşalr beni çağırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim..:70:

ELİF1925:Tatlişim benide böyle güzel bir tatile çağırdığınız için teşekkür ederim..Canlarım benim..

Yolcu:Bu tatil huzurumu kimse bozamaz sel falan dinlemem ben girerim denize,söylim..

şekerkız candy:Gir cnm denize ben nasıl olsa yüzme bilmiyorum.Kurtamam seni merak etme..

Yolcu: :kss: şekerkız candy..Öyle olsun..Beni bayerr@ kurtarır...

Dimi bayer..:)

bayerr@: Sen merak etme Yolcu bayer güvenlik burada...Ben kurtarırım hepinizi..:hlp:

Bizimkiler:Evet otobüs kalkıyor delinetciler tatil köyüne yolcu kalmasın..Son çağrı..

Sessiz Peri:Heyyy...Benide bekleyin..:fhn:

3efsan3:Nerde kaldın Peri...

Sessiz Peri:Anca topladım şiirlerimi orada gitar çalıp şarkı,söylerim belki ilham gelir şiir bileyazarım belli mi olur?

Darknes:Kızlar bende geldim crazy şimdi geliyormuş...Şimdi bi saat saçınla başınla uğraşır bu kız..

Crazygirl:Öyle olsun kuzenbi beklemedin beni..Ama bak yetişdim yinede..

Hükümdar:Soğuk havalar dolayısıyla nezle olan Hükümdar maleseft bizimle gelmemektedir..:228:

Maleseft sizinle gelemiyorum dostlar kendinize iyi bakın..İyi tatiller..

Bizimkiler:Artık kalkıyoruz....:197:

Ve böylelikle bizimkilerin tatil macerası başlamış olur..

Not:Bu benim ilk yazımdı atladığım arkadaşalr olmuştur çünki bir çok yeni gelen arkdaşların hakkında fazla bilgi bilmediğim için yazamadım..

Hepnizden çok özür diliyorum..

Eğer yazıda bir kusurumvarsa lütfen kusura bakmayınız.İlk yazım olduğu için acemiyim..

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-09-20 #2

çok güzel yazmışsın aso..gerçekten yüzümde tebessümle ve keyifle okudum..yüreğine,emeğine sağlık..55 - Bizimkiler Yaz Tatilinde

3. 2009-09-20 #3
    Yine takmışım pembe gözlükleri sel vız gelir tırıs gider. Herşey toz pembe inciğe :)beleşçi bizimkiler
    Tatilde neler yaptık düşünceli prensim. başlangıç güzel oldu devamını diliyorum ptp

4. 2009-09-20 #4
    Devamıda gelir inşallah inci prensesi..Beğendiğinize gerçektende çok sevindim..

5. 2009-09-21 #5
    Tatlişim benide böyle güzel bir tatile çağırdığınız için teşekkür ederim..Canlarım benim..

saol canım yaa cok güzel paylasım olmus emegine saglık :D:D

6. 2009-09-21 #6
    Alıntı:
    aso2 Nickli Üyeden Alıntı
    Yolcu:Bu tatil huzurumu kimse bozamaz sel falan dinlemem ben girerim denize,söylim..

şekerkız candy:Gir cnm denize ben nasıl olsa yüzme bilmiyorum.Kurtamam seni merak etme..

Yolcu: :kss: şekerkız candy..Öyle olsun..Beni bayerr@ kurtarır...

Dimi bayer..:)

bayerr@: Sen merak etme Yolcu bayer güvenlik burada...Ben kurtarırım hepinizi..:hlp:
    ayy burda çok güldüm... ben yüzme biliyorum yahu bişeycik olmaz yolcu 'ya

yüreğine sağlık aso, güzel bir başlangıç olmuş...

(:

lakin devamınıda istiyoruz...

:)

evett , bakalım yolcu boğulacak mı yoksa beyaz atlı prensi onu kurtaracak mı?..( lakin at deniz atı olacak gibi...

7. 2009-09-21 #7
    Alıntı:

İsyanlı Sükut:Sen merak etme aldım ben bilgileri metorolojiden...

Sel var dedi panik yapmamıza gerek yokmuş..

*Thoth*:honk
    ben buna güldümm :D:d

8. 2009-09-21 #8
    Beğediğiniz için hepinize çok teşerkkürler...Çok hoşuma gitti bepenmeniz.Hemen ikinci bölümünü yazmayı planlıyorum...ptp

9. 2009-09-21 #9
    Güzel bir başlangıç eline sağlık aso özledik maceraları...

10. 2009-09-21 #10
    çok güzel olmuş kurtarıcı olmak da iyiymiş yani pek hoşlaştım ilk denemeye rağmen harika devamını dilerizptpptp

11. 2009-09-23 #11
    Güzel olmuş ben yağmura hiç hayır diyemem tatilde yağmur yağsa, sel olsa (Allah korusun şaka tabi)sel sörfü yaparız hazır dalga bulmuşuz

12. 2009-09-26 #12
    İLk denemeye göre gerçekten çok başarıLı tebrik ederim çok güseL . :58:

13. 2009-09-26 #13
    çok güzel yazmışsın.emeğine sağlık

14. 2009-09-27 #14
    emeğine sağlık güsel olmuş

15. 2009-10-03 #15
    emeğine sağlık, çok güzel olmuş =)

16. 2009-10-04 #16
    GüzeL OLmuş Emeğinize SağLık.

17. 2009-10-04 #17
    aso süpersin arkadaşım sen ya ptp
    emeğine sağlık cnmarkadaşım
    harbiden de yüzme bilmiyorum ben temiz kalpli arkadaşım benim
    devamını bekliyoruz

18. 2009-11-22 #18
    Tatilin 2. Bölümünüde Yazdım..ptp

Bakalım Beğenecemisiniz?

Bizimkiler:Değerli yolcularımız ben kaptanınız Bizimkiler Turizm ile geldiğiniz için teşekkür ederim... Sizi burada indiriyorum,son durağımız burası..

Bulunduğumuz yer:Deniz kenarı..:tanıs: Açıkcası bende bilmiyorum valla fren patladı en son burda durdu..

Arwen:Kaptan,Alırım kaptanlık pazu bantını hee,nerdeyiz adam gibi söyle..

Bizimkiler(Kaptanı):Hee hemen kız işte bilmiyorum bi yerdeyiz..

acaba:Ya siz zaten yağmur istemiyormuydun alın size yağmur işte...

aso2:İsyanlı bak yağmur yağmur diyordun al yap bakalım şimdi sel sörfünü..:nayır:

isyanlı sükut:Yaparım,sörf benim değilmi ister selde yaparım ister karda..:))

Vuslat:Vay be cennet gibi bi yer..(Aza inanmayan çoğu hiç bulamaz)

İnci:Heeyyt be abla yine güzel laf ettin..Evet arkadaşlar ben üstümü ıslatmadan yüzmeyi deniyecem varmı gelen...

*su*:Bi ara hatırlat sana rapor yazayım inci,bu sınavlar artı k sana ters etki yapmaya başladı...

Ares:Hoopp nereye bakim benide bekleyin...:0171:

Bu arada yolcu yine derinlere yolcudur,yani kıyıdan baya uzaklaşmıştır..

Yolcu kıyıdan bi 30 metre açıldıktan sonra..

Yolcu:Hanımlar gelin hadi suya su çok güzel..

şekerkız candy:Yolcu buranın katil köpek balıkları meşhur..Hazır açılmışken 3-5 tane avlada yiyelim..

Yolcu:Nassssiiiiiii ???? :şml:(Ve yolcu halla beyaz deniz atlı prensini beklemektedir..Halbuki köpek balığı prensi çoktan yemişti..)

Yolcu 6 saatir sudadır..:D

bayerr@: Kız senin şu beyaz atlı prens sakın yüzme bilmiyor olmasın..:))

*Thoth*:Durun bakam :vur: Napıyosuz siz ya..:))

Bu yağmurda denize girilirmi hadi girdi diyelim beyaz atlı pens gelirmi,o şimdi Aca ile yıkanmıştır,geçenlerde Ayşe teyzenin evinde görmüştüm fazla suya çıkma çekersin boyun posun büzülür falan diyordu...:123:

ELİF1925:Tatlişler bende şemsiyemi alıp geliyorum denize benide bekleyin..:))

3efsan3:Yok anam bunların hepsi delirdi...Hepsine rapor lazım..:D

Darknes:Kuzen bi ara denize uğra istersen...

Crazygirl:Ya kızım daha geçen gün gittik denilere ziyarete ne çabukda unttun...:((

Darknes::*: Hımmm.....Anlıyorum kuzen..:))

Lale:EEee hadi ben giriyorum deniz söylim..:)

Sessiz Peri:Peri ise olan biteni sesiz bir şekilde izlemektedir..Otobüsten inmemiştir..Yaşadıklarını anlandırma çabası içindedir...Ama anlandırmamaktadır

abece:Sesiz bu daha hiç ieşy değil asıl yolculuk uçakta başlıyacak bak gör bakalım aha neler olucak ..:))

Bizimkiler..:Otobüs onarılamadı biz sizi buradan helikopterle alıp direk hava alnına görtürüp oradanda uçakla yollarız Antalyaya..:

Arwen:Ya bi işimizde doğru gitmezki..Oldu artık napalım tamam başak çaremiz yok nasıl olsa..

Atladığım kişiler olmuştur..Ama hikayenin devamıda var konuya Hükümdarda dahil olcak hemde çok ilginç yerden,bu kadar bilgi yeter birazcıkta meraktan çatlayın bakim..

Not:Ben bura bizim kızların konuşma aksanıyla yazdım,sakın yanlış anlamayın heeee

Güncelleme : 2009-11-22
  19. 2009-11-22 #19
    emeğine sağlık beğenmezmiyiz =)))

20. 2009-11-23 #20
    emeğine sağlık Aso güzel olmuş :nayır:

21. 2009-11-23 #21
    emeğine sağlık çok güzel.

22. 2009-11-23 #22
    çok güzel olmuş aso.emeğine yüreğine sağlık

23. 2009-11-23 #23
    ELİF1925:Tatlişler bende şemsiyemi alıp geliyorum denize benide bekleyin..:))

hehehehehe
    emeğine sağlık paylaşımın için saol

24. 2009-11-23 #24
    Alıntı:

Bu arada yolcu yine derinlere yolcudur,yani kıyıdan baya uzaklaşmıştır..

Yolcu kıyıdan bi 30 metre açıldıktan sonra..

Yolcu:Hanımlar gelin hadi suya su çok güzel..

şekerkız candy:Yolcu buranın katil köpek balıkları meşhur..Hazır açılmışken 3-5 tane avlada yiyelim..

Yolcu:Nassssiiiiiii ???? :şml:(Ve yolcu halla beyaz deniz atlı prensini beklemektedir..Halbuki köpek balığı prensi çoktan yemişti..)

Yolcu 6 saatir sudadır..:D

bayerr@: Kız senin şu beyaz atlı prens sakın yüzme bilmiyor olmasın..:))
    Allah aso ne diyim sana çok hoş olmuş, yüreğine sağlık..:))
    ama durun şimdi, benim beyaz atlımı köpek balığımı yidii...?honk
    nayır nolamaz...:kizzz:
    yazık, niye ödürdün onu aso...:kss: bu gencecik yaşımda ortada kaldım...

25. 2009-11-23 #25
    İlk başta beğendiğiniz için hepnize ayrı ayrı teşekkürler..

Yolcu;Kader işte yapılacak bişey yok,ömrü o kadarmış..

Okunma: 4678 - Yorum: 24 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0