Tavsiye Filmleriniz ve Film Eleştrileriniz - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Tavsiye Filmleriniz ve Film Eleştrileriniz

 1. Arkadaşlar bu bölümde tavsiye ettiğiniz filmleri veya film eleştirilerinde bulunabilirsiniz.

  Canından çok sevdiği kızı Kim'in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan, dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Kabus gibi bu durum, eski bir gizli ajan olan Bryan'ın başına gelir. Genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden biricik kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman dilimi vardır. Ancak Bryan'ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles'te, kaçırılan kızının ise Paris'te olmasıdır.Bu büyük mesafe engelini nasıl aşacaktır? Zamana karşı yarışın galibi olabilecek midir


  Film 09 Mayıs 2008 de Türkiyede gösterime girmiş yalnız ben geçen gün evde izledim gerçekten aksiyon sevenlerin kaçırmaması gereken bir film.Oyunculuk ve çekim yönünden çok başarılı şiddetle tavsiye ediyorum.
 2. 2009-04-07 #2
  Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar.

  Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.

  Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames'ın önüne, Cezaevi'nin despot yöneticisi (Joan Allen) tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir.

  Yüzü ****lik bir maskeyle kapatılan Ames üç gün boyunca devam edecek son derece zorlu bir ölüm yarışında hayatta kalmaya çalışır. Bu sürede özgürlüğüne kavuşabilmek için dünyanın en acımasız mahkumlarına karşı ölümüne mücadele etmek zorundadır. Makineli tüfekler, alev makineleri ve el bombası mancınıklarıyla donatılmış bir otomobil kullanan bu çaresiz adam, dünyanın en vahşi sporunu kazanabilmek için önüne çıkan her engeli ve her kişiyi yok etmek zorundadır.
  Güzel ,hızlı soluksuz izleyebileceğiniz aksiyon ,macera tarzında bir film tavsiye ederim.

 3. 2009-04-08 #3
  En son vizyonda olan senaryosunu ve yönetmenliğini yapan Mahsun Kırmızıgülün GÜNEŞİ GÖRDÜM Filmini sinema severlere tavsiye ederim. Türkiyenin en önemli sorunlarını çok güzel bir şekilde beyaz perdeye yansıtmış. Usta bir oyuncu topluluğu filme ayrı bir güç katmış. görüntüsü, ses efektleri ile meydana çok güzel bir eser çıkmış. Emeği geçen herkesi kutluyoruz.

 4. 2009-05-01 #4
  Jamal Malik Mumbai'nin gecekondu mahallelerinden birinde yaşayan 18 yaşında bir yetimdir. Hindistan'da katıldığı bir bilgi yarışmasında 20 milyon rupe kazanmasına sadece bir adım kalmıştır.

  Şovun o gecelik bitmesinin ardından Jamal, eğitimsiz olan birinin bu kadar büyük başarıyı ancak hile yoluyla gösterebileceğinden şüphelenilip tutuklanır. Ama yarışmadaki her sorunun cevabıyla o gece Jamal'ın inanılması zor gerçek hikayesi ortaya çıkacaktır. Fakat sadece bir soru gizemini korur...

  Film baştan sona ilgi çekici ve etkileyici konusu ,oyunculuklar özelliklede küçük çocukların oyunculuğu,müzikleri hepside çok güzeldi ben filme 10/10 veriyorum kaçırılmaması gereken bir film bence.

 5. 2009-10-12 #5
  Ben Thomas(Will Smith), geçmişindeki bazı hatalardan dolayı suçluluk duyan, intiharı düşünecek kadar depresif bir insandır. Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak; bu sırada kalp hastalığı olan Emily'de (Rosario Dawson) aşkı bulacaktır


  Filmden Notlar:Dram ve psikolojik fimlerden hoşlanıyorsanız bu film tam size göre.Hayatta her insan hata yapar ama hatasının sonucunu nasıl öder sorusuna çarpıcı bir cevap verilmiş.Will smith süper bir oyunculuk sergilemiş eğer filmi izlemediyseniz tavsiyemdir.

  Okunma: 1584 - Yorum: 4 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -