Ayrılık Vakti Geldi Çattı - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Ayrılık Vakti Geldi Çattı

1. Selam delilerim,

26 Mayıs 2007'den bu yana sizlerleyim. Ama şimdi sizden kopma zamanı Bi süreliğine de olsa benim için zor. Ama reel ve sanal aynı anda yürümüyo. Hoş siz yanımdaki dostlarımdanda öte oldunuz benim için. Ama ÖSS maratonu başlıyor. Hem siteyi,hem dersleri aynı anda yürütebileceğimi sanmıyorum. 11,5 ay kadar sizlerden ayrı kalıcam:cücük:Bu çok uzun süre. Habersizce gitmek yerine hepinizle tek tek vedalaşayım istedim. Önceden de demiştim okul açılıyo artık giremem diye ama hep girdim.Yine öyle yapıyorum sanmayın Bu kez kesin gidiyo incik.Ders çalışması,büyümesi lazım

Vuslat'ım; sana özenip emekli oldum say canım artık daha çok özlicem.kendine çok iyi bak hasta olma
    Thoth'm; ben gelene kadar hep mutlu ol olur mu kedüm.Kocanla birlikte uzuun,mutlu,sağlıklı,huzurlu bi ömür geçirirsin inş:işl:
    Arwen'im;Kendini fazla yorma çok çalışma,düzenli yimek ye.O çırpı bacakların ben döndüğümde kalınlaşmış olsun:*:
    İsyanlı Sükut'um; Sana yine şiirler yazcam ders mers bağlamaz tenefüslerde yazarımHer yağmur yağdığında aklıma sen geliceksin ablacım:skt:
    Cedric'im; Çok çalışma e mi gülüm sonra zira döndüğümde seni parçalayabilirüm Şaka :) Sana da sınavında başarılar diliyorum. geldiğimde 9yaşına girmiş olursun inş

Derin'im: Sessizinle upuzun mutlu bi ömür geçirirsin inş

Sessiz Gemi'im;Bu sitede benim için en özel olan insanlardan bir tanesisin. Sitede bana ilk yardımcı olan insan.Hiç unuturmuyum seniDerininle mutlu ol abim,mutluluğu hakediyosun:işl:

Crazygirl'üm;Cadı kayıpsın bu aralar. Geldiğimde bi burda olma saçını başını yolarım:vur:

Darkness'im; Cilvelim :) Kuzenine sahip çık. Birlikte yemek filanda yapmayın sakınisy11

Efkan Akbıyık;Döndüğümde seni halâ bu sitede görmek istiyorum.Ben gelene kadar köpek resimlerini sen ekle olur mu

Aso 2'm; Siteye daha çok zaman ayır. Düşünceli filan demem yolarım

Acaba: Sitedeki emeğinin karşılığını alman en büyük dilek olur sanırım :)

Seli1: Hamarat prenses arwenime iyi bak:)

Ezüq Kelebek: gamzeli kelüş :) millete sataşıp durma yolarım kanatlarını.Uslu uslu dön çöplüğüne. Hemşire olcan bi de

Hüzünkar: Kaplumbağaya dikkat et ablamm:) kendine de çok çok iyi bak

Hükümdar: BİM'im benimm :) Boş İşler Müdürüm,pembelim :)

Leyl_i Lâl: Bizimkilerdeki duygusal paylaşımlarının devamını diliyorum ablacım

Gülcanım: Titiz hatun. hiç gelmiyon Küsmeni bile özledim..

3fsan3: Efsanem :)

Fly_Gizem:canınla nice senelere

Can85:Sağ salim döner gizemine kavuşursun inş

Lale'm:Hamarat prensesimm mutfakalrın kraliçesi ara sıra tariflerini alcam yine

Milagros:Milangaz :) Çok şekersin inş döndüğümdede karşılaşırız

daisy:Minik kraliçe :) Dönüşte senden mantı isticem:işl:

Sessiz Peri:ilham perim minik oğlunu benim yerime öp :)

Yolcu:Yolcumm çok çalışma gülüm yorma kendini

Böjüükk:Nickinide bi doğru yazamadım gitti. Dönüşte yazarım inş:)
    Amesit: Zahidemm bunu demeyi çok özlicem

Ben gitmenin bu kadar sor olcağını düşünmemiştim İnsan üzülüyomuş. Vedalardan hoşlanmıyorum.Gözler doldu.Hadi hepiniz Allah'a emanetsiniz.Umarım güzel haberlerle dönerim aranıza.
    Sizi seven incik,boncuk,cücük,sabır taşı,cücüklerin efendisi,inci

:sallan:

Güncelleme : 2009-07-16
  2. 2009-07-16 #2
    İncim datlum sen bizim için çok özelsin ve hep öyle kalacaksın derslerinde ve sınavda çok başarılı olursun inşAllah dualarımız seninle ve tüm öğrenci arkadaşlarımızla kendine iyi bak ve arada sırada gelmeye çalış seni çok özleyeceğim hamaratım prensesim

3. 2009-07-16 #3
    İnciğim boncuğum tatLım Prensesimmmm :70: .. DersLerinde başarıLar Sana Seni çok çok çooook seviyorum .. Sen dersLerine bak biz hep buralardayız bitanem.. Kendinede çok iyi bak Allah'a EmanetSin Fıstığım .. Arasıra gel merakta bırakma bizi

4. 2009-07-16 #4
    arada bir kek yemeğe gelirsin beee..okadar da değil...çaylar benden....ne olur arada bir girersin foruma....hep ders çalışacak değilsin ya..aşırı ders makyaj bozar bak ..demedi deme.....)))))

5. 2009-07-16 #5
    zaten canım sıkkındı daha da sıkıldı şimdi... gitt gülüm, çalış.. çalışmayana ekmek yok.. ama dozun da tut.. her şeyin çoğu zarar..:) seni özleyeceğiz inciii tanemm ,cücüğüm benimm...:cücük:

6. 2009-07-16 #6
    canım sen derslerinde inş. iyi olursun başarılar dilerim sınavındada Allah a emanet ol bitanem

7. 2009-07-16 #7
    seneye bu zamanlarda öss puanının kutlamasını yaparak tekrar aramıza dönersin inş.kendini bunaltmadan, en sağlıklı şekilde çalışman dileğiyle canım.başarılar ....

8. 2009-07-17 #8
    inci*mMm incikimMm İİki tanımı$ım seni :58: Öss'de ba$arıLı oLacaını biLiorum umarım öLe de oLur.Kendine çok çok ii bak dersLerine ii çaLı$ ptp DeLiLerin inciği cıncığı boncuğu,çok SeviLiosun :)

9. 2009-08-28 #9
    bu yolda başarılar dilerim sana bnde bu yıl geçtim bu yoldaN
    ama çokta kendimi sıkmadım nete de girdim sonç:çukur ova pc müh.
    ama şimdi keske birazdaha kassayıdm diyrm bi ezcacılık yada diş hekmlii olabilrdi diyrm bnları dememek içn bu yıl sık dişini canım :) zaten çalısınca görceksn ki oluyor we sonnda 1 yıl kendimi iiki sıkmısım dieceksin...

basarılar :)

10. 2009-08-29 #10
    Kuzum bidenem şimdi okul başlıyor diye kendinizi kitaplara hapsedecek değilsiniz ayrılık vakti falan böyle demeyin kaç senedir nasıl ***ürüyorsak yine öyle devam edeceğiz biliyorsun ben sensiz yapamam bacaklarını kırar yine alır gelirim seni

11. 2009-08-29 #11
    Alıntı:
    Aso 2'm; Siteye daha çok zaman ayır. Düşünceli filan demem yolarım
    İnci prensesi tek sınavlara giren sen değilsin bende sınavlara giriyorum...Ah keşke sen benim yaşadığım olayları görseydin....Ve hayliyle siteyi aksatıyorum lütfen kusura bakmayın dün geldim giresundan 1 hafta sonra yine aranızdayım...

Okunma: 2907 - Yorum: 10 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -