Zuzu Dinle - Zuzunun Sözleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Zuzu Dinle - Zuzunun Sözleri

1. İşte geldim hani özledim demiştin ya dayanamadım geldim hayallerimi süsleyen sevgisini yüreğime kazıyan sevgiliye geldim sana geldi sana zuzu zuzuuuu sana geldim zuzu kokunu elimi sımsıkı tutuşunu gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzu aşkım canım benim zuzum benim bi tanem bi bi bi bi bi bi bi tanem bi sana geldim sana hasretiyle yandığım yare hayallerimdeki o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim.işte geldim seninleyim tamamı anladın mı şimdi geldim tamamı zuzu ama ben sevdiğinim tamammı he he he he ay çok mutluyum he he he he ama ben seni çok özlemişim zuzu :( bunların hepsi hayal burada yoksunki sen sadece hayal etmiştim ya birden buradasın sanmıştım seni yine yoksun yine oradasın çok uzaklarda istanbulda ^^İstanbul bekliyor onsuz olmam diyor^^aman iğrençti sesim iğrenç ya da şey neydi?Benim en çok sevdiğim şarkı var ya hani hatırlıyormusun ^^ben ona resmen aşığım^^ya ayy çok konuştum tamam anladım anladım susuyorum tamam sustum.

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2017-05-22
  2. 2010-03-13 #2
    Çok güzel ama çok güzel bi şarkı acaba bu şarkı kimin hele o bebek çok ama çok güzel konuşuo

3. 2011-03-08 #3
    süper bir şarkı

4. 2011-04-07 #4
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    İşte geldim hani özledim demiştin ya dayanamadım geldim hayallerimi süsleyen sevgisini yüreğime kazıyan sevgiliye geldim sana geldi sana zuzu zuzuuuu sana geldim zuzu kokunu elimi sımsıkı tutuşunu gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzu aşkım canım benim zuzum benim bi tanem bi bi bi bi bi bi bi tanem bi sana geldim sana hasretiyle yandığım yare hayallerimdeki o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim.işte geldim seninleyim tamamı anladın mı şimdi geldim tamamı zuzu ama ben sevdiğinim tamammı he he he he ay çok mutluyum he he he he ama ben seni çok özlemişim zuzu :( bunların hepsi hayal burada yoksunki sen sadece hayal etmiştim ya birden buradasın sanmıştım seni yine yoksun yine oradasın çok uzaklarda istanbulda ^^İstanbul bekliyor onsuz olmam diyor^^aman iğrençti sesim iğrenç ya da şey neydi?Benim en çok sevdiğim şarkı var ya hani hatırlıyormusun ^^ben ona resmen aşığım^^ya ayy çok konuştum tamam anladım anladım susuyorum tamam sustum.
    seni çok seviyorum ZUZU

5. 2011-04-18 #5
    süper bir şarkı :))))))))))

6. 2011-04-18 #6
    çok beğendim bu şarkıyı çooooook :)))))))))))

7. 2011-05-09 #7
    İşte geldim hani özledim demiştin ya dayanamadım geldim hayallerimi süsleyen sevgisini yüreğime kazıyan sevgiliye geldim sana geldi sana zuzu zuzuuuu sana geldim zuzu kokunu elimi sımsıkı tutuşunu gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzu aşkım canım benim zuzum benim bi tanem bi bi bi bi bi bi bi tanem bi sana geldim sana hasretiyle yandığım yare hayallerimdeki o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim.işte geldim seninleyim tamamı anladın mı şimdi geldim tamamı zuzu ama ben sevdiğinim tamammı he he he he ay çok mutluyum he he he he ama ben seni çok özlemişim zuzu bunların hepsi hayal burada yoksunki sen sadece hayal etmiştim ya birden buradasın sanmıştım seni yine yoksun yine oradasın çok uzaklarda istanbulda ^^İstanbul bekliyor onsuz olmam diyor^^aman iğrençti sesim iğrenç ya da şey neydi?Benim en çok sevdiğim şarkı var ya hani hatırlıyormusun ^^ben ona resmen aşığım^^ya ayy çok konuştum tamam anladım anladım susuyorum tamam sustum

8. 2011-05-30 #8
    evet süper.)

9. 2011-10-23 #9
    sana qeldim saannnaa ayyyyy çok şirin bişii :)

10. 2012-03-07 #10
    içimdeki zuzu sen bilmesende ben seni ço ço çooook seviyoum

11. 2012-03-22 #11
    Çok güzel şiir mükemmel

12. 2012-09-13 #12
    elini tutuşuunuu özlemiş seni tutamamışlar hiiç yazık iyi bi tutan lazım zuzuuu

13. 2012-10-13 #13
    çok tatlı konuşuyor

14. 2012-11-30 #14
    ayyy harika yaa hele o İSTANBUL BEKLİYOR ONSUZ OLMAM DİYOR bölümü harikaydı

15. 2013-01-01 #15
    zuzu çok şirin sesi çok güzel niye iğrenç diyorsun ki o benim kardeşim 5 yaşında gerçekten o benim kardeşim

16. 2015-01-08 #16
    Sagopa kajmerin eseri süperrrrrsin sagooooooo

17. 2015-09-01 #17
    Çok tatlıssssııııınnnnnn

Konu Etiketleri

zuzu aşkım bitanem sana geldim sana sözleri, zuzu dinle, zuzu işte geldim sözleri, zuzu sana geldim sana sözleri, zuzu sana geldim sözleri, zuzu sözleri, zuzu şarkısı

Okunma: 160104 - Yorum: 16 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 4.15/5 - 64