Fred Çakmaktaş (Ünlü Çizgi Film Kahramanları) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Fred Çakmaktaş (Ünlü Çizgi Film Kahramanları)

 1. Frederic Joseph "Fred" Çakmaktaş ABCnin orjinal sitkom animasyonlu Taş Devri (çizgi film)Wilma Çakmaktaş ve babası Çakıl Çakmaktaş. En iyi dostu kapı komşuları Barney Moloztaş ve hanımı Betty Moloztaş, oğulları Bamm-Bamm.  491 - Fred Çakmaktaş (Ünlü Çizgi Film Kahramanları)


  Fred tarih öncesine ait Taşyatağı şehrinde yaşar, dinazorlar arası bir dünya ile modernleştirilmiş yalın ayaklı mağara adamı ve "ilkel" mağara adamlarının öyle modern elverişli telefon, cep telefonu ve çamaşır makinesi ile kullanıldığı versiyonundan yararlanılmış.

  Fred çeşitli diğer çizgi filmlerin sevilen aksiyonuyarlama ve reklamlarının yan ürünlerinden beri ortaya çıkmıştır.

  Kişiliği ve Mesleği

  Fred'in kişiliği Ralph Kramden nin 1950 de yapılan The Honeymooners televizyon serisi ve Chester A. Riley'in The Life of Riley deki haline benzer. Böylece Ralph çok sevilir, Fred'in ilgili gürültülü sesi, kavgacılığı ve kararlı entrika alışkanlıklarını ilerletmesi onun ailesini biraz yaşatma sınıfında olduğunu gösterir, sık sık pılanlamadığı sonuçlar olur...

  Fred'in bowling e merakı vardır, evinin salonunun çevresinde bilardo, poker ve golf oynar. Fred inanılmaz olarak bowling şampiyonasını beceriklice kazanmıştı; bir macerasında, öyle uzağa çekip gitmişti bale dersini düzenli ilerletmişti onun oyunda lakabı "parlayanayakparmakları" olmuştu.


 2. 2011-10-24 #2
  çok güzel olmus helal olsun

 3. 2013-05-30 #3
  Bunun ingilicesini çevirebilir misin?

  Okunma: 26717 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -