Ezüq Mezuniyet Töreninde - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Ezüq Mezuniyet Töreninde

1. Sevgili ezüq Kelebeğimiz bugün Ege Üniversitesi Yüksek Hemşirelik bölümünü bitirdi. Ezüğümüz büyümüşte kep atarmış :60:

(Tabikide gerçek görüntü değil:hlp:)

Ezüğe meslek yaşamında başarılar dileyip kep atma töreninin ayrıntılarına geçiyoruz. Bizimkiler ezüğün kep atma töreninde:197:
    İnci:Vay vay vay ezüğüm heşmirem ne güzel olmuşsun
    Ezüq Kelebek:Olmuşum demü? Anneü sağolsun:hlp:
    Arwen:Neresi güzel bee yemyeşil giyinmiş kozasından yeni çıkacak kelüş olmuş.Tırtıl kelüş
    Ezüq Kelebek:Arıwen kuzuş şimdi pabucumu çıkarıp sana fırlatırdım emme anneü uslu ol hanımefendi ol dedi Ve şu karşımda duran güzel pastaların hatrına seni affediyorum datluş

Daisy:Ne iyi ettik de geldik törene:70:
    İmbat: Bencede. Hemşerim konuşma da yapacaksın değil mi?
    Ezüq Kelebek: Yapcem tabi.Hemide en afillisinden:L1:
    İsyanlı Sükut: İçimden bir ses ezüq hain plânlar yapıyor diyor:ebr:
    Acaba:Off hiç sevmiyorum takım elbise giymeyi
    Seli1: Mızmızlanma bakim bugün kardeşimizin en önemli günü:işl:
    Arwen:Böyle kardeş mi olur bee. Hadi kardeş oldu diyelim nasıl hemşire yaparlar bunu. Hastalara yazık
    Ezüq Kelebek:Anneü elbisemi kırıştırmadan bi kerem vurim nolurr:*:
    Sessiz Peri:Canım olmaz birazdan konuşma yapacaksın öyle çıkmak istemezsin değil mi kürsüye
    Arwen:Gel de saçını başını yolayım hemşire bozuntusu kelüş seni:0171:
    Ezüq Kelebek:Sabırr sabırrEve bi dönelüm ben sana yapceğimi biliyom yaban arıweni
    Thoth: Ne güzel anlaşıyorlar değil mi:işl:
    Cedric: Yook artık?????
    Lale:Yeni gelinimize herşey toz pembe tabii. Takmış pembiş gözlükleri önünü görmüyor ilahi lmncığım
    Derin:Hadi koş ezüq sıra sende
    Ezüq Kelebek: Ney? Bende mi eyvahlar olsun. Kağıdım nerde kağıdım nerde?? isy11Neys doğaçlama yapabilürürm zannımca:şml:
    Sessiz Gemi:Kendi kendine gelin güvey oluyor
    Aso 2: Neler söyleyecek çok merak ediyorum
    Hüzünkar: Ben asıl söylediklerini bu kadar insan nasıl anlayacak onu merak ediyorum
    Elif...:Şşşşşşşşşt sessiz olun:kizzz:

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-06-18 #2
    Ezüq Kelebek: öhö öhö
    Seluş
    Kimsede tık yok

- Alkışlasanıza

Herkes: şak şak şak

- Aferim datluşlar. Özgeçmişimi uzun uzun anlatmak yerine bir şiir yazdım. Araalrda alkışlamayı unutmayın.alkışlamazsanız saçınızı başınızı yolabilürüm:ebr:

Herkes:
    Adım ezüq,
    Şimdi oldum bir küçük hemşirecük,
    Bakmayın dişlerime çünkü
    Onlar doğuştan çürüq:hlp:
    Herkes:

Ezüq Kelebek:Şimdi konuşmama düz yazı olarak devam edeceğüm:cücük:
    Bugünlere gelmemei sağlayan evgili anneü seni çok seviyorum. Benden hiçbirşeyi esirgemedi sağolsun. Çok dayak yedim:cücük:Yemedim yedirdim derler ya o cinseten benim anneü Birde selücük var hayatımda. datluş.. Güzel güzel yemekler yapar ezüqe. Doymuyorum diye kızar Birsürü sıfat takar. Dağınık kelüş,pis kelüş,obur kelüş.. Bilmez ki kelüş bunları onu çok sevdiğinden eder

Seli 1::487:

Ezüq Kelebek:Birde arıwen var hayatımda.. Pislük, yaban arısı:hlp: Küçükken hep döverdi kelüşühonk Ama şimdi kelüş büyüdü mezun oluyo. arıwen kuzuş:zd:
    Arwen:

Ezüq Kelebek:Oysaki ezüq kar beyazı kadar temiz saf. Çok iyi bi kelüşHakkımda söylenenler tamamen iftira Üsütmde emeği olan herkese sonsuz teşkkürler datluşlarım.Haydin kepleri fırlatalım

Alkışlarlar ezüğü ezüq 3ten geriye sayar.Kepler fırlatılacaktır. Ezüğün gözleri ise fır dönmektedirProtokolde oturan bir hocaya gözlerini dikmiş elinde kepi beklemektedir.

Yolcu:İçimden bi ses birazdan kötü şeyler olcak diyo:cücük:

Ezüq Kelebek:
    3
    2
    1

Kepler havaya fırlatır herkes mutludur. ezüq ise kepini kürsüden protokdeki hocaya fırlatmıştır. ve kahkaha atmaktadır.gul:

Bizimkiler:Ezüqqqqqqq

Ezüq Kelebek: Artık gönül rahatlığıyla mezun olabilürüm anneü

Hoca etrafı velveleye verir herkes ezüğü kovalamaktadır.

Ezüq Kelebek:Anneüü yetişün ezüğün kanatlarını yolacaklar. Amanın dostlar candarmalar yetişin yetişinnisy11

isy11

Arwen: Annem ezüğün resmini çek dediydiydi tam sırası

Vuslat: Seni pena seni. Gün boyu çekmedin bu anımı bekledin:kizzz:

Eve gidince arwen annesine resmi gösterir. Ezüq Artık ölü bi kelüştür

((Unuttuğum arkadaşlardan özür diliyorum.))

3. 2009-06-18 #3
    Aynen böyle olacağına eminim yetişin dostlar ezüq mzun oldu kimse hastanelere gitmesin Eline sağlık kuzum döktürmüşsün yine

4. 2009-06-18 #4
    incik çok hoş olmuş seneye bende istiyorum bu törenden...

5. 2009-06-18 #5
    Gülmekten çenem ağrıdı yazdıkların gözümün önünden film şeridi gibi geçtihocaya kep fırlatmış tam ezüğe göre

6. 2009-06-18, 19:32

░║Forum KeLebeği║░

7. 2009-06-18 #6
    Ezüqqqqqq bu tehditkâr üslûbun arkasında böyle datlu bi kız mı varmış :60::tanıs::tanıs::tanıs:

8. 2009-06-18 #7
    Ayy inanmıyorum ezüqq essah sen misin buu hakkaten çok datlu gözüküyon...:tanıs: kep de acayip hava katmış bu arada:işl: ben de abimin kepi taktım bugün , yarınde onun mezuniyeti var.. seneye de benim hayırlısıyla..

9. 2009-06-18 #8
    çok teşşekkür ederim canım evet benim devamınıda atıcam bekleyin:))) eminim sana daha çok yakışıcaktır.abinede hayırlı olsun diyorum..

10. 2009-06-19 #9
    ezügümmmmmm

vatana millete hayırlı bir evlat olacağı küçüklüğünden belliydi her zaman azimliydi

501 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

bazen yorgunluktan bitkinde düşse

502 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

503 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

ne yapacam diye kara kara düşünsede

504 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

yılmadı hazırlandı çalıştı çabaladı

kendine çok iyi bakardı

505 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

önüne geçen engelleri tek hamlede yere seren bir boksör gibiydi

506 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

ve ezüg artık kazanmaya hazırdı

507 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

Yaradana yalvardı

87 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

ve ezüg çalışmalarının karşılığını aldı mezun oldu

88 - Ezüq Mezuniyet Töreninde

o delinetcilerin biricik hemşiresi Allah hayırlı uğurlu etsin bitanemmmmm

11. 2009-06-19 #10
    İncikimm dadLım Döktürmüşün Yinee :58:

Ezüqümm keLebekimm hayırLı oLsun Canımcım Darısı başıma :70:

12. 2009-06-19 #11
    vallahi çok duygulandım çok teşekkür ederim :((( sizleri sevicim anacım artıkın hemşirenizim sizin içün varımmmmm:70:

13. 2009-06-19 #12
    bizim için varmış isy11 amanın gülmelimi ağlamalımı bilemedim

14. 2009-06-19 #13
    Alıntı:
    Ezüq _kelebek Nickli Üyeden Alıntı
    çok teşşekkür ederim canım evet benim devamınıda atıcam bekleyin:))) eminim sana daha çok yakışıcaktır.abinede hayırlı olsun diyorum..
    emin ol sabırsızlıkla bekliyoruz devamını ...
    çook teşekkür ederüm datluş :70: bizde yarım saat önce geldik abimin törenden.. çook güzeldi yaa hele o kep atma töreni bi harikaydı... az kalsın babamın başına gelecekti bir tanesi..
    abim adına çok teşekkür ediyorum.. o da bizi ekti mezuniyet pilavı varmış da...

15. 2009-06-19 #14
    Eline Emeğine sağlık İncim harikalar yaratmışsın yine..süper olmuş

hayırlı olsun sitenin biricik kelebe kutlarım ..amanda aman nasılda tatlıymış nasılda şekermiş nasılda güzelmiş yerim seni ben o gülen gözlerin hiç solmasın canım

16. 2009-06-19, 18:48

░║Forum KeLebeği║░

17. 2009-06-19 #15
    çok teşekkür edrim hüzüncüm siizleri seviyorum..

18. 2009-06-20 #16
    Resimden arkadaşını kesmiş kıskanç kelüş Şkaa bi yana çok datlusun ablacım. bu arada sana yeni bi lakap buldum: Gamzeli kelüş

19. 2009-06-20 #17
    :))) yok sordu kendi görünmek istemedi yani görünmek istemediler 3 kişiyiz o fotoda

teşekkür ederimm.
    ben keluş..

20. 2009-06-22 #18
    bundan sonra bağa gamzeli kelüş diyin.adım mesut soyadım bahtiyar.yıllarca beni böyle bildiniz.ama bundan sonra bağa gamzeli diceksiniz.anladınızmı..çekilin karnım acıktı...çok bağırdım gene..

21. 2009-08-13 #19
    çok tatlısın ezüg yaaa =))) hayırlı olsun mezuniyetin, inş darısı 2 yıl sonra benim başımaaa,,, aaaaaaaaahhh ahhhh o mezuniyetimi görebilcemmi acaba :D

Okunma: 6082 - Yorum: 18 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0