Aldatan Erkeği Nasıl Anlarsınız? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Aldatan Erkeği Nasıl Anlarsınız?

1. Aldatan bir erkekte ne gibi değişiklerin geldiği komik bir dille anlatan güzel yazı.

766 - Aldatan Erkeği Nasıl Anlarsınız?

2. 2009-04-19 #2
    inş.böyle bir tecrübesi olmaz kimsenin. ama aldatmak sadece erkeğin suçu değil, buna sebep olan kadının davranışlarını da eleştirmek gerek..

3. 2009-04-19 #3
    Alıntı:
    _ametist_ Nickli Üyeden Alıntı
    inş.böyle bir tecrübesi olmaz kimsenin. ama aldatmak sadece erkeğin suçu değil, buna sebep olan kadının davranışlarını da eleştirmek gerek..
    söylediğiniz gibi inşallah böyle bir tecrübesi olmasın kimsenin..fakat aldatmak sadece erkeğin suçu değil buna sebep olan kadınının davranışlarınıda eleştirmek gerek cümlenize katılmıyorum..bu genelde aldatan erkeklerin arkasına saklanmak için kullandıkları bir mazeret bence.minareyi çalan kılıfını hazırlar misali(sözüm meclisten dışarı tabiki)bunu alışkanlık haline getiren hatta aldatmayı erkekliğin bir parçası olara görüp aldatmayanı erkekten saymayan bir toplumda yaşadığımız düşünülürse ki %80'i böyle kadına bu kadar ağır bir eleştiride bulunmamak gerek..

4. 2012-04-17 #4
    Alıntı:
    HÜZÜNKAR Nickli Üyeden Alıntı
    söylediğiniz gibi inşallah böyle bir tecrübesi olmasın kimsenin..fakat aldatmak sadece erkeğin suçu değil buna sebep olan kadınının davranışlarınıda eleştirmek gerek cümlenize katılmıyorum..bu genelde aldatan erkeklerin arkasına saklanmak için kullandıkları bir mazeret bence.minareyi çalan kılıfını hazırlar misali(sözüm meclisten dışarı tabiki)bunu alışkanlık haline getiren hatta aldatmayı erkekliğin bir parçası olara görüp aldatmayanı erkekten saymayan bir toplumda yaşadığımız düşünülürse ki %80'i böyle kadına bu kadar ağır bir eleştiride bulunmamak gerek..
    Yani diyorsun ki kadında suç olamaz..sütten çıkmış ak kaşık...öyle mi??
    evlenirken şunu isteriim bunu isterim diyen kadın..
    Evlendiğin gece bir rahat edersen iyi..ertesi gün başlayan şu yok bu yok diyen kadın..
    Annesini baş tacı edip,edepsizliklerine annem benim hatrıma diyen kadın..
    senin annen neden böyle yapıyo diye söylenir erkeğe yine kadın...
    Çocuk olacak aman zaman kadın..
    Oldu aman zaman kadın..
    Bu gün hastayım,rahasızım kadın..
    komşulara gittim geldiler yorgunum kadın (adama gökten yağıyor geçim için gerekli şeyler...çalışmıyor ki yorulsun ::)))
    Sen erkeksin bana bakacaksın,evi toplamak zorunda değilim,çocuğa bakmak zorunda değilim,sende babasısın....kadın..
    Bi hizmetçi alalım,sen yorulma ::)) dersin.. Başının etini yiyen kadın..
    çalışırken mesai yaparsın..niye geç geldin..kadın..
    tatildir evde oturursun..niye evde oturuyosun..bi iş yapamıyorum..kadın..
    Evden sorumludur ama birşeyi bulamaz sorarsın..bıraktığın yerde yada görmedim..kadın..
    çocuğun okulda bir sorunu olur..sen babası değilmisin..(Ben bilemiyorum,sen daha iyi bilirsin diyesin gelir ::))...kadın..
    Kendi aralarında konuşurken eşiyle yatağı bile anlatabilecek kadar alçalabilen kadın...(iki kişi arasında yaşanan özeli anlatan her kim ise alçaktan alçaktır..ki kocasını..)
    Yeni tanıdığı kadının birine bile sonsuz güvenebilen,kocasına itimadı olmayan kadın..
    çamaşırı makine yıkasın,bulaşığı makine,ev dağılmasın,süpürge ile geçiver...Çok yorgunsun çok iş yaptın kadın..
    Saçını özel şampuanlarla yıkayıp kocasına süpürge (!!!) eden ,keyfi kraliçede olmayan,değer bilmeyen kadınnn...
    kendi cinsine güvenirken yolda kalan,komşularına anlattığını merak eden komşu ve kadınlardan ihanet gören kadınn..
    EEEEE..TABİİ Kİ BİR KADINLA ALDATILAN KADINNN....KARISINI BİR ERKEKLE ALDATAN VARSA KINIYORUM :::)))
    EEE..bu kadar zahmetten sonra:::))kadının hakkını vermek lazım..
    Gerçekten sütten çıkmış ak kaşıkmış :::)))

5. 2012-04-17 #5
    Alıntı:
    HÜZÜNKAR Nickli Üyeden Alıntı
    GİZLİ SAKLI DEĞİLİM..BURADA KAYDIM YOK AMA KONUYU BULUNCA KONUŞMADAN DA GEÇEMEDİM..BEN SERDEMET TÜM PLATFORMLARDA BULABİLİRSİNİZ..CEVAP YAZMAK GİBİ BİR NİYETİNİZ OLABİLİR..EĞER CEVAP VEREBİLECEKSENİZ HÜZÜNKAR....
    Yani diyorsun ki kadında suç olamaz..sütten çıkmış ak kaşık...öyle mi??
    evlenirken şunu isteriim bunu isterim diyen kadın..
    Evlendiğin gece bir rahat edersen iyi..ertesi gün başlayan şu yok bu yok diyen kadın..
    Annesini baş tacı edip,edepsizliklerine annem benim hatrıma diyen kadın..
    senin annen neden böyle yapıyo diye söylenir erkeğe yine kadın...
    Çocuk olacak aman zaman kadın..
    Oldu aman zaman kadın..
    Bu gün hastayım,rahasızım kadın..
    komşulara gittim geldiler yorgunum kadın (adama gökten yağıyor geçim için gerekli şeyler...çalışmıyor ki yorulsun ::)))
    Sen erkeksin bana bakacaksın,evi toplamak zorunda değilim,çocuğa bakmak zorunda değilim,sende babasısın....kadın..
    Bi hizmetçi alalım,sen yorulma ::)) dersin.. Başının etini yiyen kadın..
    çalışırken mesai yaparsın..niye geç geldin..kadın..
    tatildir evde oturursun..niye evde oturuyosun..bi iş yapamıyorum..kadın..
    Evden sorumludur ama birşeyi bulamaz sorarsın..bıraktığın yerde yada görmedim..kadın..
    çocuğun okulda bir sorunu olur..sen babası değilmisin..(Ben bilemiyorum,sen daha iyi bilirsin diyesin gelir ::))...kadın..
    Kendi aralarında konuşurken eşiyle yatağı bile anlatabilecek kadar alçalabilen kadın...(iki kişi arasında yaşanan özeli anlatan her kim ise alçaktan alçaktır..ki kocasını..)
    Yeni tanıdığı kadının birine bile sonsuz güvenebilen,kocasına itimadı olmayan kadın..
    çamaşırı makine yıkasın,bulaşığı makine,ev dağılmasın,süpürge ile geçiver...Çok yorgunsun çok iş yaptın kadın..
    Saçını özel şampuanlarla yıkayıp kocasına süpürge (!!!) eden ,keyfi kraliçede olmayan,değer bilmeyen kadınnn...
    kendi cinsine güvenirken yolda kalan,komşularına anlattığını merak eden komşu ve kadınlardan ihanet gören kadınn..
    EEEEE..TABİİ Kİ BİR KADINLA ALDATILAN KADINNN....KARISINI BİR ERKEKLE ALDATAN VARSA KINIYORUM :::)))
    EEE..bu kadar zahmetten sonra:::))kadının hakkını vermek lazım..
    Gerçekten sütten çıkmış ak kaşıkmış :::)))
    SERDEMET İS TRADE MARKT...

Okunma: 5290 - Yorum: 4 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -