Çocuğunuza özel banyo tasarımları


Deniz Teması Kullanın
Deniz, sahil, denizcilik ve sualtı teması büyük banyolarında olduğu kadar çocuk banyolarında da çok sık kullanılan ve güzel sonuçlar elde edilen temalardır. Bu temaya uygun aksesuvarları satın alabileceğiniz gibi, kendiniz de yapabilir veya bulabilirsiniz. Örneğin bir yaz tatilinden getirdiğiniz midye kabukları, kurutulmuş deniz yıldızları, deniz kestaneleri ve minareleri...


Yaratıcı olun!

1- Islak Zemin Çıkartmaları
Çocuklarınızın kullandığı banyonuzdaki düz beyaz seramik karolarına ve lavaboya balık, yunus gibi deniz canlılarının ıslak zemin çıkartmalarını yapıştırarak banyonuza neşe katabilirsiniz.
3678 - Çocuğunuza Özel Banyo Tasarımları
2- Koleksiyonlarınızı banyonuzda değerlendirin
Denizcilikle ilgili bir koleksiyonunuz varsa, bunu banyonuzda kullanarak banyonuzu çocuklarınızın da çok hoşuna gidecek bir hale sokabilirisiniz. Bunun için maket gemiler, pusula, denizcilik düğüm tekniklerini gösteren tablolar ve temaya uygun daha birçok parçayla süsleyebilirsiniz.
3679 - Çocuğunuza Özel Banyo Tasarımları
3- Banyolarda özel duvar çalışmaları
Banyo tavanızda bir köpek balığı ve kapınızın arkasına saklanmış dev bir ahtapotla kendinizi deniz altında hissedebileceğiniz muhteşem bir banyoyu çocuğunuz kadar siz de zevkle kullanabilirsiniz. Özel duvar ressamlarına yaptırılabilecek bu banyo çalışmaları, çok çok özel bir banyoya sahip olmak isteyenler için iyi bir çözüm. Kullanabileceğiniz o kadar çok tema var ki, bir gemi güvertesi, bir kır patikası...

4- Perdeler Kullanın
Çocuğunuzun kullandığı banyoda bir pencere varsa bu pencerenin perdelerini ve küvetinizde duş perdesi kullanıyorsanız aynı şekilde bu perdeleri çocuğunuzun hoşlanacağı ördekli, tavşanlı, yunuslu, ayıcık desenli perdelerle değiştirebilirsiniz.
3680 - Çocuğunuza Özel Banyo Tasarımları
5- Çizgi ve benekler ile neşe katın
Düz beyaz bir banyoyu neşelendirmenin en kolay yolu rengârenk çizgi veya beneklerle neşe katmaktır. Çekmece kulplarını aynı renk yuvarlak kulplarla tamamlamak. Aynı renk havlularla süslemek gibi minik detaylarla da uyumu pekiştirebilirisiniz.

3681 - Çocuğunuza Özel Banyo Tasarımları