Özür Mesajları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Özür Mesajları

 1. Özür dilerim seni aramadigim için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldigim için... Özür dilerim seni orda beklettigim için... Yaptigim her yanlis için özür dilerim.

  Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyecegi seylerdi. Ancak size karsi duygularim çok yogun ve sizinle sikça görüsmek istegindeyim... Eger özürlerimi kabul eder ve bana bir sans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!


  Benim için çok anlamlisin öyle ki senin bendeki yerin bu satirlari yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir seydi belki yaptigim ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereligine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düsünmen için kendine firsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalim sevgilim. Seni çok seviyorum.  Bilirsin bir karincayi bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...


  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artik olumlu bir yanit ver de içimdeki sikintiyi hafiflet! Tekrar yaziyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?


  Senden özür dilemek için bana bir firsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte bulusmak ve konusmak istegimi dile getirsem, bana görüsme sansi verir misin? Umarim cevabin olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtanecigim seni çok seviyorum?


 2. 2008-04-12 #2
  Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

  Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

  Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

  Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?


  Okunma: 3697 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -