Dünya'nın En Acımasız Kadınları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Dünya'nın En Acımasız Kadınları

 1. Her başarılı erkeğin arkasında bir de başarılı kadının olduğu söylenir. Bizde bu mantıkla ilerleyecek olursak her kötü adamın arkasında, kötü kadının olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Tarihte oldukça fazla kötü kadın vardır, fakat kötü kalpli erkeklere o kadar fazla yoğunlaşmışız ki, kadınlar galiba biraz gözden kaçmış.

  İşte kadın gücünün ne olduğunu gösteren 9 kötü kadın...

  314 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  9. Kanlı Mary: Kraliçe I. Mary (1516-1558)

  Kraliyet Ailesinin ilk kadın hükümdarı olan 'Queen Mary' (Kraliçe) aslında kısa bir süre hüküm sürdü, ancak bu kısa süre bile İngiltere tarihine kara harflerle yazılmasını durduramadı. Katolik yapmaya çalıştığı Protestanlar bu baskıyı kabul etmeyince, İngiletere'de çok kan döküldü ve Marry de 'Kanlı Marry' olarak anılmaya başlandı.

  315 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  8. Kraliçe Bess: Kraliçe I. Elizabeth (1533-1603)

  Kendisi tüm zamanların en zalim hükümdarı olarak da anılabilir. İrlanda ve İngiltere'de binlerce Katoliğin ölümüne yol açmasının yanı sıra, korsanlık ve köle ticaretiyle de adı anılır. Ayrıca Queen Mary Of Scots'u sürdürüp 19 yıl boyunca tutsak olarak tutmuşdur.

  316 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  7.Ölüm Meleği: Beverly Gail Allit (1968-)

  Eğer tüm hemşireleri masum, nazik ve tapılası kişiler olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Hemşire Allit, 1991 yılında Lincolnshire'deki Grantham and Kesteven Hastanesi'nde 4 tane çocuğun ölümünden sorumludur. Elindeki iğnelerle 13 çocuğa saldırmıştı. Yeni doğmuş bebeklere aşırı dozda potasyum ve insülin enjekte ederek bu bebeklerin ölümüne sebebiyet verdi. Neyse ki ölünm meleği hemşirenin canilği çabuk farkedildi ve bu talihsiz olay sadece 4 kişinin ölümüyle sonuçlandı.

  317 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  6.Kötü Anne: Marybeth Tinning (1942-)

  İşte tüm zamanların en kötü annesi. 8 çocuk annesi sadece bir tanesini geride bırakarak 7 çocuğunu öldürmüştür. Üstelik öldürdüğü çocuklardan birini de daha önceden evlat edinmişti. 1972 -1985 yılları arasında ölen çocukların, katilinin annleri olduğu ilk başta anlaşılmalıştı, fakat daha sonra acımasız annenin suçlu olduğu ortaya çıktı. Mahkemenin suçlu bulmasıyla Tinning, yirmi yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

  318 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  5.Bayan Zehir: Mary Anne Cotton (1832-1873)

  Eğer çocuklarını öldüren anne yeterince kötü gelmiyorsa bir de buna göz atın. İngiliz anne yaklaşık yirmi kişiyi zehirleyerek öldürmüştür. Ölenlerin hepsi de kendi çocukları ve kocalarıydı. Ölen çocukları ve kocalarının hepsi mide ve bağırsak problemlerinden dolayı hayata veda etti. Bu da cani kadının tüm cinayetlerini aynı yolla gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor.

  319 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  4.Cehennem Sosyalisti: Delphine Lalaurie (1775-1842)

  Tüm zamanların en zengin kadını aynı zamanda en korkuncu da olabilir miydi? Bir parti sırasında evinde çıkan yangın herşeyi ortaya çıkarmıştır. Aslında o yangın evinde esir olarak bulunan iki esir tarafından çıkartılmıştı. Lalaurie'nin evinin tavan arası düzinelerce esirle doluydu. Bu esirlerin hepsi de çeşitli işkencelere maruz kalmıştır. Tecavüze uğramış, etleri ve tırnakları vücüdundan koparılmış bir şekilde bulunmuştur.

  320 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  3. Belsen Cadısı: Irma Grese (1923-1945)

  Belsen cadısı Auschwitz'deki toplama kampında bulunan insanlara zalimlikler yapmıştır. Köpekleri üstlerine salıp , insanların parçalanmasına bile sebep olmuştur.

  321 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  2. Cachtice'nin Kanlı Hanımefendisi: Elizabeth Bathory (1560-1614)

  Slovak-Rus tarihinin en zalim seri katilidir. Macar Prenses düzinelerce genç kıza işkence çektirip ölmelerine sebebiyet vermiştir. Görgü kurallarını öğretmesi için yanına gönderilen kızları bir bir öldürmüştür.

  322 - Dünya'nın En Acımasız Kadınları

  1. Ejderha Kadın: Jiang Qing (1914-1991)
  Ve işte tüm zamanların en kötü kadını. Çin Kültürel Devrimi'nin yapılmasında rolü olduğu söylenen Qing , aynı zamanda patlak veren olayların da büyümesine neden olmuştur. 10 yıl boyunca gerçekleştirmiş olduğu vekillik görevinde tüm ekonomik aktiviteler son bulmuş, antikalar, kitaplar ve tablolara zarar vermiştir.
 2. 2009-07-22 #2
  Nasıl kadınmış bunlar yaa.Korktumm.Paylaşım için teşekkürler.:)
 3. 2009-07-22 #3
  cadi bunlar bee:))
 4. 2009-07-22 #4
  Öyleler valla.Kendi cinsimdenn utandım yaa:(
 5. 2009-07-22 #5
  İnsan oğlu çiğ süt emmiş .. karşı cinste olsa kendi cinsin de olsa bu değişmiyor insan şaşar beşer işte
 6. 2009-10-14 #6
  Zalim zalimdir bunun kadını erkeği olmaz bunlar bırak kadınlığı insan bile olamazlar.
 7. 2009-10-14 #7
  Önemli olan cinsiyeti değil..İiçindeki insanlıktır bence...
  Okunma: 4717 - Yorum: 6 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -