Mumlar yalnızca evinizi aydınlatıp, dekoratif havasını değiştirmiyor. Renklerine göre mumlar, psikolojinizi etkiliyor. Renklerin gücünden yararlanıp, bir mum yakarak ruh halinizi değiştirmek ister misiniz?


Rengarenk Mumlar Yanarken...

212 - Rengarenk Mumlar Yanarken...


Turuncu Mum
Pozitif enerjisinin simgesi turuncu, mum ışığında ruhunuza enerji aşılıyor. Yoğun çalışma akşamlarınızda masanızda küçük turuncu bir mum yakarak etkisini görebilirsiniz.

Kırmızı Mum
Aşk ve romantizmi çağrıştıran kırmızı mum özel gecelerinizin tek misafiri olacak ve duygularınızı harekete geçirecek.

Mavi Mum
Sakinleşmek ve karışmış duygularınızı sadeleştirmek istiyorsanız, bir odaya çekilip mavi bir mum yakın. Sakinleştirici etki ruhunuzu yavaş yavaş kaplayacak.

Beyaz Mum
Evinizin içindeki negatif duyguları yok etmek istiyorsanız, beyaz bir mum yakın. Masumiyeti çağrıştıran beyaz, mum ışığında daha da etkili oluyor.

Siyah Mum
Yeşil, mavi, turuncu renkteki mumlar gibi olumlu etkiler bırakmıyor. Yoğun olarak siyah mum kullandığınızda karamsar duygular kapılabilirsiniz. Siyah renkten vazgeçemiyorsanız, enerjiyi dağıtmak için birkaç adet beyaz mum yakın.

Mor Mum
Yeterince hırslı ve çalışkan olmadığınızı düşünüyorsanız, mor mumun enerjisinden faydalanın. Evinizin birkaç köşesinde yakacağınız mor tonlarındaki mumlar, içinizdeki başarı ve çalışkanlık duygularınızı harekete geçirecek.

Pembe Mum
Başarı ve sevginin evinizin içinde daha yoğun hissedilmesini istiyorsanız pembe mumlardan edinin. Yatak odanızda, çalışma alanınızda pembe mumlara yer ayırın.

Yeşil Mum
Doğanın rengi yeşil, mum ışığında muhteşem bir enerji dengeleme aracına dönüşüyor. Verimli çalışmak istiyorsanız, masanızın üzerinde yeşil mumlar için özel bir alan yaratın.