öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen

1. arkadaşlar ÖSS sonucumu resmini yolluyorum ama bişey anlamadım net dedikleri hangisi kaç dopru kaç yanlış yaptıgımı nasıl anlıycam ve puanım aşağıdakılerden hangisi onuda bilmiyorum kısaca açıklayım ben sayısalım sanırım meslek lisesi(bilgisayar-yazılım)bölümünden mezunum bilgisayar mühendisliği kazanamassam programcılık okumak istiyorum ama puanım hangisi açıklayacak biri olursa çok sevinirim ilk kez girdiğim için desteksiz çalıştım imkanım oldugunca yardımlarınızı rica ediyorum (NOT Ben normal üniversite olarak okumayacağım UZAKTAN EĞİTİM İNTERNET TABANLI ÜNİVERSİTE olarak okuyacağım örneğin:Sakarya Üniversitesi - Uzaktan Eğitim Merkezi)

593 - öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen

594 - öss sonucum açıklandı ama bilmiyorum yardım lütfen

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2009-07-12
  2. 2009-07-12 #2
    açıklama lı resim eklenmiştir bilgisi olanlara teşekkürler şimdiden

ayrıca ben direk geçiş hakkımı bu yıl (son kez kullanılacak olan direk geçiş) MYO bilgisayar programlama olarak giremezmiyim

3. 2009-07-12 #3
    Yeni sınav sistemi hakkında pek bir bilgim yok ama baraj puanı 145 e düştü diye biliyorum.Yukarıdaki resme bakarak sadece sözel 1 de barajı geçmişsiniz diğerlerinde maalesef barajın altında kalmışsınız bu durumda tercih yapabileceğinizi sanmıyorum.Tercihte yüzdelik dilim 0,3 ve o,8 bölümüne göre yapılır.

Güncelleme : 2009-07-12
  4. 2009-07-12 #4
    Alıntı:
    isyanlı sükut Nickli Üyeden Alıntı
    Yeni sınav sistemi hakkında pek bir bilgim yok ama baraj puanı 145 e düştü diye biliyorum.Yukarıdaki resme bakarak sadece sözel 1 de barajı geçmişsiniz diğerlerinde maalesef barajın altında kalmışsınız bu durumda tercih yapabileceğinizi sanmıyorum.Tercihte yüzdelik dilim 0,3 ve o,8 bölümüne göre yapılır.

temmuz sonuna kadar eklencek olan notlar ve sınavım var ben açık lisedenim öğrenci belgesiyle başvurmuş tum ozaman 60 kredim eksik ti şimdi 20 kredim daha eksik onuda tamamlıyorum bu ay sonu sonuç veya baraj değişirmi açıklayanlara allah razı olsun

Okunma: 2692 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0