Kuantum Bireysel Nedir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Kuantum Bireysel Nedir?

1. Kişiye özel olarak birebir yüz yüze yapılan özel çalışmadır.

Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz tüm olumsuz düşünceleri olumluya dönüştürme, bağımlılıklardan arınma, oluşturmak istediğiniz kimlik ve hayatınızın tümünde bolluk-bereket-sağlık ve huzuru sağlama konularında hızlı, ve kalıcı bir çalışma programıdır.

Kuantum Düşünce Tekniği' metodu; hayatın her alanında kullanılabilen uygulamalarıyla istediğiniz her şeye sahip olmada kesin sonuçlar veren bir yöntemdir. Bütün davranışlarımızın, tutumlarımızın, inançlarımızın gerisinde ‘Çekirdek bir inanç' yatar. Bu inanç daha çok bizi engelleyen, yerimizde saydıran inançlardan oluşur. Genellikle bu inanç, sadece hayatı sürdürmekle ilgilidir ve geriye kalan herşeyi görmezlikten gelir.

Bu inanca, ‘Negatif çekirdek inanç' diyebiliriz.
    Negatif çekirdek inanç, bir tür zihinsel matriks'tir ve hayatın bütün diğer alanları bundan direkt etkilenir. Hayatla ilgili temel stratejidir. Ve daha çok kendi olmamakla, kendi varlığını reddetmekle ilgilidir. Bu strateji, bazen kendini açık bir şekilde ifade etmemek, çoğunlukla çevresindekileri mutlu etmeye çalışmak, mükemmel olmak zorunda olmak, kalbini sıkı sıkıya kapalı tutmak, katı ve sert olmak, acınası bir durumda kalmak, aciz ve zavallı biri olmak, bütün dünyayı sırtında taşıyan biri olmak gibi…

İşimiz, özel ilişkilerimiz, hayata bakışımızı ve maddesel yaklaşımla bağlantımızın nasıl olduğunu belirler. Bu çekirdek inanç, beynimizin ilkel yanında kodlanmış bir şeydir. Ve gerçek değişim ancak bu ilkel beyindeki negatif kodlamanın değişmesiyle mümkündür. Bu yüzden insanlar değişmek istedikleri, pozitif olmak istedikleri halde değişemezler. Sınırlarını ve engellerini bir türlü aşamazlar, çünkü ilkel beyin düzeyinde değişim henüz başlamamıştır. Bu değişim emri verildiğinde ise sihirli bir değnek değmişçesine her şey birden bire değişmeye başlar. Sizin kadar, çevrenizdeki insanlarında size karşı davranışları değişir, hastalıklar iyileşmeye başlar, hayatınıza bolluk- bereket girer ve özel ilişkilerinizde sevgiyle kucaklanırsınız. Bütün bunlar kendiliğinden ve sağlam bir şekilde oluşur. Önceden nasıl iyi olmak istendiği halde bir türlü olunamıyorsa, bu kez de tersi olur; yani siz kötü olmak isteseniz de artık olamadığınızın farkındalığını yaşar, bunun keyfine varırsınız.

Kuantum Düşünce Tekniği, aynı zamanda içinde doğup büyüdüğümüz, yetiştiğimiz aileden getirdiğimiz inançlarımızdan ötürü oluşan blokları, kilitleri ve karanlık noktaları da yeniden düzenleyerek olumluya dönüştürür. Bir tür ‘Aile Draması' diyebileceğimiz bu çalışma, aile bireylerinin ortak bilinçaltına ulaşarak yeni bir uzlaşma, helalleşme, bağışlama, özgürleştirme ve düzenleme işlemi yapar. Bu işle sonunda, çok temel düzeyde varolan bu kilitleri açınca, kişi gerçek özgürlüğüne kavuşur. Bazen bedensel arazlar, bazen de ilişkilerdeki kilitlenmeler çözülür bunun üzerine. Daha da ilerisi, Kuantum Düşünce Tekniği bütün geçmiş hayatların kayıtları üzerinde bir dönüşüm işlemi gerçekleştirir.

Geçmişten gelen ağırlıkların, yüklerin ve kişinin kendisine ait olmayan sorumlulukların temizlenmesi işlemi yapılır. Ve bundan sonra sıra, hedefler belirleme ve onlara ulaşmak için işbirliği yapmaya sıra gelir. Kişinin gerçek yetenekleri doğrultusunda, hayatının amacına uygun hedeflere kolayca ve keyifle ulaşma sağlanmış olur.
    Kaynak:R.Şanal

Güncelleme : 2009-04-21
  2. 2009-07-18 #2
    quantuma canı gönülden inanıyorum ..

Okunma: 2503 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -