slmglgrn ile Magazin Turu - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

slmglgrn ile Magazin Turu

1. 3 - slmglgrn ile Magazin Turu

BURAK ÖZÇİVİT, ÖPÜŞME YASAĞINI DELDİ!

MUĞLA'nın Yatağan İlçesi'ne bağlı Bozüyük Beldesi'nde çekimleri devam eden 'Baba Ocağı' dizisi, bu hafta yine çok konuşulacak. Sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'in öpüşme yasağı koyduğu Burak Özçivit, yasağı deldi. Rol arkadaşı Ceren Hindistan ile ikinci kez öpüşen yakışıklı oyuncu, sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'i kızdırdı. 'Baba Ocağı' dizisinde sevgilisini canlandıran Ceren Hindistan ile ikinci kez ve hararetli şekilde öpüşen Özçivit, Akasya Durağı'nda oynayan sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler ile arasının açıldığını söyledi. İlk öpüşmeleri olay olan ikilinin, bu kez çekilen öpüşme sahnesinin çekimlerinde sete fotoğraf makinası ve kamera alınmadı. Dizinin 34'üncü bölümündeki öpüşme sahnesi yüzünden Zeynep Dörtkardeşler'le ayrılıp yeniden barışan Özçivit'e, sevgilisi tarafından öpüşme yasağı getirildi. Yasağı dinlemeyen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, rol arkadaşı Ceren Hindistan ile ikinci kez öpüşerek sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler'i yine kızdırdı. Dizinin yarın yayınlanacak bölümündeki öpüşme sahnesinin çekimleri sırasında ikinci yönetmen Semra Dündar tarafından sete fotoğraf makinası ve kamera alınmadı. Konuyla ilgili açıklama yapan Burak Özçivit, "Benim işim oyunculuk görsel ve ekranda olan bir iş yapıyoruz. Bana yazdılar ben de rolümün gerektirdiğini yaptım. Zeyep daha önce yasak koymuştu yasağı deldim. Şu an aramız kötü" dedi.

--------------------------------------------------------------------------

4 - slmglgrn ile Magazin Turu

NİKAH BAŞKA YAZA KALDI!
    Bu yaz evleneceğini söyleyen Esra Erol'un nikahı başka yaza kaldı

Esra Erol ile İzdivaç programı ile bir anda sevilen biri haline gelen Esra Erol, Kürt İdris'in oğlu Ali Özbir'le nikah masasına oturmayı planlıyordu. 20 Ağustos gibi evlenmeyi planladığını daha önce söyleyen Esra Erol'un kayınvalidesi yüzünden nikah tarihi değişmiş. Eron nikah için kayınvalidesinin tam olarak sağlığının yerinde bulunacağı gün evlenmek istiyormuş O yüzden nikah bu yaz olmayabilirmiş. Ünlü sunucu her genç kız gibi kına gecesi yapmayı da çok istiyormuş. Ancak annesi bir dönem yaşadıkları Kütahya'da kına gecesinin olması konusunda çok ısrar edince güzle sunucu kimseyi kırmama kararı almış. Esra Erol nikahtan hemen önce kına gecesini Kütahya'da eski oturduğu mahallede yapacakmış.

5 - slmglgrn ile Magazin Turu

NİŞANLANDIK ARTIK!

Uzun süredir ilişki yaşayan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, aile arasında yüzük taktıklarını itiraf ettiler.Geçtiğimiz gece Asmalımescit'te gece gezmesinde, Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin kameralarına yakalanan Halit Ergenç-Bergüzar Korel çifti, aile arasında nişanlandıklarını açıkladılar. Halit Ergenç, "Evet, aile arasındaki sade bir törenle yüzük taktık, ancak daha fazla bir açıklama yapmak istemiyoruz" dedi. Arap turistler, büyük ilgi gösterdikleri çiftle dakikalarca fotoğraf çektirdiler.

6 - slmglgrn ile Magazin Turu

HATİCE ASLAN'DAN ALAN SAVUNMASI
    Ocak ayında adı Mustafa Denizli'yle anılan Hatice Aslan, Beyoğlu'nda genç bir erkekle görüntülenince garip bir savunmaya geçti: "Ankara'dan arkadaşlarım geldi. Mustafa Hoca'nın başarısı da beni çok sevindirdi"

GEÇTİĞİMİZ aylarda adı Cihangir'de, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'yle yemek yediği haberleriyle gündeme gelen Hatice Aslan, önceki gece arkadaş grubuyla Beyoğlu Asmalımescit'teki Cuba Bar'da felekten bir gece çaldı. İlk filmi "Üç Maymun"la dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, çıkışta yanındaki gençle görüntülenince panikledi. HATİCE Aslan durumu düzeltmek için "Ankara'dan arkadaşlarım geldi. Onları gezdiriyorum. Beşiktaş da şampiyon olduğu için çok mutluyum. Mustafa Hoca'nın başarısı beni çok sevindirdi" deyiverdi. Aslan, çevresini sarıp para isteyen sokak satıcısı çocuklara da, "Keşke okula girseniz de size her gün para versem" dedi. Aslan'ın paniklediği gece... Hatice Aslan yanındaki arkadaşıyla görüntülenince birden panikledi. Önce ne yapacağını şaşırdı, sonra da ilginç bir açıklama yaptı.

7 - slmglgrn ile Magazin Turu

İZEL KENDİSİNDEN 15 YAŞ KÜÇÜK POPÇUYLA AŞK YAŞIYOR

[B]İzel'in kendisinden 15 yaş küçük popçuyla aşk yaşıyor 40 yaşındaki İzel, gönlünün prensini buldu. Ünlü popçu, Rafet El Roman'la düet yaptığı Aşk-ı Virane şarkısıyla adını duyuran 25 yaşındaki Yusuf Güney'le aşk yaşıyor., POP camiası bugünlerde Bir Sevda Masalı'nı konuşuyor... Londra'da pazarlama müdürü olarak çalışırken beş yıl önce Rafet El Roman'la tanışınca hayatı 180 derece değişen Yusuf Güney ile ünlü popçu İzel, aşk yaşıyor. Özellikle El Roman'la düet yaptıkları Aşk-ı Virane adlı şarkı ve yeni çıkan albümü Bir Sevda Masalı ile adını duyuran Güney'le İzel, bir süredir gözlerden uzak gizli gizli buluşuyor.[B]

ARALARINDA 15 YAŞ FARK VAR
    Kendisinden yaşça küçük besteci Sinan Akçıl'dan ayrıldıktan sonra uzun süredir kimseyle birlikte olmayan 40 yaşındaki İzel, geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki Yusuf Güney'le Scotch adlı gece kulübünde samimi bir şekilde eğlenirken görüldü. Yakınları, Frame'de sahneye çıkan Güney'in hiç bir programını kaçırmayan İzel'in çok mutlu olduğunu söylüyor.

8 - slmglgrn ile Magazin Turu

DAĞHAN'I BİLMEM BEN AYRILIYORUM

Sevilen dizi Kavak Yelleri'nde bir ayrılık daha. Dağhan Külegeç'ten sonra 'Gönül Öğretmen' karakterini canlandıran Didem İnselel de diziyi bırakıyor. Artık başka rollerde oynamak isteyen İnselel şöyle konuştu: 'Dağhan'ın durmunu bilmiyorum ancak ben gelecek sezon kesinlikle yokum. Bundan sonrası benim için tekrara girecekti. Memuriyet gibi olmuştu, tatmin edici değildi.

9 - slmglgrn ile Magazin Turu

KENAN VE TARKAN O'NUN PEŞİNDE!

MOSKOVA'DA yapılan Eurovision şarkı yarışmasında, üçüncü olarak büyük bir başarı elde eden Azeri güzel Aysel Teymurzade, Tarkan ve Kenan Doğulu'dan düet teklifi aldığını söyledi. Vesti gazetesine röportaj veren 20 yaşındaki Aysel, "Yarışma sonrasında teklifler yağmaya başladı. Yunanistan, Rusya ve İsviçre'ye davetler aldım. Ayrıca Türkiye'den de davet aldım. Kenan Doğulu ve Tarkan birlikte düet yapma teklifinde bulundu. Ancak programım çok yoğun diye teklifleri geri çevirmek zorunda kaldım

10 - slmglgrn ile Magazin Turu

'KAYA İLE FERAYEYİ ÇOK KISKANDIM'

HÜLYA Avşar, kendisini Feraye Tanyolaç'la aldattığı için 2005'te tek celsede boşandığı Kaya Çilingiroğlu'nu ilk zamanlarda çok kıskandığını itiraf etti Önceki gün, Filiz Akın'ın pazar günleri Habertürk'te yayınlanan programı için yapılan çekimlere katılan Avşar, evliliği boyunca dört dörtlük bir kadın olamadığını belirtti ve şöyle konuştu: "Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç'ı ilk zamanlar çok kıskandım. Sakinleşip düşündüğüm zaman o tarafa suç bulmadım. Sonuçta her şey kadında bitiyor. Çünkü kadın, erkeği yine başka bir kadına itiyor." Kardeşi Helin Avşar'ın internet sitesinde, Sadettin Saran'la ayrıldıklarını belirttiği açıklamasını geri almasıyla gündeme gelen Avşar, "15 dakikalık bir ayrılık oldu. Benim şımarıklığımdan ve hava atmamdan kaynaklandı. Sadettin Bey, çok kızdı" diye konuştu.

:70::zd:HERKESE TEŞEKKÜRLER:)

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-06-12 #2
    682 - slmglgrn ile Magazin Turu

Selin Demiratar, Hello! dergisine verdiği röportajda bugüne kadar hiç aşık olmadığını söyledi:

"Ben aşk hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum. Çünkü yaşanan şey aşksa, çok da cümlelere dökülüveren bir şeymiş gibi gelmiyor. Yaşanıyor... Ama aşk hastalığına hiç yakalanmadım."

Şu sıralar "Adanalı" dizisinde polis amiri İdil rolüyle izleyici karşısına çıkan Selin Demiratar, Hello dergisinin sorularını yanıtladı. Rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile yaşadığı ilişki üzerine konuşmak istemeyen genç oyuncu, aşk hakkında yorum yapmaktan ise kaçınmadı: "Yaşanan şey aşksa, cümlelere dökülmüyor, yaşanıyor. Ama ben aşk hastalığına hiç yakalanmadım."

"Adanalı" dizisinde polis amirini canlandırıyorsunuz. Bu rol hoşunuza gitti mi?
    - Güzel, keyifli bir rol oynuyorum. Bu rol, kendi içinde ikiye ayrılıyor. Biri emniyet amiri, diğeri ise suçlu olduğu düşünülen bir adama karşı öğretmen sevgili... İçinde aksiyonu barındırdığı için tempo hiç düşmüyor, bu yüzden polisi oynamayı seviyorum. Çocukluğumda da asker olmayı çok istedim. Fakat oyunculuk hayatımın heyecan noktası, o yüzden çok memnunum bu kararımdan. Umarım bir gün askeri de oynarım, böylece çocukluk hayalim bir nevi gerçekleşmiş olur.

Sırada hangi proje var?
    - Şu anda okumakta olduğum bir senaryo var. Beni heyecanlandıracak bir sinema projesi olursa yer almak isterim.

Kameralar "motor" dediğinde nasıl bir ruh hali içinde oluyorsunuz?
    - Kayıt ve stop zamanları içinde etrafımdaki hiçbir şeyi görmüyorum. Karakterin ruh haline bürünüyorum. Öyle zamanlar oluyor ki, izlerken görüyorum nasıl oynadığımı... O anda ben değil de İdil oluyorum.
    Sanat için her şeyi yapar mısınız, yoksa kuralları olan bir oyuncu musunuz?
    - En başta insanın kendisinin kuralları olması gerekir bence. İnandığım sürece de her karakteri oynarım. Ama karakterin düşünülen kişiliğine uymayan hiçbir şey yapmam.

Tiyatroyu seviyorsunuz ve eğitimini de aldınız. Sahneye çıkma şansınız oldu mu?
    - Konservatuvarda değil ama belediye tiyatrosunda eğitim aldım. Daha önce hiç sahneye çıkmadım. Ama tabii ki sahneye çıkmak isterim. İnandığım kişilerle, hele ki aralarında ustaların da olduğu bir tiyatro oyununda yer almak, onlarla aynı sahneyi paylaşmak, tiyatronun da tozunu yutmak, seyirciyle birebir temasta olmak beni çok mutlu eder.

Hayalinizde bir rol var mı peki?
    - Sağır ve dilsizi oynamak istiyorum. Üzerinde çalışılması gereken bir rol. Onların iç dünyalarına girmek, sessiz çığlıklarını nasıl dışa vurduklarını öğrenmek isterim. Bu benim hep merak ettiğim bir konudur. İyi bir senaryoda böyle bir karakteri oynarsam, bana çok şey öğreteceğini ve beni heyecanlandıracağını düşünüyorum.

SEMPATİK BİRİ GÖNLÜMÜ ÇALABİLİR

Rol arkadaşınız Mehmet Akif Alakurt ile dizi aşkının gerçek olduğu doğru mu?
    - Hiçbir zaman özel hayatımla ilgili konuşmadım ve yorum yapmadım. 'Özel hayat', adı üstünde. Yıpratılmaya açık bir sektörün içinde yer aldığımız için, bu tür soruları cevaplamaktan yana değilim. Anlayış göstereceğinize inanıyorum.

Peki gönlünüzü nasıl biri çelebilir diye sorsam?
    - Beraber vakit geçirmekten hoşlanabileceğim naif ve sempatik biri gönlümü çalabilir. Çok büyük beklentileri olan biri değilim. İstediğim ve istemediğim şeyleri biliyorum ve net olmak hayatta benim için çok önemli.

Güzel birisiniz. Nasıl bir koruma kalkanınız var?
    - Tanımadığım insanlarla hemen samimiyet kurmam. Bu da otomatikman bir koruma kalkanı olmasını sağlıyor. Doğru da olduğunu düşünüyorum. Belli bir dönem tanıma süreci geçtikten sonra güvenebileceğim insanları ve güvenemeyeceklerimi ayırıyorum.

Aşk için ne söylersiniz? Aşk hastalığına çok yakalandınız mı?
    - Aşk için söylenen birçok söz, yazılan kitaplar, çekilen filmler var. Ancak ben bunca şeyin üzerine aşk hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum. Çünkü yaşanan şey aşksa, çok da cümlelere dökülüveren bir şeymiş gibi gelmiyor. Yaşanıyor... Ama aşk hastalığına hiç yakalanmadım.

HAYATA KARŞI BÜYÜK PANİKLERİM YOK

Hayatınızın olmazsa olmazları nelerdir?
    - Ailemle vakit geçirmeyi çok seviyorum. Büyük bir ailem var. Bir de Sultanahmet ve Kapalıçarşı'dan vazgeçemem. Oranın hareketliliğini seviyorum, benim için yaşayan bir yer. Tatile gitmek de önemli benim için. Oradaki mimariyi, insanların yaşayış biçimlerini, kültürlerini görmek çok güzel ve gitmeden hayal etmek, araştırmak en keyif aldığım şeylerden biri.

Sizi yakından tanımayan biri için sakin, dingin, cool bir haliniz var. Ne kadarınız böyle, ne kadarınız değil?
    - Çocukluğumdan beri sakin, cool, soğuk görünen biriyim ama ruh halim çok değişken. Kimi zaman eğlenceli, kimi zaman sıradan, kimi zaman da gergin olabiliyorum. Aslında herkes gibi biraz. O gün yaşananlar ya da hiçbir şey olmaması, ruh halinizi etkileyebiliyor. Dediğiniz gibi dışarıdan soğuk göründüğümü biliyorum. Ama bu belki de o 'koruma kalkanı'nın karşılığıdır. Yakın çevrem beni soğuk bulmuyor ama onlar da yanlarında kendimi rahat hissettiğim ve güvendiğim kişiler. İnsan bilinmeyenden korkar. Bu da onun gibi bir şey.

Nasıl bir hayatınız var?
    - Yoğun bir çalışma tempom var. Kalan vakitte de ailemle, arkadaşlarımla vakit geçiririm. Bir de çok kitap okurum. Planlı programlı yaşayan biri değilim, iş hariç tabii... Hayata karşı büyük paniklerim ve telaşlarım yok. Yaşamam gerektiği gibi yaşıyorum.

EN BÜYÜK KABUSUM HEYECANIN BİTMESİ

En büyük kabusunuz nedir?
    - Hayata karşı heyecanımın bitmesi.

En sevdiğiniz yanınız?
    - İnsanlara ve yaşama karşı duyarlı olmayı seviyorum.

En zor yanınız?
    - Beni inandırmak zordur. İnanmadığım şeyleri yapmam.

Nasıl biri asla değilsiniz?
    - Abartılı biri değilim.

Tarzını en beğendiğiniz kadın kim?
    - Kendinden emin ve güçlü olması nedeniyle Güler Sabancı'nın duruşunu beğeniyorum. Kıyafet tarzı olarak da Angelina Jolie'yi beğeniyorum. Sade, şık, rahat bir giyim tarzı var.

3. 2009-06-12 #3
    681 - slmglgrn ile Magazin Turu

TÜRK Anadolu rock sanatçısı Haluk Levent, Antalya'da bir okulun mezuniyet gecesinde verdiği konserin ardından sivil polisler tarafından hakkındaki bir suçlama nedeniyle gözaltına alındı. Yaklaşık iki saat boyunca polis merkezinde ifade veren Levent, daha sonra serbest bırakıldı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Antalya'daki Vali Hüsnü Tuğlu İlköğretim Okulu'nun mezuniyet gecesinde sahneye çıktı. Okul bahçesinde yapılan konserde mezun öğrencilerle buluşan Levent, birbirinden güzel şarkılarıyla coşturdu. Konserde daha çok hareketli parçalara yer veren Levent, şarkılarını sahneden inerek öğrenciler arasında söyledi. Bu sırada konser alanı etrafındaki sivil polisleri fark eden Levent, hakkında bir icra takibi başlatıldığını belirterek, "Gündüz bir icra dosyamın karakola düştüğünü öğrendim. Herkes bana konsere gitme dedi ama kabul etmedim. Çünkü bu konseri bir yardım konseri gibi görüyorum. Ben suçsuzum, ben masumum demiyorum. Evet ben ticari hata yaptım, borçlara battım" dedi.

Levent, konserin sonunda güvenlik kordonu altında okul binasına girerken, kendisini izleyen polisler de onu takip etti. Bir süre sonra sivil bir otomobille konser alanından ayrılan Levent, Demircikara Polis Merkezi'nde yaklaşık iki saat ifade verdi. Ardından serbest bırakılan sanıtçının, hakkındaki dolandırıcılık suçlaması nedeniyle ifade verdiği öğrenildi.

Levent, 1997'nin Ağustos ayında yine Antalya'da verdiği bir konserden sonra gözaltına alınmış, 10 yıldır kurtulamadığı ticari bir dava yüzünden 9 ay cezaevinde kalmıştı.

4. 2009-06-12 #4
    680 - slmglgrn ile Magazin Turu

PETEK DİNÇÖZ'DEN "BAŞKENT" ÇIKARTMASI!.. DİNÇÖZ YARIN AKŞAM ANKARA "ANADOLU GÖSTERİ MERKEZİ"NDE ULUSLARARASI ENGELLİLER VAKFI YARARINA DÜZENLENECEK GECEDE SAHNE ALACAK!..

Petek Dinçöz'den "başkent" çıkartması!..

Uluslararası Engelliler Vakfı'nın 15000 m2'lik alanda bulunan sosyal hizmet tesislerinin faaliyete geçirilmesi için yarın akşam düzenlenecek olan gecede Petek Dinçöz sahne alacak.

Ankara Anadolu Gösteri Merkezi'nde yarın akşam saat 20.00'de başlayacak olan gecenin sunuculuğunu ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan yapacak. Engellilerin de çeşitli gösteriler yapacağı gecenin finalinde Petek Dinçöz konser verecek.

5. 2009-06-12 #5
    679 - slmglgrn ile Magazin Turu

BOYALI GÜZEL!.. DÜNYANIN EN ÇOK KAZANAN SÜPER MODELİ GISELE BUNDCHEN, "PHOTO MAGAZINE" İÇİN OBJEKTİFLER KARŞISINA GEÇTİ VE ÇIRILÇIPLAK VÜCUDUNA YAPTIRDIĞI DÖVMELERLE YİNE KALİTESİSİ KONUŞTURDU!..

Bu yıl da dünyanın en çok kazanan modeli listesinde bir numarada yer alan seksi süper model Gisele Bundchen, neden en çok kazanan manken olduğunu bir kez daha gösterdi.

Geçtiğimiz yıl "Photo Magazine" için objektifler karşısına geçen ve seksi pozlarıyla gündeme gelen Gisele, bu yıl da aynı dergi için objektifler karşısına geçti. Bu kez tüm vücudunu desenlerle boyatan, sarmaşıklarla çeviren seksi model, yine nefes kesti.

6. 2009-06-12 #6

Ceyhan, 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan'dan anlaşmalı olarak boşandı.

Ünlü sunucunun mahkemeye sunduğu dilekçesinde 'çiftin aralarında fikri ve ruhi uyuşmazlık bulunduğu ve ailenin birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesi dikkat çekti.

Hakim bu gerekçeyi dikkate alarak, tarafların boşanmasına karar verdi.Çiftin kızları Ayşe'nin velayetinin anneye verilmesi kararlaştırılırken, tazminat ve nafaka da öngörülmedi.

7. 2009-06-12 #7
    İzelde yaşıtı bir sevgili bulamadı gitti

8. 2009-06-12 #8

Alkolü kaçırınca...

Popçu Seda Üren de alkol duvarını aşan bir başka ünlü isim oldu. Kız arkadaşlarıyla birlikte İstanbul'un gözde mekanlarından birine gelen Üren, içeride şarkıcı Hakan Altun ve Beşiktaşlı futbolcu Yusuf Şimşek'le eğlendi.

Mekan çıkışı karşısında basın mensuplarını gören şarkıcı, objektiflere orta parmağını göstererek, 'Denyo magazinciler' dedi. Üren, büyük tepki çeken hareketinin ardından hızını alamayarak bu kez de bir gazetecinin başından tutarak çekti.

9. 2009-06-12 #9

Rekoru kaçırdı...

'Var mısın Yok musun'da yarışan Hekim, son 4'e 3 kırmızıyla girdi.

'Var mısın Yok musun'da yarışan Hekim, son 4 kutuya 500 TL 100 bin TL, 250 bin TL ve 500 bin TL ile kalmayı başardı. Hamdi Bey'in 115 bin TL'lik teklifini çok uzun süre düşünen Hekim, 'yokum' dedi ve yarışmaya devam etti.

Yaklaşık 1 yıldır programda yarışan ve sırasıyla 100 bin TL ve 250 bin TL'yi açtıran Hekim'e, Hamdi bey son teklifini 116 bin TL. olarak verdi.

Kendisi için gayet iyi bir teklif olduğunu belirten Hekim, bu teklifi kabul ederek yarışmadan 116 bin TL ile ayrıldı.

Hekim'in kutusunda 500 TL çıktı.

10. 2009-06-12 #10

Nil konserinde gergin anlar

Erzincan Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Bahar Şenlikleri'nin son gününde düzenlenen Nil Karaibrahimgil konseri, gergin bir ortamda tamamlandı.

Saat 21.00'de sahneye çıkması beklenen Nil Karaibrahimgil, aradan yarım saat geçmesine rağmen sahneye çıkmadı. Konser alanına gelen Karaibrahimgil'in menajeri basın mensuplarını ilk iki şarkının dışında görüntü almamaları konusunda uyardı.

Üniversiteye ait kameranın da aynı şekilde sadece ilk şarkıyı görüntülemesini isteyen sanatçının menajeri üniversite yöneticilerinden ve basın mensuplarından tepki gördü.

Görüntü alınması halinde konserin yarım kalabileceği imasında bulunması ise tepkiyi daha da artırdı. Bunun üzerine üniversite yöneticileri basın mensuplarına rahatlıkla görüntü alabileceklerini söylediler. İlginç kostümü ve danslarıyla sahnede birbirinden hareketli şarkılarını seslendiren Karaibrahimgil; menajeri, basın mensupları ve üniversite yöneticileri arasında yaşananlara herhangi bir müdahalede bulunmadı ve konserine saat 23.00'e kadar devam etti.

Bu arada sanatçıdan önce organizasyonda görevli bir gencin yardımıyla sahneye çıkan kadın vokalist konserin sonlarına doğru bir sandalyeye oturarak Karaibrahimgil'e eşlik etti. Gıda zehirlenmesi geçirdiği öne sürülen kadın vokalist yine geldiği gibi bir görevlinin yardımıyla sahneden inerek sanatçıyı getiren minibüse bindirildi. Bu sırada organizasyonda görevli olan bazı kişiler basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu.

Vokalistin sahneden inmesinden sonra bir şarkı daha seslendiren Nil Karaibrahimgil de konserini bitirerek hızla sahneden indi ve kendisini bekleyen minibüse bindi. Şarkıcı ve ekibinin tavırlarına bir anlam veremeyen üniversite yöneticileri de duruma tepki gösterdiler. Bu arada bir önceki gün Kutsi konserini başından sonuna doğru izleyen ve sempatik sanatçıya konser sırasında hediyeler veren Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap'ın, Nil Karaibrahimgil'e herhangi bir hediye vermemesi dikkati çekti. Prof. Dr. Büyükkasap'ın da konserde yaşananlardan dolayı rahatsızlık duyduğu öğrenildi.

11. 2009-06-12 #11

Düğünüme bile sponsor olmak istiyorlar

Ludoviç Fattizzo (Mario) ile evlenerek İtalya'ya gelin giden Tuğba Özay, bir süre sonra Türkiye'de de bir kutlama yapmak istiyor. Bunu arkadaşları arasında yapacaklarını söyleyen Özay, 'Büyük bir düğün olacaktı. Fakat ona harcayacağımız parayla kendimize bir şeyler alırız dedik. Türkiye'de yapacağım düğüne bile sponsor olmak isteyenler var ama Mario böyle bir şeyi asla kabul etmez' diyor

- Eşinin mesleği konusunda herkes bir şeyler söylüyor. Tam olarak eşin ne iş yapıyor?
    Stadyum ve sinema salonları yapıyor. Hatta eşimin ortağı İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin de nikah şahidi oldu. Birbirlerine o derece yakınlar.

- Eşinle nasıl anlaşıyorsunuz. Evde hangi dil konuşuluyor?
    İngilizce anlaşıyoruz. Kimi zaman İtalyanca konuşuyoruz. Aslında biz gözlerimizle o kadar çok şey anlatıyoruz ki. Bizim ortak dilimiz yüreğimizin dili. Kelimeleri kimi zaman yanlış telaffuz edebiliyoruz ama yine de birbirimizi anlıyoruz. İtalya'daki Türk Konsolosluğu'na başvurduk; ben İtalyanca, eşim ise Türkçe dersleri alacak.

-Evliliğin dolayısıyla sık sık yurtdışına çıkıyorsun. Orada Türkiye'yi nasıl tanıtıyorsun?
    Dışarıda ülkemin reklamını yapıyorum. Mesela eşimin tüm tanıdıklarında mavi boncuk vardır. Eşim sürekli mavi boncuk konusunda sipariş alıyor. Zaten evlenmeden önce de yurtdışında ülkemi tanıtmaktan gurur duyardım. Şimdi yine aynı şey geçerli. İtalya'da Türk büyükelçisi gibi oldum. Gelenek göreneklerimize varana kadar her şeyi onlara anlatıyorum.

- Eşin bir Türk ile evlenebileceğini tahmin etmiş mi?
    Hiç düşünmemiş. Çünkü küçükken bir Türk arkadaşı varmış ve onunla birtakım sorunlar yaşamışlar. O dönemde çok öfkelenmiş. İnanılmaz bir haksızlığa uğramış. Yıllar geçti ve bir Türk kızına aşık oldu ve evlendi.

- Hangi konularda seni daha çok destekliyor?
    Her konuda destekliyor. Bu açıdan beni motive ediyor. İkinci kitabımımı yazmamı istiyor. Şiirlerimi çok beğeniyor. Bir şiir kitabı çıkarmamı, İtalyanca öğrenmemi ve bir İtalyan kanalında televizyon programı yapmamı istiyor. İtalyan bir yayınevi kitabımı İngilizce ve İtalyanca olarak yayınlamak istiyor. Gerçekten beni alkışlıyor.

- Kayınvalidenle aranız nasıl?
    İnanılmaz iyi. Eşimin annesi bir ressam. Kendisine ne zaman gitsem Türk kahvaltısı hazırlıyor. Bir gün eşimin amcasının evinde mangal partisi düzenlendi. Bahçede sohbet ediyorduk. Bölgede yaşayan Türkler oraya geldiğimi duyunca eve akın ettiler. Hem de hediyelerle birlikte geldiler. Eşimin ailesine 'Ona iyi bakın' diye tembihlediler.

- Temmuzda düğün yapacağınızı söylemiştiniz halen geçerli mi fikriniz?
    Düşünüyordum. Ailem 'Ne gerek var' dedi. Onca masrafı oraya harcayacağımıza kendimize yarar bir şey yapmamı istiyorlar. Arkadaşlarımdan da kutlama yapmamı isteyenler oldu. Türkiye'de yapacağım düğüne bile sponsor olmak isteyenler var. Ama Mario bunu asla kabul etmez.

SIĞ BEYİNLİLER EVLİLİĞİME 'PARAVAN' DİYOR
    Mario ile ilişkimiz bir yıldır sürüyor. Ama evlenmeden onu benim yanımda göremediniz. Çünkü sürekli 'Benim yanımda göreceğiniz kişi evleneceğim kişidir' diyordum. Bu sözümü de tuttum. Biz Mario ile çok göz önünde olmaktan hoşlanmıyoruz. Bu evliliğin paravan ve bir yalan olduğunu söyleyenler var. Bunlara şaşıyorum. Hatta 'Kocası İtalyan olunca kariyerine kariyer katar' şeklinde birtakım sığ beyinli insanlar konuşuyormuş. Basının karşısına çıkarsın 'Reklam yapıyor' derler. Bir türlü ortayı bulamıyorsunuz. Kimseye yaranmak gibi de bir derdim yok.

BİR TANE DE RAP OKUYACAĞIM
    Şubat ayında albüm çıkacaktı fakat anlaşma yaptığım firmadan ayrıldım. Amatör insanlarla çalışınca böyle durumlar söz konusu olabiliyor. Zorda kaldım hem de zaman kaybettim. Masrafları kendi cebimden ödeyerek bu yolda ilerlemeye karar verdim. Şu anda 16 parçam hazır. Bir tane de rap parça okuyacağım. Tırmala beni, öp beni gibi saçma sözler yok. Herkes kendinden bir şeyler bulacak.

CAMİLERİ VE TÜRBELERİ GEZİYORUZ
    Mario'yu Türkiye'deki camilere ve Mevlana'ya ***ürdüm. Türbeleri gezdirdim. Geçen sene Göcek'e gittik. Denizin içerisindeki tarihi şehirlere hayranlık duydu. Baktığınız zaman köklerinde de Bizans ve Romalılar var. O da ayrı bir gurur veriyor ona. Hepimiz kardeşiz. İkimiz de bunu savunuyoruz. Şimdiki merakı Karadeniz ve Güneydoğu. Bu zamana kadar hiçbir erkek arkadaşımla bir yurtdışı gezim olmamıştı. İnsanlar farklı düşünseler de işim nedeniyle hep bir yerlere gittim. Ama şimdi eşimle Avrupa'yı keşfediyorum.

AŞKIMIZ BARCELONA'DA BAŞLADI
    Bir arkadaş ortamında tanıştık. İlk gördüğümde 'Ne kadar sempatik bir çocuk, çok sıcakkanlı' dedim. Sonra işlerinden bahsetti. Türkiye'de İstanbul'la ilgili düşüncelerini söyledi. Sohbetimiz sonra derinleşti. Çok kıskanç bir erkek olduğunu anlatıyordu. Ardından baba olmak için kendini çok hazır hissettiğini söylüyordu. Hayatında bazı şeylere karar vermişti ama o kararı kiminle alacaktı. İşte orayı ben doldurdum. Telefon trafiği yaşandı. Mesaj çekmeye başladık sürekli olarak. Bir gün Barcelona'da buluşmayı teklif etti. Yanımda da arkadaşlarım vardı dalga geçiyoruz. Dünyanın her ülkesine gitmiş bir insanım ama İspanyaya gitmemişim. Önümüze harita açıp İspanya neredeymiş şeklinde gırgır geçiyoruz. Hemen THY'yi aradım uçak biletleri v.s baktım bilet almıştım. Eşim de beni orada karşıladı ve aşkımız başladı.

12. 2009-06-12 #12

NURGÜL YEŞİLÇAY, OĞLUNA 400 BİN TL'LİK ARABA ALAN SEDA SAYAN'I AĞIR BİR DİLLE ELEŞTİRDİ...Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür, başka bir şey değil...Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Seda Sayan'ın 19 yaşındaki oğlu Oğulcan'a yaş günü hediyesi 400 bin TL'lik Audi marka araba hediye etmesinin görgüsüzlük olduğunu iddia etti.

SEVGİ VE İLGİ ŞART

Kadırgalı Seda Sayan'ı kızdıracak açıklamalarda bululan Yeşilçay şunları söyledi: 'Çocuğu kontrol altında tutmalısın. Ne yazık ki parayı sonradan bulan kişiler, çocuklarına sonsuz para vererek kendini gereken ilgiyi yapmış sayıyor. Oysa çocuğun sevgiye ve ilgiye daha çok ihtiyacı var. 19 yaşındaki çocuğun altına Audi, Porsche marka araba verirsen çocuğun hedeflerini yok edersin. Oğulcan'a hayırlı olsun.' İleride kendi oğluna en uygun ve ucuz araba alacağını belirten Yeşilçay şöyle devam etti:'Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür. Bu şekilde yetiştirilen çocuklar sonrasında başka tatminler peşinde koşuyor. Psikolojik olarak alt üst oluyorlar.' Önümüzdeki üç yıllık projesinin hazır olduğunu açıklayan Yeşilçay, Jülia Roberts'a Oscar kazandıran ve gerçek bir öyküyü anlatan 'Erin Brokovich' adlı filmden ilham alan yeni dizi projesinde yer alacağını belirterek, 'Ağa dizileri yerine kent insanının sorunlarını anlatan bir dizide oynayacağım' diye konuştu.

13. 2009-06-12 #13

DENİZ SEKİ 'BAKIRKÖY'E YATIRILDI...

CEZAEVİNDE AĞLAMA KRİZİNE GİREN DENİZ SEKİ BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ'NE KALDIRILDI...

Uyuşturucu kullanmak ve başkalarına temin etmek suçundan tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde sinir krizi geçiren Deniz Seki'nin hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

SERUM VE İLAÇ VERİLDİ

İçinde bulunduğu ruhsal durumun bozukluğu, stres ve üzüntüye bağlı olarak sinir krizi geçiren ünlü şarkıcı, önceki gecce cezaevi nakil aracıyla Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ***ürüldü ve burada kendisine serum ve ilaç tedavisi uygulandı.

MORALİ ALTÜST

Hastanede bir gecce gözetim altında tutulan, ardından aynı araçla cezaevine ***ürülen Seki'ye ilk etapta koğuş arkadaşları destek oldu. Yakınları, Seki'nin ekimde yapılacak ilk duruşması yüzünden moralinin çok bozuk olduğunu vurguladı.

14. 2009-06-12 #14

ANGELİNA JOLİE DENİLİNCE SADECE HOLLYWOOD'DA DEĞİL BÜTÜN DÜNYADA AKAN SULAR DURUYOR...

O dünyanın en güzel ve ne yapsa adından söz ettiren kadını. Ama görünüşe göre bütün bunlar Jolie için bile tersine dönmek üzere. Onun göz kamaştıran güzelliği ve müthiş karizması bile Hollywood'un kadın yıldızlarının değişmez kaderinden nasibini almasını engelleyemedi.

Geçtiğimiz hafta 34 yaşına giren Jolie, daha yeni yaşının keyfini çıkaramadan aldığı bir kötü haberle 'sarsıldı.

Jolie, adını en seksi kadın süperkahramanlar arasında sinema tarihine yazdıran Tomb Raider serisinin yeni filmi için 'yaşlı' bulundu. Üstelik de rolünü Jolie'ye benzemek ve onun gibi olmak istediğini her fırsatta söyleyen Megan Fox'a kaptırdı.

Yakında çekimlerine başlanması planlanan Tomb Raider filminin yapımcısı Dan Lin 'Anlatacağımız müthiş bir hikaye var. Ama bu Lara Croft'un gençliğine ilişkin bir hikaye olacak' dedi. Lin, bu kez başrol için Transformers filmiyle yıldızı iyice parlayan Megan Fox'u düşündüklerini de sözlerine ekledi.

Angelina Jolie'nin bir arkadaşı da ünlü yıldızın 34 yaşına geldiği için biraz paniğe kapıldığını söyleyerek 'Yaşı gereği artık seçeceği rol yelpazesinin daraydığının farkında. Ve Megan Fox'un 'yeni Angelina Jolie' olarak tanımlanması da onu rahatsız ediyor' diye konuştu.

15. 2009-06-12 #15

AYNI DİZİDE OYNADIĞI UĞUR PEKTAŞ'LA EVLENDİKTEN SONRA HAYATINDA BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER YAPAN GAMZE ÖZÇELİK, ŞU SIRALAR ANNELİK HEYECANI YAŞIYOR.

Kötü günleri geride bırakan Gamze Özçelik eşi Uğur Pektaş'a müjdeyi verdi: 1 aylık hamileyim

Dizide Uğur Pektaş'la nikah masasına oturduktan sonra gerçek hayatta da evlenen Gamze'nin kaderi oynadığı dizide yazılmış gibi. Geçtiğimiz bölümlerde rol icabı hamile kalan güzel oyuncu önceki gün gerçekten hamile kaldığını öğrenince mutluluktan havalara uçtu.

Herkesten gizliyor

Sevincini kimseyle paşlaşmayan Özçelik testlerini yaptıktan sonra eşi Uğur Pektaş'ı arayarak müjdeli haberi paylaştı. 1 aylık hamile olan Özçelik'in yakın çevresinden edinilen bilgiye göre çift, şimdiden bebek için hazırlıklara başlamış bile. Kötü günleri geride bırakan Gamze, nazardan korktuğu için bu mutlu haberi şimdilik sadece yakınlarıyla paylaşmayı tercih etmiş.

16. 2009-07-23 #16
    ALİ SADİ 3 YAŞINDA

Tuğba ve Mehmet Ali Erbil çiftinin oğlu Ali Sadi'nin üçüncü yaşgünü partisi Maslak Atlı Spor'da kutlandı. Yalnız çocuklar değil, büyükler de gönüllerince eğlendi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve eşi Tuğba Erbil'in oğlu Ali Sadi'nin üç yaşına girdiği parti Maslak Atlı Spor Kulübü'nde yapıldı. Daha önceki iki kutlama partisi Erbil ailesinin evlerinin bahçesinde yapılmıştı. Ancak Ali Sadi'nin artık bahçede yapılan kutlamalardan sıkıldığını söyleyen Tuğba Erbil "Böyle bir değişiklik yapmaya karar verdik" diyor. Bir çiftlik konseptinde organize edilen doğum günü partisinde çocuklar son derece mutlu oldular. Hele kutlamada atların olması çocukların çok hoşuna gitti. Böylece Ali Sadi'nin at binmesine de yol açılmış olurken çocuklar pony'lerle ufak turlar attı. Ebeveynler brunch keyfini yaparken çocuklar da hep birlikte eğlenmenin tadına vardılar. Atlı Spor'da kurulan resim atölyesinde çocuklar duvarları ve yüzlerini boyadılar. Ali Sadi korsan olurken, özel olarak hazırlanmış olan doğum günü pastası alkışlar arasında kesildi. Sonrasında da yemeğe geçildi. Erbil çiftinin yakın dostları, çocuklarıyla birlikte gelerek onları yalnız bırakmadı. Ali Sadi'nin ablaları Sezin ve Yasmin, Gülben Ergen, Demet Şener, Begüm Şen, Ayşegül Toplusoy, Reyhan Gülman, Ayşenur - Fatih Aksoy, Fatoş Sarıgül, Gül Saygı ve Berna Arpacı o gün kutlamadaydı.

17. 2009-07-23 #17
    ÇEŞME'DE 3 BAYANLA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENEN ERSİN KORKUT'TAN "AŞK" ÜZERİNE AÇIKLAMALAR!...

228 - slmglgrn ile Magazin Turu

Mutfak ekibinin sempatik oyuncusu Ersin Korkut, yanındaki bayanlarla Çeşme gecelerinde turlarken Mega Magazin tarafından görüntülendi. Çeşme'de Yılmaz Erdoğan'ın yazlığında kalan ve BKM'den oyuncu arkadaşlarıyla tatil yapan Ersin Korkut, her an bir ilişkisi olabileceğinin sinyallerini verdi."Şu an bir ilişkim yok ama her an olabilir" diyen oyuncu, kadınlarla daha iyi anlaştığını, bu nedenle erkekten çok kadın arkadaşlarının olduğunu söyledi. Daha sonra eğlenmek için gittiği mekandan 3 bayan arkadaşıyla birlikte ayrılırken görüntülenen Ersin Korkut, "Yanımda her gördüğünüz bayanı sevgilim sanmayın" diyerek uyarmayı da ihmal etmedi.

18. 2009-07-23 #18
    ÜNLÜ YÖNETMEN OSMAN SINAV "KENDİME DELİ TEDAVİSİ YAPMAM LAZIM!" DEDİ VE EKLEDİ!...

227 - slmglgrn ile Magazin Turu

TRT 2'de ekrana gelen Tuluhan Tekelioğlu'nun sunduğu 'Boğaziçi'nden' programının konuğu yönetmen Osman Sınav idi.

35 yıldır sigara kullandığını ve tiryaki olduğunu anlatan Osman Sınav, sigarayı bırakmak için ciddi bir deneyiminin olmadığını belirtti.

Sınav, sigarayı nasıl bırakabileceğini de kendi üslubuyla şöyle anlattı:

"Benim galiba kendime deli tedavisi yapmam lazım. Yani dağlara çıkıp elimi, kolumu bağlayıp onu atmam lazım. Çünkü gerçekten bağımlıyım. Bu bir bağımlılık. Bunun farkındayım, biliyorum."

Hayatında yaptığı hiçbir şeyden pişman olmadığını vurgulayan Osman Sınav, "Sadece bir tek şeyden pişmanlık duyuyorum. Sigara içmekten dolayı pişmanım. Yani hayatımdan çıkartmak istediğim tek şey sigaradır" şeklinde konuştu.

19. 2009-07-23 #19
    Jackson'ın gizli çocuğu ortaya çıktı

Michael Jackson'ın tek gecelik ilişkisinden doğduğu öne sürülen oğlu Ömer olduğu iddia ediliyor.

Popun kralı Michael Jackson'ın cenaze töreninde ön sırada oturan delikanlının pop kralının oğlu olduğu iddia edildi.

Jackson'ın ailesi'nin 25 yaşındaki Ömer'i reddetmesine rağmen DNA testinin olayı doğruluyor. Ömer Bhatti'nin şarkıcının Michael Jackson'a olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmıyor. Ömer'in eski dans görüntülerindeki figürleride babası olduğu iddia edilen Michael Jackson'a oldukça benziyor.

20. 2009-09-01 #20
    ZERRİN ÖZER "SON KEŞFİ" SEYDİ'YE "AŞKLA HAZIRLANMIŞ" BİR ALBÜM YAPTI!.. ZERRİN ÖZER'İN SEYDİ'YLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI VE FOTOĞRAF KAFA KARIŞTIRACAK CİNSTEN!..
    3883 - slmglgrn ile Magazin Turu

Zerrin Özer "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programında jüri üyeliği yaparken tanıdığı sesini, yorumunu ve kendisini sevdiği için Seydi' ye albüm yaptı…

Albümün prodüktörlüğünü yapan, 'Ah İstanbul' şarkısında Seydi ile düet yapan Zerrin Özer, bununla da yetinmedi ve kamera karşısına geçti. Seydi ile elektriğinin çok iyi tuttuğunu söyleyen Zerrin Özer, "Bu albüm aşk'la yapıldı. İşime o kadar çok aşk'la bağlıyım ki, ortaya harika bir çalışma çıktı. Tabii bunda Seydi' nin değeri, önemi çok yüksek" diyerek anlamlı açıklamalarda bulundu.

3884 - slmglgrn ile Magazin Turu

3885 - slmglgrn ile Magazin Turu

21. 2009-09-01 #21
    FLAŞ!... TV'DE DÜNDEN DİKKATİ ÇEKENLER!... KANAL D'NİN "GENİŞ AİLESİ" BELLİ Kİ YAZDAN SONRA KIŞA DA DAMGASINI VURACAK!... KANAL 7'DEKİ "ÖMER DÖNGELOĞLU İLE SAHUR"UN TOTAL'DE "NİHAT HATİPOĞLU"YLA SAHURU GEÇMESİ DİKKATİ ÇEKTİ!... STAR'DAKİ HZ YUSUF İSE TAM GAZ DEVAM EDİYOR VE 18 SHARE KADAR YÜKSELDİ!... FOX'DA GEÇEN YIL 20 SHARE YAPAN İZDİVAÇ PROGRAMI "SU GİBİ" 11-12 SHARE'LERİ GEÇMİYOR!.. BU "İZDİVAÇ" MODASI GEÇİYOR GİBİ!.. DEMET AKALIN'I KONUK EDEN "MAVİ ŞEKER" 9-10" SHARE'DE KALMIŞ!.. ECE ERKEN BU KEZ ÇOK İYİ PROGRAM YAPTI AMA TV'DE BİR TÜRLÜ İYİ RATING ALAMAYAN DEMET AKALIN'IN KURBANI OLDU!.. KANAL D'DEKİ "DOKTORUM"SA NİHAYET İLK 100'E GİREBİLDİ!!! D, 6 SHARE'İ GEÇEMEYEN BU PROGRAMA BİR HAFTA DAHA DEVAM EDER Mİ DERSİNİZ? (KANAL D 20 SHARE'DE DOKTORUM 4'TE BİRİNDE) YORUMLARIMIZ VE ANALİZLERİMİZ DEVAM EDECEK!...

1292 - slmglgrn ile Magazin Turu

FLAŞ!... TV'DE DÜNDEN DİKKATİ ÇEKENLER!... KANAL D'NİN "GENİŞ AİLESİ" BELLİ Kİ YAZDAN SONRA KIŞA DA DAMGASINI VURACAK!... KANAL 7'DEKİ "ÖMER DÖNGELOĞLU İLE SAHUR"UN TOTAL'DE "NİHAT HATİPOĞLU"YLA SAHURU GEÇMESİ DİKKATİ ÇEKTİ!... STAR'DAKİ HZ YUSUF İSE TAM GAZ DEVAM EDİYOR VE 18 SHARE KADAR YÜKSELDİ!... FOX'DA GEÇEN YIL 20 SHARE YAPAN İZDİVAÇ PROGRAMI "SU GİBİ" 11-12 SHARE'LERİ GEÇMİYOR!.. BU "İZDİVAÇ" MODASI GEÇİYOR GİBİ!.. DEMET AKALIN'I KONUK EDEN "MAVİ ŞEKER" 9-10" SHARE'DE KALMIŞ!.. ECE ERKEN BU KEZ ÇOK İYİ PROGRAM YAPTI AMA TV'DE BİR TÜRLÜ İYİ RATING ALAMAYAN DEMET AKALIN'IN KURBANI OLDU!.. KANAL D'DEKİ "DOKTORUM"SA NİHAYET İLK 100'E GİREBİLDİ!!! D, 6 SHARE'İ GEÇEMEYEN BU PROGRAMA BİR HAFTA DAHA DEVAM EDER Mİ DERSİNİZ? (KANAL D 20 SHARE'DE DOKTORUM 4'TE BİRİNDE) YORUMLARIMIZ VE ANALİZLERİMİZ DEVAM EDECEK!...

22. 2009-09-26 #22
    MÜNEVVER KARABULUT'UN KATİL ZANLISI CEM GARİPOĞLU'NUN İŞADAMI AMCASI HAYYAM GARİPOĞLU, SAVCILIKTAKİ İFADESİNİN ARDINDAN ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE SERBEST BIRAKILDI.

469 - slmglgrn ile Magazin Turu

Münevver Karabulut cinayetine ilişkin gözaltına alınan ve tutuklanması istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen iş adamı Hayyam Garipoğlu, suçun mahiyeti ve delil durumu dikkate alınarak serbest bırakıldı.

Cinayet soruşturması kapsamında gözaltına alınan amca Hayyam Garipoğlu sabah saatlerinde adliyeye ***ürüldü.

Garipoğlu, sivil plakalı bir polis aracıyla Sultanahmet'teki İstanbul Adalet Sarayı'na ulaştırıldı.

Elleri kelepçeli olan Garipoğlu, basın mensuplarının "Cem'i siz mi kaçırdınız?" şeklindeki sorusuna, "Hayır. Deli misiniz ben niye kaçırayım?" karşılığını verdi. Garipoğlu, daha sonra soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Faruk Erşen Yılmaz'ın odasının bulunduğu bölüme alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğünde sabaha kadar sorgulanan Hayyam Garipoğlu şoför Ahmet Batur'un ifadesinin yalan olduğunu söylerek "Ben yeğenimi olayın olduğu gece hiç görmedim" dedi. Adliye giderken konuşan Hayyam Garipoğlu "Bu ülkede işadamı olmak zor." dedi.
    Savcılıktaki ifadesinin ardından mahkemeye çıkarılan Garipoğlu, suçun mahiyeti ve delil durumu dikkate alınarak serbest bırakıldı.

23. 2009-10-19 #23
    382 - slmglgrn ile Magazin Turu

SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN KIZINA DA "DOMUZ GRİBİ" TEŞHİSİ KONDU!...

Diyarbakır'da merkez Kayapınar İlçesi'ndeki iki okulda, 7 öğrencinin domuz gribine yakalanması sonucu, bu iki okulda 5 günlük tatil ilan edildi. Bu sabah Sağlık Müdürlüğü'nün talebi ve Valilik talimatıyla 2 okul daha tatil edildi. Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Namık Kemal Kubat, ilköğretim okulu öğrencisi kendi kızında da domuz gribi tespit edildi. H1N1 gribi tespit edilen 6'sı öğrenci 7 kişinin evlerinde aile fertleriyle birlikte karantinaları devam ediyor.

24. 2009-10-19 #24
    ŞİMDİLERİN ÜNLÜ OYUNCUSU OKUL YILLARINDA "GÖZLÜK" TAKIYORMUŞ!... BİZ TANIYAMADIK!... PEKİ SİZ TANIYABİLDİNİZ Mİ?

380 - slmglgrn ile Magazin Turu

381 - slmglgrn ile Magazin Turu

Aşkı Memnu dizisinin fettan kadını Bihter'i canlandıran Beren Saat de bir zamanlar öğrenciydi.

Güzel oyuncu Beren Saat'i, okul yıllarındaki "Gözlüklü" haliyle biz tanıyamadık!..

25. 2010-02-01 #25
    OKAN BAYÜLGEN'DEN BİNLERCE KİŞİNİN ZOR DURUM OLDUĞU HAİTİ'YE YARDIM ÇAĞRISI!...

303 - slmglgrn ile Magazin Turu

Haiti'de yaşanan depremden sonra bölgeye yardım konusunda duyarlı olmaya çağıran Bayülgen, UNICEF'e bir türlü ulaşamadıklarını anlattı.

Kanal D'deki Medya Kralı programında, Haiti depremini gündeme getiren Bayülgen, İstanbul'da da yaşanması muhtemel depreme atıfta bulunarak Haiti'deki depreme 'banane' denmesinin saçma, üzücü ve salakça bir durum olduğunu vurguladı.

Okan Bayülgen, aynı durumu yaşadığımızda bizim de herkesten yardım istemek zorunda kalacağımıza dikkat çekti ve insanları, Haiti'ye yardım ile ilgili ekranlarda yer alan kampanyalara duyarlı olmaya davet etti.

Bayülgen, halkın zaten duyarlılık gösterdiğini belirterek "Bu konuda hakikaten baba kampanyalar yapmak lazım. 5 lira-10 lira değil. Hakikaten mühim paraların gönderilmesi lazım... Parası olan adamların parasını almak lazım. Herşeyi halka mesaj attırmak bana artık yetmiyor. Bu projeler bana yeterli gelmiyor" ifadesini kullandı.

UNICEF'E ULAŞAMADIK

Konuyu ekrana taşımak için UNICEF'ten yetkililere ulaşmaya çalıştıklarını ancak ne telefon ne de mail yoluyla ulaşamadıklarını anlatan Okan Bayülgen'in sözleri üzerine programın sonunlarına doğru UNICEF'ten telefon geldiği bilgisi verildi. Bayülgen, kendileriyle temasa geçerek konuyu gelecek programlarda ele alacaklarını belirtti.

Okunma: 19681 - Yorum: 24 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 3/5 - 1