Çocuklardan Evlilik Yorumları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Çocuklardan Evlilik Yorumları

1. ->KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ?
    "Buna biz karar veremeyiz, Tanrı bunları önceden ayarlamıştır. Biz de kime takılacaksak, bir gün yolda yürürken karşımıza çıkar."Zeynep, 10 yaşında.

->EVLENMEK İÇİN EN UYGUN YAŞ KAÇ OLMALI?
    "Yaşla ilgisi yok, evlenmek için aptal olmak yeter" Ali, 6 yaşında (bizden akıllı)

->ANNENLE BABANIN ORTAK YÖNÜ NEDİR?
    "İkisi de, baska çocuk istemez." Selin, 8 yaşında.

->BIR KIZLA BIR ERKEK ÇIKTIKLARI ZAMAN NELER YAPARLAR?
    "Biriyle çıkmak çok eğlenceli..Aslında yeterince sabırla dinleyebilirseniz, erkekler bazen güzel konuşuyorlar." Gamze, 8 yaşında. (gerçekten 8 mi dersiniz?)

"İlk randevuda birbirlerine yalan söylerler. Ama bu yalanlar ikinci kez buluşmak isteyecek kadar ilginç olmalı" Metin, 10 yaşında (sizce ?)

->İLK RANDEVUDAN MEMNUN KALMAZSAN NE YAPARSIN?
    "Eve gidip ölü taklidi yaparım. Ertesi gün bütün gazeteleri arayıp Ben öldüm ismimi cenaze ilanlarınıza yazar mısınız derim" Hüseyin, 9 yaşında.

->BİRİNİ ÖPMEK HANGİ ŞARTLARDA DOGRUDUR?
    "Çok parası varsa." Petek, 7 yaşında (acaba bunun soyadI ; "Dinçöz mü?)

"Kanunlar en az 18 yaşında olmalısınız diyor ama kanunları boşver" Cüneyt, 7 yaşında (delikanli çocuk)

"Ben öpmem. Kadınlar öpünce hemen evlenip çocuk yapmak istiyorlar,Ben ugraşamam". Levent, 8 yaşında (daha delikanlı)

->EVLİLİK DİYE BİRŞEY OLMASAYDI NELER OLURDU?
    "Hesabını vermemiz gereken bir sürü bebek olurdu". Murat,8 yaşında (çok zekice)

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2009-06-19 #2
    ay super bunlar ya gulmekten kirildim burda cok zekiler mashaAllah

3. 2011-12-21 #3
    gerçekten çok akıllılar bence yetişkinler bu çocukları örnek almalı:)

4. 2012-01-05 #4
    Allah'ım yaaa harikaaaaaaa yok yok .dd

5. 2012-02-06 #5
    2 insan öpüşünce milyonlarca mikrop vücutlarına yayılır!!!!!!! iğrenç!!! hasta olmak istemem!!

6. 2012-03-06 #6
    çok komik yaaaaaaaaaaaaa çok güldümmmmmmmmm

Okunma: 3435 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0