Özledim seni düştüm yollara

Açtım gönlümü rüzgarına

Bir hayaldi sanki bir macera
Yıkıldım kelimeler paramparça

1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar) 1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)

Yandım yandım yandım yandım ahh ki ne yandım
Bana yeniden şarkılar söyleten kadın
Baka baka doyamadım hem kokladım da
Sarhoşlugum geçmedi hala
İçimde sevdan

2869 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)

Hala hoş bir havan var ne güzel adın

Bir çizik attın gönlüme kanattın

1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar) 1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar) 1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)

Seni görebildigim yer rüyalar artık
Deli diyorlar bana
Ahh bu ayrılık

1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar) 1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)1159 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)

2870 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)

2871 - Mazhar Alanson - Bana Yeniden Şarkılar Söyleten Kadın (Resimlerle Şarkılar)