Windows 7 Hakkında Herşey - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Windows 7 Hakkında Herşey

1. Windows 7 Hakkında Herşey

1151 - Windows 7 Hakkında Herşey

Bu yazıda Windows 7 Hakkında İpuçları, Öneriler ve Kişiselleştirme Hakkında Bilgi verilmiştir... Siz Hala Windows 7 Denemediyseniz Hemen Baştan Başlayalım...

Önce Sistem Gereksinimlerini Verelim ;

• Processor: 1 GHz 32-bit or 64-bit processor
    • Memory: 1 GB of system memory
    • Hard drive: 16 GB of available disk space
    • Video card: Support for DirectX 9 graphics with 128MB memory (in order to enable Aero theme)
    • Drive: DVD-R/W drive
    • Internet connection (to download the Beta and get updates)

32 - Windows 7 Hakkında Herşey

Ve Windows 7'i İndirerek Başlayalım.

RC Sürüm

53 - Windows 7 Hakkında Herşey

3 . Görsellik

Masaüstünde Sağ Tıklayarak "Personalize" ye Tıklayın.

Sol Tarafta Bulunan " Change Desktop İcons " a Tıklayın.

Buradan Masaüstünde Bulunmasını İstediğiniz İconları Seçip Ok'a Basın.

Yine Sol Tarafta Bulunan "Change Mouse Pointers" a Tıklayın ve Mouse İcon Seçip Ok'a Basın.

Personalize Penceresinden İstediğiniz Temayı Seçebilirsiniz Yada Altta Bulunan Renk Seçenekleri İle Kendiniz Renk Düzenini Sağlayabilirsiniz...

# 5 : Sistem, Driver ve Güvenlik

Windows 7 İle Bütün Driver'larım Yüklü Olarak Geldi Bende, Tabi Sizlerde Bazı İstisnalar olabilir bunuda Beta Olmasından Diyebiliriz Şimdilik. Ve Şunuda Belirtmek İstiyorum Nvidia ve Ati Bazı Driverlarını Windows 7 Uyumlu Yapmış Bunu Sizin Aramanız Gerekmiyor, Windows Update İle Kendi Bulup Yüklüyor.

Güvenlik ;

Windows 7 Beta'da Şuan İçin Bütün Anti-Virüs Programları Çalışmamaktadır. Anti-Virüs Programları İşletim Sistemiyle Birlikte Çalıştıklarından Dolayı Uyumlulukları Önemlidir ve Şuan İçin Aşağıdaki Adresdeki Anti-Virüsler Çalışmaktadır. İleriki Günlerde Bu Listenin Genişleyeceğini Tahmin Ediyorum Ama Şimdilik Buradan Bakabilirsiniz...

38 - Windows 7 Hakkında Herşey

Güncelleme : 2017-05-22
  Okunma: 1842 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -